Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość Ana...
:D:D:D...ja kawkę wypiłam, obiadek zaszykowałam, kotki nakarmiłam, część okien umyłam...no i na kefe zagladam...a tu śpiochy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
O....u mnie nawet słonko wyszło:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Jak ja zaglądam na kafe, to zawsze słoneczko wychodzi;D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
L.- Co Ty tak uporczywie pracujesz?:D Co projektujesz...drogi, mosty,nowe centra handlowe...czy te" magistrale podziemne" do transportu naszych ekstrementów? :D:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Inna- gdzie Ty się podziewasz? Wejrzyj przez wizjer "kafe"...to tylko my....zrzędy;D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka30
Cześć Najpiekniejsze panie kafeterii ;-) ja dopiero zaglądam, mały rozwalony na maxa, bedzie antybiotyk jak siema ! Zorganizowałam sobie to tak,że dziś jade na 15:30 na 3h jazdy ,do małego wpadnie babcia (moja mam....z wielkim kur....fochem i łaską -ale co zrobić , jestem w sytuacji podbramkowej ) Jutro damy go do teściowej a my smigamy do zakopanego - nie myslcie ,ze jestem wyrodna matka- to wyjazd z pracy męza i jest juz opłacony -firma stawia ,trzeba było się wcześniej zdeklarowac czy się jedzie -a uwierzcie mi,ze jakby teraz zrezygnował ktos to miałby "problemy" typu gadanie kierownika przez 3 tygodnie itd.... są zwolnienia na okragło -lepiej nie podpaść hmmmm teściowa sie zaopiekuje super naszym synkiem ,będzie w dobrych rękach :-) Niestety każde dziecko musi przejść to chorowanie , moj synek nigdy nie chorował bo siedział w domu ,okaz zdrowia a rok temu jak poszedł do przedszkola się zaczęło tak jak opisuje koleżanka wyżej, chwilka zdrowy i juz antybiotyk ,po 3 miesiącach zrezygnowałam z przedszkola a teraz już niestety się nie da ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
strzyglam pudla mojej mamy wygladal jak owca jest bialy i ucieka wiecznie na panienki i wczoraj wrocil po pas czarny :( najbardziej popudliwy pies w okolicy :) a ile ma dzieci i wnuki tez..... Sasiedzi chca o alimenty nas posadzic bo wszystkie wdaly sie w tatusia ( chodzi o siersc) a to kosztuje : psi fryzjer:''''zaraz ide po mlodego do szkoly zmeczylam sie tym kundlem ....jeszcze maszynka niby profesjonalna a do du......tepa jakas .... Pies ogolony i juz dal noge na panienki ....przeskakuje skubany przez plot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka30
Ana... nawet nie wiesz jaby się ktos taki przydał, kto by w nagłych sytuacjach posiedział z dzieckiem..... oj ....a tak człowiek musi prosic łaski, i milczeć ,choć chciałoby się powiedzieć co się myśli No ale cuż jak moja matka woli zajmować się własnym psem niz wnukiem ...-jednego ma ale to chyba juz taka natura i nic nie zrobię, pogodziłam się z tym,ze do ludzi udaje jaka to z niej babcia zajebista a tak na serio to poracha ... siedzi w domu, nie pracuje ,nudzi się a jak człowiek raz na miesiąc poprosi o 3 godzinki pomocy to za duzo ....szkoda ,ze sama zapomniała jak mnie podrzucała własnej mamie na tydzień bo sama szła balowac ..... kurwa takie to zycie ....posrane i jak tu nie marudzić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
motorolka fajnie ze mozecie razem pojechac zrelaksujesz sie :) ja juz dawno nigdzie nie bylam ...w tym roku to nawet urlopu nie bralam bo planowalam szpital i tak nawalilam na 2 miechy ,takie wolne potrzebne mozna akumalatory naladowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka30
Tak tym bardziej ze wyjazdy łączą a między nami nie zawsze słoneczko świeci .... Może się coś poprawi akurat na plus - wszystko za darmo to człowiek się choć o kasę nie martwi a i potrzeba czasem tego wyjścia ,odetchnąc a nie stale dom,dom, dom, nuda,nuda,nuda, RUTYNA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka30
ale żeby nie było tak kolorowo to u nas dzis pada deszcz -ech w deszczu słabo się jeździ , na dworze szaro -buro, szybko się ściemni i tyleskorzystam z tej jazdy ;-( a zapłaciłam za te marne 5 godzin 220zł !! Szlak by to !!! Idę dziewczynki, wrzuca spagetii na talerz -wciągne szybko i będę się szykowała bo o 14:30 wypadam z domku,musze dojechać 40km Miłego dnia, ,dziękuję Wam wszystkim za wsparcie- jak dobrze mieć kogoś kto wysłucha i zrozumie ....bezcenne ;- buziaczki ,papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
czemu ta twoja mama taka ........ moja tez marud zi dlatego mlody do przedszkola chodzil a i tak bylo zle musiala go co 2 dzien pilnowac bo ja mam prace dzien wolny dzien do pracy. Nieslucham jej marudzenia bo bym muisala calkiem sie obrazic a pracowac musze ciezko by nam bylo z jedna pensja , moja mama tez siedzi w domu i mieszkamy w jednym domku tylko my na pietrze, miala rente 18 lat a tera zabrali jej i chora jest dalej doszly nowe choroby .....i marudzi teraz jeszcze wiecej bo niema kasy......ja kiedys zwarjuje od samego sluchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...wyjrzałam przez wizjer ...a to wy zrzedy (jak to Ana napisała) wiec próbowałam nie otwierać :D Co do zostawiania dzieciaka zkimś to u mnie niestety żadna babka nie była chętna....więc dziecko z nami zawsze i wszędzie...:( Jakby tak zliczył przez 13 lat to babki moze zostały 5 razy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
oby instruktor na ciebie nie krzyczal i szarpal kierownice bo sie zdenerwujesz i lipa z jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Wpadłam na chwilę..:D:D:D..no udało mi się złapać zrzędy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Też nie miałam możliwości zostawienia moich u żadnej z babci:(..niestety ani razu.....wychowałam i rozpieściłam je:D:D:D..sama z mężem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Na dzisiaj zakończyłam wojnę z nimi, bo nie chcę się pochorować...rozłożyłam sobie w czasie...mam ich:(:(:(.....14:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Cholera....i na co mi to ....dzieci miałam troche to myślałam, że któreś zostanie z nami...a oni wyprowadzają się jeden po drugim i w nosie mają ....a ja na stare lata zostałam z "kamienicą dwupiętrową" i 240m do sprzątania....i myśl tu o przyszłości dzieci.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
No właśnie tak się zastanawiam....może rzeczywiście jestem zołza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ale jak źle się któremu dzieje to do mamy......a do pomocy.....e....czasu nie mają....szkoda gadać....rozpieszczuchy jedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
No widzisz....szkoła jednak szkodzi dzieciom...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Miej trochę wyrozumienia dla córki.....jest przecież chora.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×