Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość Ana...
Ide dokończyć moje zaczęte prace...a po południu jadę do centrum handlowego na zakupy.....a potem. jak znam siebie....będę zła i leb mi będzie pękał:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
no jak to nje mamy jak mamy jutro znowu do pracy, syn sje nje uczy njc a njc, sjostry same problemy maja , u meza zjma j snjeg po kolana a pracowac na dworzu trzeba zakupy njeudane ceny zawrotne , o podwyzce nje ma mowy, kryzys nadchodzj wjelkjmj krokamj jtd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
no j oczywjscje jak zapewne wjekszosc zauwazyla j krotkje nje dzjala zbuntowalo sje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
j do marudzenja a takze do wstydu prawje zawsze musze sje tlumaczyc zeby mnje powaznje traktowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - wróciłam z centrum handlowego: łeb jak bania :D Ceny podskoczyły (nie byłam w supermarkecie od końca sierpnia), nie dostałam tego, co chciałam, a z tego, co dostałam 1/5 musiałam odłożyć, bo..zapomniałam karty i tylko 1 banknot w portfelu.. :O Alejki przebudowali, wszędzie znicze i wieńce - czułam się jak w wielkim grobowcu.. :P Do reszty: dentysta mnie nie przyjął z powodu opryszczki.. I spóźniłam się na House'a.. wrrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar ---- a probowalas zdjac klawisz i przeczyscic pod nim? bo tam moze tylko jakis okruszek siedzi.mozesz podwazyc zwyklym srubokretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka30
Tak ,tak dentysta nie przyjmnie z opryszczką- nie wiem od, od czapy to ale tak jest -głupota, przecież dezynfekuje narzędzia do cholery :-) ja byłam na jeździe znów słyszałam ,ze super dynamika jazdy, instruktor powieział nawet ,ze jadąc ze mną moze na kolanach obiad jeść i nic mu nie spadnie....jednak samą dynamiką nic nie zdziałam, muszę się poduczyć teorii bo technike już opanowałam -dobre i to ....a potem wracaliśmy z męzem do domu 130/h zwalniając tylko z musu bo 40km do domu +10km z domu do lekarza a nasza pani doktor nam powiedziała ze mamy byc za godzinę i ani minuty później (walnięta baba, jakby ją 10 minut zbawiło wrrrrrr!!!!!!!!) Oczywiście ta śpiewka co zawsze,ze migdały,że anginowe gardło i augmentin +syrop na kaszel+ wapno+osłona+syrop na alergię+tabletki do ssania=140zł +wizyta 30zł ...... no i poszło .... Za to jutro kierunek zakopane JUHUJUHUJUHU:-) :-) :-0 mama się zrelaksuje, mama poje, potanczy ...i nawet cos wypije :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka30
Dobrej nocy wszystkim Topikowym kafeteriankom i kafeterianom też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka30
dzięki nataszszsza - kochana jesteś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam....witam...ale nie ma kogo:(:(:(...jejku pouciekali wszyscy z tego topika ostatnio:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
dzien dobry :) rano piekna tecza byla :) dzisiaj moja szefofa dzwonila i chce zebym do pracy przyszla ....a ja po operacji jestem fakt juz drugi miesiac......i do konca pazdziernika ma byc i na kontrol jeszcze isc ....a ta mi marudzi przyjc.....rozumiem ja sa klijenci ....ale sa dziewczyny ...i jedna to stara panna po 30 i ta najwieksze fochy wali jak ja sie poprosi...o cos....mamy system dzien na dzien...... Kurcze nieweiem co robic.....boje sie isc bo sobie zaszkodzic moge .rece ciagle w gorze suszara trza operowac....a z drugiej strony ....grozi mi strata pracy......dzis tak jest niestety..... Mam do pomyslenia .....kasy brak ....zima idzie ciuchy dzieciakom trzeba kupic ....cora jeczy codzinnie .....angielski oplacic trzeba chce dzieciaki na basen zapisac........ wiecie co jest taka drozyzna ze az mnie to wkurza ....... ile by nie zarobil to i tak malo bo ceny rosna .....niewiem co kupowac zeby zaoszczedzic w domu za prad tyle do placenia ...i ta woda droga .....jak rachunki do kupy zebrac .....po ciemku trza siedzic i sie nie myc........suchy chleb i smalec.... Pomarudzilam sobie he he a i jeszcze zdjecia w szkole do odbioru 37 zl za jedno dziecko a mam dwoje .....a i corke odczulac musze .....to ze 200 zl szczepinka zamowiona w aptece..........:..a rodzinne takie grosze ludzie dostaja ....my to sie nie lapiemy.......chociaz leki dla dzieci powinny byc darmowe !!!!!!!!!! spadam na zakupy bo obiad trza zrobic papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annada - no, jak wczoraj się rozejrzałam po supermarkecie, to.. Masakra. Głupie żarcie, bez którego nie pożyjesz, najdroższe. I co - wpieprzać najtańszą margarynę na bezmącznym gniocie? A potem łapówę na gastroenterologii, żeby przyjęli na oddział i zdiagnozowali? A leki? 100zł za jedną wizyta w aptece.. No to pozrzędziłam.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ja wczoraj z zakupów wróciłam o 20....i jak pisalam z bólem głowy. Musiałam połazić, bo moja "zdolna latorośl" potrzebowała nowych spodni dresowych na próby w teatrze. Matko!!!......z nią to dopiero jazda....te nie, bo za krótkie, te za grube, te nie tej firmy....brrrrrrrr...myślałam, że nie wytrzymam.....znalazła.......po dwóch godzinach....ale tylko spodnie...80zł....a bluza...139......Chryste!!!!...wole jak sama jeździ na swoje zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Jeszcze mnie te zakupy "trzymają"....idę się odstresowywać na oknach...ciąg dalszy:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
A ja będę musiała zmykać:(....jak tam Twoje dziecię:)...zdrowe już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Jest w wieku dojrzewania i różne takie dolegliwości się zdarząją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Minie jej to....a Ty zawsze będziesz o nią drżeć:)...nawet jak będzie miała 30 i więcej lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Cholera...mam dzisiaj lenia...nie skończe tych okien....2 zostaną na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ja drżę:D:D:D....czy Cię codziennie na kafe złapię:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×