Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akne84

Ośrodki Spa

Polecane posty

Gość gość
bardzo fajny pomysł, ja uwielbiam Good Time day spa w Łodzi. Mają bardzo szeroką ofertę, jeśli chodzi o zabiegi. Ja najbardziej lubię peelingi, nawilżanie ciała, moja skóra jest potem bardzo gładka, jak aksamit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gniewka
A wracając do tematu...(Spa w Krakowie...) jest tego trochę:) Spoko ceny i komfortowe warunki mają w Instytucie Dermique , chodzę tam regularnie. Przeważnie godzinka w tygodniu i mam power na resztę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczołakakak
najlepsze wg mnie vanillaspa.pl/ - Kraków starzynski.com.pl/spa - Płock hotelczardasz.pl/spa-wellness - Płock :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić to miejsce: http://hotelcristal.com.pl/ byłam z koleżanką i byłyśmy obie zachwycone. Pełen relaks, piękne miejsce, zdecydowanie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam spa w bielsku www.dayspa.bielsko.pl maja fajny wyglad, przystepne ceny i naprawde fajne zabiegi ;) zrelaksujesz sie maksymalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nowo otwarte spa-piwnica spa&wellness. Bardzo fajne miejsce z klimatem. Maja bardzo bogate menu i mozna sobie obejrzec rowniez kino wodne bedac w basenie...miejsce naprawde godne odwiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak babskie wypady to tylko www.evitaspa.pl oprocz calego kompleksu Spa jest wiele innych usług, fryzjerstwo, kosmetologia, zabiegi, no kilka dni z przyjaciółkami w takim miejscu to będzie istny raj. Ja jak bylam z rodzina to nawet było nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znakomicie się relaksowałam w hotelu http://hotellenart.pl/ . Jest tam bardzo fajne SPA, zdecydowanie polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktos na gorze tez polecam www.evitaspa.pl naprawde doskonaly obiekt, wszystkie zabiegi o jakich sobie można pomyśleć i w dodatku wszystko to najnowsze sprzęty, uwielbiam tam jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam raz w tym osrodku www.evitaspa.pl i było naprawde fajnie, maja caly kompleks wzlacznie z jakimis zabiegami bardziej kosmetycznymi. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozecie cos powiedziec wiecej o tym osrodku www.evitaspa.pl ? Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś nie odwiedził jeszcze Kudowy Zdrój, to koniecznie musi się tam wybrać , ponieważ jest to idealne miejsce na wypoczynek. Co do ośrodka Hotel Adam&Spa ( www.adamspa.pl ) jest tam najlepszy. Wykonują dużo róznych zabiegów, ktore świetnie odprężają. Ja mam zamiar wysokczyć w urlop do nich. Zawsze gdy tam jestem, zaskakuje mnie coś nowego. Zobaczcie sobie ich stronę : www.adamspa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos moze był tutaj www.evitaspa.pl ? Przymierzam się do wyjazdu z rodzina i szukam opinii, dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam 2 tygodnie temu w http://www.silvanspa.pl/ i było bardzo fajnie, mają tyle rodzajów masaży i zabiegów że aż nie wiedziałam co wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam kiedyś w www.hotel-lidia.pl/ woj. zachodniopomorskim, przyjemna atmosfera połączone z hotelem idealne miejsce na relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno z najlepszych spa w jakich bylam w Polsce www.evitaspa.pl naprawde warto, do tego cena konkurencyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jeździć nad polskie morze. W tym roku byłam w hotelu Senator w Dźwirzynie (http://www.hotelsenator.pl/) i w ich SPA. Było naprawdę fajnie, duży kompleks basenowy, ciekawe zabiegi i sauna, którą uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja byłam w przepięknym hotelu spa Laskowo www.laskowo.pl . Ceny nie są wygórowane, a spa na naprawdę wysokim poziomie. Mozna odpocząć. Niedługo chyba znów wybiorę się tam na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Villa Verdi w Łebie - dla mnie najlepsze SPA w jakim byłam. Bardzo kameralnie, ale luksusowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo fajnych ofert z ośrodkami spa oferuje kuptravel.pl można przyjemnie spędzić czas i wypocząć za niewielkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujesz dobrego ośrodka SPA, warto zajrzeć na tą stronę - http://www.bluediamond-hotel.pl. Jest to bardzo dobry ośrodek SPA, w którym możesz spokojnie wypocząć oraz zaczerpnąć profesjonalnych zabiegów SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janikowaaa
Jeden z lepszych ośrodków spa w jakich byłam to Srebrny Dzwon w Kadynach. Można tam nieźle wypocząć korzystając z różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Oczywiście nie samym wypoczynkiem człowiek żyje, a piękna okolica hotelu sprzyja wycieczkom rowerowym zwłaszcza wzdłuż Zalewu Wislanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejczel90
fajne spa jest w Jaworowym Dworze pod warszawą. miejsce ogólnie jest bardzo klimatyczne i urokliwe, w koncu nie może być inaczej kiedy hotel jest znajduje się w XVIII-wiecznym szlacheckim dworku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a była któraś z was w spa talaria w trojanowie? ja własnie miałam tam jechac tylko na bal andrzejkowy, ale mój mąż wymyslił (za co jestem mu wdzięczna :P) żeby wykupić pakiet pobytowy w którym jest nie tylko bal, ale też 2 noclegi, wstęp do srefy spa&wellness, jedzenie no i mam nadzieję, że i dobra zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankowa
z przyjemnością pojechałabym kiedyś na weekend do spa. raczej z koleżanką niż z chłopakiem, bo nie widzę w tym niczego aż tak "romantycznego". w każdym razie póki co, mniej więcej raz w miesiącu staram się zafundować sobie jakiś zabieg w spa na miejscu - http://www.goodtimedayspa.eu/ . masaże, jakies maseczki, cyz po prostu manicure. to ważne dla samopoczucia, żeby się pielęgnować i relaksować regularnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikatrzmiel
z takich stacjonarnych salonów spa, świetnym miejscem w poznaniu jest http://www.goodtimedayspa.eu/ . ja osobiście jestem szczególną wielbicielką masaży <3 zwłaszcza jeśli w grę wchodzą jakieś olejki zapachowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zależy Ci na dobrej jakości SPa i ładnym hotelu to polecam www.hotel-lidia.pl . Byłąm tam kilka razy i za każdym razem wracałam wypoczęta i szczęśliwa. Szczerze mówiąc mam ochotę jechać znowu. Już się tam zadomowiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×