Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akne84

Ośrodki Spa

Polecane posty

Gość gość
ja polecam bardzo dobre spa w jankowicach. Tutaj znajdziecie namiary: www.laskowo.pl . przepiekny hotel doskonała obsługa. Byłam tam dwa razy za każdym razem wróćiłam wypoczęta i szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku jeżdżę do świetnego miejsca znajdującego się w Jeleniej Górze, jest to uzdrowisko, dokładnie www.uzdrowisko-cieplice.pl, dla mnie jako osoby starszej świetnie sprawdza się jako miejsce do wypoczynku. Uzdrowisko połączone jest ze SPA, korzystałem kilkukrotnie z zabiegów i musze przyznać, że mogłoby Ci to odpowiadać. Masaże, sauny i inne tego typu atrakcje z pewnością spełnią twoje wymagania. Przejrzyj sobie na stronie i daj znać czy Ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka886
Ja ostatnio bylam w SPA Unitral i sie mega wyrelaksowalam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Beauty First w Hotelu Mamaison w Warszawie. Jedno z lepszych SPA , w którym byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szampik
Jeśli już mowa o Warszawie - w jej okolicach jest Trojanowo, a w niej sławna Talaria! TO chyba jeden z najlepszych takich ośrodków w całym kraju! Miejsce na babski wypad idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym, że takie babskie wypady to bardzo fajna sprawa. Sama też niedawno z przyjaciółką postanowiłyśmy gdzieś ruszyć i skorzystać z uroków urlopu. Wspólnie zdecydowałyśmy się na coś wyjątkowego i postanowiłyśmy wykorzystać ofertę zabiegów SPA w www.uzdrowisko-cieplice.pl. Obie wróciłyśmy wypoczete i zadowolone z pobytu, więc szczerze możesz zabrać tam swoją przyjaciółkę i będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukacie dobrego spa? Naprawde ladne SPA jest w www.hotel-lidia.pl swietnie wyglada to miejsce, obsluga jest znakomita i hotel tez ladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubie taki osrodek spa w jankowicach: www.laskowo.pl jest naprawde ladnie w tamtejszych okolicach, do tego hotel jest naprawde na wysokim poziomie i duzo specjalistwo w spa;) warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaKrol
MIELNO i spa UNITRAL, zdecydowanie. Z czystym sumieniem mogę polecić. Świetna atmosfera, klimat, zabiegi naprawdę cudowne (te "urodowe" wypróbowałem, ale słyszalam, że te zdrowotne też super) Ja lubię tam wracać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola2177
Drogie Panie i Panowie. Mam pytanie / prośbę z innej beczki. Jeśli któreś z Państwa było w hotelach SPA Dr Irena Eris, prosiłabym o wyrażenie swojej opinii. Poniżej informacja o co chodzi. Wraz ze swoją grupą licencjacką piszę prace na temat jakości usług oferowanych w obiektach SPA Dr Irena Eris. Pojechaliśmy do Krynicy aby klienci mogli odpowiedzieć na pytania zawarte w ankiecie. Niestety, odprawiono nas z kwitkiem (stąd ta próba kontaktu z klientami). Byłabym wdzięczna, gdyby poświęcili Państwo kilka minut na wypełnienie ankiety. https://docs.google.com/forms/d/12aNVTXHU6DHo9vhf0BUEcOYKyeLM7FeW8rs5u4Efyj0/edit?usp=drive_web Z góry dziękuje za poświęcony czas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinkaCzyż
UNITRAL w Mielnie nad morzem. Bardzo, bardzo fajne miejsce, niedrogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylkaTurek
Takk, tak, tak - UNIRAL, UNITRAL i tylko UNITRAL. Wracam tam do nich już od jakiegoś czasu i z czystym sumieniem z całym przekonaniem mogę polecić to miejsce. bo ten klimat, ta aura są zdecydowanie nie do opisania. Warto odłożyć sobie pieniądz ei przynajmniej raz w roku pojechać tam do nich i naładować przysłowiowe akumulatorki. COś niesamowitego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridacalo
No dużo jest godnych polecenia... bardzo dużo takich miejsc. Ja raz na jakiś czas staram się wybrać i odpocząć. Ostatnio z siostrą byłysmy w takim bardzo ładnym, klimatycznym pałacyku - Łąkomin w wojewodztwie Lubuskim. Cudowne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.lakomin.pl/ Północno- zachodnia część kraju ;) Bardzo dobry hotel i jeszcze lepsze spa. Miejsce idealne na pogaduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbietta
Ja polecam (tak jak ktoś wyżej, z resztą) spa unitral w mielnie. Cudowne, klimatyczne miejsce. Świetni ludzie, którzy naprawdę się znają na tym co robią. Rewelacja. Lubię do nich wracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po pobycie w w Villa Verdi w Łebie i powiem wam, że było mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaZając
Pałacyk Łąkomin w województwie lubuskim jest zdecydowanie godny polecenia :) Bardzo klimatyczne miejsce, cisza, spokój, z dala od miast... a jednoczesnie świetny dojazd. ;) Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiablondynnkatoja
UNITRAL w MIelnie serio godny polecenia. Lubię do nich wracać... dobry standard w bardzo dobrej cenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamierzam otworzyć taki obiekt spa... Jak myślicie, co jest najważniejsze w takim miejscu? Na co zwracacie szczególną uwagę? Aktualnie jestem na etapie podpisywania wstępnych umów z kontrahentami, m. in. na kosmetyki, ręczniki, "kapcie" - tutaj mam już na oku firmę http://prohotelcosmetics.pl. O co jeszcze powinnam zadbać, aby moi goście chcieli wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli myślisz o takim biznesie, to wybierz się na targi FIWE, http://fiwe.pl. Są to targi branży fitness i wellness, największe w środkowo-wschodniej Europie. Myślę, że będziesz mogła nawiązać kontakty, które się na pewno przydadzą, no i zobaczysz, jakie są najnowsze trendy właśnie w tym sektorze. Dla osób, które rozważają inwestycję w biznes w tej branży, jest to obowiązkowe wydarzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Targi owszem, ale wydaje mi się, że przede wszystkim powinnaś dużo uwagi poświęcić wystrojowi pomieszczenia. Pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne, bo wystrój przyciąga klientów. Równie ważne jest zatrudnienie wysoko wykwalifikowanego personelu, bogata oferta zabiegów i pakietów. Dobrze by było żebyś pochodziła po takich ośrodkach Spa i trochę podglądnęła jak to wygląda. Jeżeli jesteś z Poznania albo okolić to wstąp do http://www.goodtimedayspa.eu/ znakomite miejsce. Przy okazji polecam masaż sycylijski na cztery ręce. Ależ się można odprężyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdę mówić nie wiem czy jest jeszcze miejsce na takie ośrodki bo jest parę z taką wyrobioną renomą i stałą klientelą wierną jak unitral, że może być ciężko zwabić ludzi do takiego miejsca, ja sama już kilkanaście razy byłam u nich w Mielnie niezależnie od pory roku, poziom jest prawdziwie światowy i nie wymieniłabym wizyt tam na żadne inne miejsce ale może ja tylko taka stała w uczuciach :D oczywiście za pomysł trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde miejsce się czymś wyróżnia :) Tylko musisz umieć to znaleźć, a także Twój biznes dorobi się wiernej klienteli. Dla osób początkujących w branży fitness czy wellness, dużą pomocą będzie udział w targach FIWE, http://fiwe.pl. Polecam gorąco udział, można nawiązać ciekawe kontakty i dowiedzieć się sporo z zakresu strategii prowadzenia takiego biznesu czy marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny pomysł z tymi targami, na pewno wiele się można dowiedzieć. A co do kosmetyków, to śmiało zamawiaj z http://prohotelcosmetics.pl, mają kosmetyki bardzo dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku także postanowiłam spędzić wczasy w jakimś Spa, najlepiej nad morzem. Całe szczęście natrafiłam na http://www.laola.pl/ w Pobierowie. Mogłam tam skorzystać z profesjonalnych zabiegów rehabilitacyjnych, do tego popływać w basenie oraz spacerować nad brzegiem morza. Ośrodek okazał się bardzo ładny i zadbany. A w apartamentach panował ład i porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj targi FIWE polecam gorąco każdemu, kto w tej branży pracuje :) Kontakty, jakie można nawiązać, są bezcenne! No i Fiwe Experts http://fiwe.pl/fiwe-experts - super program, dużo wiedzy. Moim zdaniem głównie dla branży fitness, choć wiele tematów się tak naprawdę pokrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam niedawno w www.spa-warszawa.com.pl. Świetne zabiegi na twarz i masaże. Na pewno jeszcze wrócę bo w sumie mam niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×