Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akne84

Ośrodki Spa

Polecane posty

Gość katpio123
Z koleżanką wybieramy się na wczasy odchudzające nad morze. Znalazłam super ofertę w PrimaveraSPA http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wczasy-odchudzajace-nad-morzem-promocja-listopad/ i jeszcze w listopadzie zaczynamy pożądne dbanie o formę. W pakiecie jest dietetyk więc konsultacja jest zapewniona, impreza integracyjna na początek też bardzo fajna sprawa, dużo zajęć na świeżym powietrzu, a wieczorem relaks w strefie SPA i moje ulubione sauny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nieczęsto jeżdżę do SPA bo albo brakuje czasu albo pieniędzy :-/. Ale jak już mogę pozwolić sobie na taki luksus to zawsze wybieram Radocza Park i zawsze wracam tak samo zrelaksowana (jak coś to podaję stronę www.radoczapark.pl). Mają tam do wyboru mnóstwo świetnych zabiegów i korzystają z bardzo dobrej jakości kosmetyków na co przy swojej wrażliwej skórze szczególnie zwracam uwagę. Teraz wybieram się w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Unitral w Mielnie, jak dla mnie bardzo dobre SPA. Obsługa perfekcyjna, ale 4 gwiazdki zobowiązują. Masa zacnych zabiegów, termy, jak dla mnie idelanie. Cenowo wychodzi mniej, niż moze się wydawać na początku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej spa wspominam jak byłam w Hotelu Piramida w Tychach, świetne ,miejsce na taką odnowe biologiczną. Nawet masaże, basen, bioenergoterapeuta czy komnaty energetyczne tam mają...warto http://www.hotelpiramida.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sansa_55
ja mam cos świetnego w zanadrzu. Ostatnio wraz ze znajomą, odkryłyśmy mega fajny hotel wraz z SPA. Mają świetne zabiegi, byłam mega zrelaksowana po tym wypadzie. Szczerze polecam http://www.hotel-uroczysko.com.pl/ . Można naprawdę miło się zaskoczyć, polecam gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od bardzo dawna jeździliśmy z rodziną na wakacje do Ośrodka Imperiall . Postanowiłam również z mężem zorganizować tam wesele. Kompleks jest luksusowy. Nasze wesele zostało połączone z pobytem gości w SPA. Mieliśmy kameralny ślub, więc cenowo wyszło przyzwoicie. Kelnerzy w hotelu obsługiwali gości profesjonalnie. Nikomu nie trzeba było zwracać uwagi. W razie czego można przedłużyć wesele za stosunkowo niewielkie pieniądze. Uważam, że dobrze wybraliśmy. Hotel do tej pory odwiedzamy, tym razem z synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio właśnie w www.hotel-uroczysko.com.pl a początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona, szybko jednak zmieniłam zdanie bo jest tam naprawdę cudownie!:) Fajne zabiegi, grota solna, i wiele innych. Masa możliwości na relaks i nie tylko, bardzo polecam, ja na pewno jeszcze nie raz tam pojadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co powiecie by w SPA zadbać o swój kręgosłup. Większość z nas - pracujących w biurze narzeka na bóle kręgosłupa - mylę się? Chyba nie. Ośrodek Primavera w Jastrzębiej Górze oferuje program nakierowany właśnie na kręgosłup. Program zakłada m.in. diagnostykę, dużą ilość dobranej aktywności fizycznej, specjalne zabiegi spa oraz spotkania ze specjalistami http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wczasy-spa-zdrowy-kregoslup/ Inwestowanie w zdrowie to dobra inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Eko SPA www.siodmylas.pl. Było bardzo miło, wypoczęłam jak nigdy. Mają w ofercie świetne masaże relaksacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unitral w mielnie jak najbardziej jest godne polecenia. Hotel jak i sa pierwsza klasa. Wielki plus za to, ze są przystosowani do przyjazdów całych rodzin, spokojnie można wybrać się tam z dziećmi i nie mamy co się martwić, ze miejsce okaże się nie dla nich, wręcz przeciwnie. Do tego ceny oceniamy jako naprawdę ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze moim zdaniem www.laola.pl , jeżdżę tam co najmniej raz do roku, bardzo nam się podoba, nie w sposób nie wracać ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz sobie w takim razie ofertę hotelu verde montana. mają tam bardzo dobre spa, na wysokim poziomie. Byłam tam z przyjacółką na babskim weekendzie, było świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pobyt w www.uzdrowisko-polczyn.pl/nasze-obiekty/spa-zdrojowe-zacisze. Oprócz Spa, mają także ofertę uzdrowiska. Ja jeżdzę co jakiś czas z mamą. Ona jest tam pod doskonałą opieką sanatoryjną, a ja w tym czasie dbam o piękno i spokój ducha w tamtejszym SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim skromnym zdaniem, nie ma lepszego i bogatszego w oferte spa niz w janowie podlaskim na zamku, zresztą to nie tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na zabiegach w http://www.lauraspa.pl/. Jak tam jest cudownie! Człowiek od razu wraca z taką chęcią do życia i do pracy, ze aż sama byłam zdziwiona, ze można być tak pełnym energii! Jak najbardziej polecam wizyty w SPA, bo na swoim przykładzie widzę, jak dobrze działają, szczególnie jeśli ma się stresującą pracę i ciągle się o niej myśli. Miałam okazję, zeby się odpręzyć i chociaż na chwilę o wszystkim zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
Przepięknie jest na Zamku w Janowie Podlaskim. Nie dość, że okolica urzeka, to mają tam naprawdę dobrze wyposażone spa. No i pyszne jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Hotel Mercure Racławice Dosłońce SPA. Profesjonalna obsługa, duży wybór zabiegów ( szczególnie masaże wykonywane przez Balijskich terapeutów. Świetna strefa Wellness z jacuzzi zewnętrznym na tarasie. Napewno tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z koleżankami jeździmy często do SPA w Pałacu Brzezina. Mamy swoje ulubione zabiegi, hotel jest przytulny, jedzenie w restauracji smaczne. Ogólnie atmosfera robi swoje, każdy pobyt wspominamy świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel www.hotel-uroczysko.com.pl w Kielcach z Welness&Spa to strzał w dziesiątkę. Pobyt tam, to jak czas spędzony w raju. Usługi wykonywane na najwyższym z możliwych poziomów. Obsługa przesympatyczna i pomocna. Można wypocząć w korzystnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×