Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość igram
Kotka:) "przekonalam sie na wlasnej skorze"....... opisz.. w końcu to forum erotyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ersatz mowisz.po slasku,prawda? oczywiscie dubel to dubel.;)rozumiem i ubolewam.bo mojego meza sobie ani nie wyobrazam z takim,ani tez nie zrezygnowalabym z tego krotkiego,drapiacego ktory doprowadza mnie do szalenstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah z zadnym klientem 2x z dostawca, zaczelo sie od rozmwo na gg az wkoncu doszlo do spotkania z pierwszym do 3 spotkan nawet calkiem sympatyczne doswiadczenia ;) przy okazji finalizowania tranzakcji za 50tys zlotych hihih drugi raz znow z dostawca skonczylo sie na jednym spotkaniu... och jaki on byl przystojny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... jaki by nie był .... oo to szaleństwo przecież chodzi ... Cieszę się że masz się dobrze bo skoro piszesz widzę do wypadku nie doszło i nie przejmuj się ...ja też co rano budzę się z myślą o sexie choć niekoniecznie z taka myślą zasypiam, a już nie da się uniknąć myślenia o tym kiedy się tu wejdzie .... w dodatku zauważy Twojego nicka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Kocurka:)) dokładniej proszę:) erotycznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 latam i tak odrobine nad ziemia. obserwuj rano kobiety. te,ktore nie hamuja swoich anormalnych seksualnych potrzeb wygladaja porazajaco.cale sa stapajacym po ziemi seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez Was musiałam odwiedzić toalete...hm... rzucam palenie wiecie? wiec moze zamiast papierosa co godzine to krotka zabawa?? a z tym dostawca umowilismy sie w weekend gdzies w szarek brzydkiej dzielnicy.. najpierw rozmowa piwko, pozniej obskurny hotel szampan i poszło ;) pierwszy raz bez rewelacji za duzo %%% natomiast drugi mialam urlop on siedzial w pracy, wysyzkowałam sie w koronkowa sukienke, ponczochy i tak wyruszylam do jego biura.. tam juz poszlo szybko przy stole na stole, pozniej jeszcze troche jezyczkiem bylo gorąco i nerwowo, wkoncu w kazdej chwili mogl wrocic jego szef ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... Sprawa zazdroszczę współpracownikom ... w moim biurze pracują sami emeryci i ta pani w wieku przedemerytalnym ... ale ona nie chodzi nad ziemią możesz mi wierzyć ...nie przy tych kilogramach tego nawet sex nie podźwignie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy do niedawna chodzila moja bratowa taka kipiaca sexem a kolega z pracy tylko wzrokiem za nia wodzil ach te biurowe romanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
kotki2:) bardzo ładnie:) czy tez pełna sexu unosisz się nad ziemia?:) Bo że Sprawa się unosi to wiadomo:)) btw Sprawa Ty masz jakiś współpracowników tam na miejscu którzy Cie podziwiają?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jaka potrzeba widze hehehe alfi01 wiesz wybredna jestem troche, poza tym jak gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio nieeeeeee, schowalam sie troche zepchnelam gdzies gleboko moje potrzeby moj sexapil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka igram-gorzej jak sie tak kipi i nie ma komu powirowac pupaprzed nosem...:P 58 wspolczuje ludziom,ktorzy z wiekiem,na wlasne zyczenie rezygnuja z przyjemnosci. jak przy osiemdziesiatce osteoporoza uniemozliwi mi jazde konna,zamontujemy nad lozkiem wyciag z pasami na sprezynach.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa w jakim wieku jestes? ja nie mam za dlugo juz tu pracuje bleeee a w moim pokoju siedzi 5 bab i jeden facet... za to druga prace mam dosc świeżą i z nia związane czasem fantazje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
"natomiast drugi mialam urlop on siedzial w pracy, wysyzkowałam sie w koronkowa sukienke, ponczochy i tak wyruszylam do jego biura.." to jak dawno tak sie nie ubierałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah jakoś sobie Ciebie nie wyobrażam z osteoporozą ... mnie póki co doskwiera jedynie kręgosłup ale jakoś sobie radzę bez pasów i sprężyn ... grunt to zaufanie, zrozumienie wzajemne i fantazja ... są nimki jest zabawa :P Kotki ... w mojej pracy pozostaje jedynie fantazja :) i to daleko wybiegająca poza ściany biura bo na miejscu to tragedia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×