Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość mariner
pracowalem kiedys w pewnym archiwum jako mlodzieniec po maturze i byla tam jedna mezatka 32 latek jej bylo ,lubilem ja podpatrywac jak masturbowala sie ukryta miedzy polkami.Az ktoregos dnia po prostu zaskoczylemm ja i bez namyslu wsadzilem reke jej w majtki ,bez pytania .Tak nawiazalem romans ktory trwal dwa latka i zapamietalem go na cale zycie.Po dwojce dzieci miala taki apetyt na seks ze konsumowala meza i mnie .co do okruszka ;) ! i jeszcze sie oblizywala. Jak byla zmeczona lub zestresowana to przychodzila do mnie i bez skrepowania wlazila mi na kolana co bylo sygnalem ze ma apetyt na mnie Bzykalismy sie w piwnicach OPowiadala mi ze wiele z babek tam pracujacych dopieszczalo sie w zakamarkach i bylo to naturalne i kazda z nich o sobie wiedzila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pall
A ja mam właśnie na to ochotę i na wzajem rozpalamy się mailami z moją żonką... Już się robi gorąco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartas toruń
masturbowałem sie gdy pracowałem w urzędzie komunikacji: w piwnicy w archiwum, w toalcie podczas gdy za dyktą odpalały sie stażystki i biurko obok przy okienku jak laska obsługiwała petenta chyb a widziała ale nie dała po sobie poznać, magda sie nazywała śliczna mała blądyneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mster5_tlen_pl
Hej zaklikaj na skype mster5_tlen_pl mam kamerke i lubię to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny101
Ja to często robię w pracy. Tak kilka razy w tygodniu. Czasami 2 razy w ciągu pracy. Zwykle powodem są podniecające koleżanki z pracy. Zwłaszcza tera, gdy się ocieplilo i maja sporo odsłonięte i widać także stopki, które mnie bardzo podniecają zwłaszcza spod dy oczywiście jest bardzo zadbany. a Wy jak często to robicie w pracy?proszę o odpowiedz głównie Panie. Teraz od półtorej godziny mi stoi tak ze szok. Cieknie mi juz Z niego strasznie z podniecenia. Dziewczyny czy uważacie by iść do łazienki i sobie dogodzić? Jeśli tak to opiszczoe jak cchcecie bym to zrobił. Dodam tylko, ze cały czas od 3,5 roku chodzę cały czas że sciagnietym napletkiem więc jak mi stoi ro naprawdę mnie to podnoeca gdy ociera się o bielozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wskrzeszam temat :) dawno już zakurzony ! a więc witajcie ponownie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubicie odgrzewanych temacików jak widzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odgrzewam i znów zbieram stare kółko znajomych !:) zapraszam codziennie w godzinach pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo serdecznie, dawno założyłem ten temat i jeszcze dawniej tu nie byłem ;) wpadałaś tu ? czy jesteś pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitanie w trakcie jak widzę i bardzo dobrze bo trzeba krzewić podstawowe elementy kultury ;) nie? jak tam u Was w pracy ? dużo roboty ?czy macie tez czas na coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę że prywata króluje , a gdzie wypowiedzi na temat?;)hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedzę sobie w gabinecie i cierpliwie czekam na rozmówcę , a najchętniej rozmówczynię:) jeszcze dziś tego nie robiłem , a mam wielką ochotę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona... aż tak dużo że nie można na chwilkę się oderwać? no nie wierzę.... czym się zajmujesz? chociaż wolałbym od Ciebie usłyszeć jak dziś wyglądasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ster .. wyglądam normalnie :) odsłaniam firankę otwieram okno i wyglądam :) Leoniasty napiszę jak ładnie prosisz ale wiesz jak to u mnie w pracy wygląda .. to własnie jest ten magiczny czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×