Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

ssam nadal sutki i caluje piersi kazdy ich zakamarek mmmmm milimetr po milimetrze a moje raczki sa juz na twoich posladkach jeszcze na bieliznie mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie ci na uszko ze robisz to wysmienicie ooo taaaakkk.... prosze cie zebys wstala tak wiem co ten tajemniczy usmiech oznacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caluje twoj brzuszek i pępuszek moje raczki powoli sciagaja z ciebie spodenki mmmmm ukazuje mi sie piekny widok twoja muszelka przykryta koronkowymi stringami.... moje rece od razu masuja twoje posladki a moj jezyczek caluje twoje bioderka i deliaktnie okolice bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz piekny tyleczek odracasz sie a ja zaczynam calowac twoje posladki powoli i delikatnie raz jednego raz drugiego muskam po nich moim jezyczkiem moje raczki masuja twoj brzuszek i piersi sciskam paluszkami sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli zaczynam sciagac te piekne stringi delikatnie i powoli sa coraz nizej prosze oprzyj sie delikatnie o ławeczke i wypnij w moja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam calowac delikatnie twoje plecyki mmmmjestem juz blisko posladkow moje raczki masuja twoje plecyki a jezyczek jest juz na prawym posladku muskam go delikatnie calego dokladnie.... teraz robie to samo z drugim masuje twoje nóżki ohhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest cudownie mmmm ale slodka jest twoja pupcia jak miodek...... rozchylam lekko posladeczki i od gory muskam końcóweczką jezyczka miedzy posladkami ten piękny roweczek od góry coraz nizej i nizej i nizej ..... mmmm ohhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caluje ten piękny rowek mmmm posladki rozchylam coraz mocniej i dotykam jezyczkiem twojej jednej dziureczki od tyleczka mmmmmm co za rozkosz ale mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak :-) pieść :) ten roweczek :-) ... pieść delikatnie i tak jak sam zechcesz :) mrr... Bardzo mnie podniecasz... bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmooh tak wypinasz sie mocniej mam lepszy dostep do tyleczka mmmmm delikatnie bardzo delikatnie wkladam w tyleczek końcóweczke jezyczka a moj paluszek wlasnie pociera delikatnie twoja podniecona muselke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszek juz delikatnie masuje mokra muszelke jest bardzo mokra czuje jej zapach moj jezyczek delikatnie wszedl w tyleczek ruszam nim delikatnie we wszystkie strony mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×