Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

wyciagam jezyczek i powoli caluje jeszcze roweczek deliaktnie a moje paluszki sciskaja i masuja posladki..... po chwili zaczynam deliakatnie calowac twoja muszelk jest bardzo mokra mmmmm wypinasz sie jeszcze bardziej a ja ja caluje czuje te soczki pragne je wyssac mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smakuje twoich soczku ohhhhhh tttaaaakkkk..... wkladam w muszelke jezyczek poruszam nim mmmmmm a moj paluszek masuje twoj roweczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgrzewam muszelke moim jezyczkiem ssam soczki i wkladam w muszelke jezyczek ....... moje paluszki sa w twoim roweczku u go masuja ...... równiez pośladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kladziesz sie na ławeczce i rozchylasz nózki barrrzo mocno a ja zaczynam lizac twoja muszelke i roweczek mmmmmm moje raczki masuja twoj brzuszek i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jezyczek jest coraz glebiej az dotykam noskiem muszelki i mam wilotny nosek masuje twoje uda delikatnie paluszkami mmmmm krece jezyczkiem w mokrej i goracej muszelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej za :) tylko na ławeczce raczej będzie ciężko :). Może wrócimy na plażę ,bo już teraz tam nikogo raczej nie ma ?:):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klade sie na laweczce sciagam z siebie ubranie a ty kladziesz sie na mnie mam cudowny dostep do muszelki i tyleczka mmmm lize raz muszelke raz tylek moje raczki sciskaja posladki daje ci lekko klapskika mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo tak twoje soczki splywaja mi po brodzie ohhhhh ruszam jezyczkiem coraz szybciej i szybciej paluszkiem lekko masuje dziurke od tyleczka lekko tam wkładam koniuszek paluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja biorę Twojego przyjaciela w usta :) i go delikatnie pieszczę :) ... delikatnie i może mocniej ... od czubeczka po same jajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruszam bardzo delikatnie paluszkiem w tylku a moj jezyczek szaleje jak moze w twojjej muszelce ohhhhhhhhhhhhhh masuje twoje nozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mega podniecony caluje teraz twoja dupcie dziureczke i wkladam paluszek w muszelke pieszcze ja coraz szybciej i szybciej mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×