Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość ....Koperek....
Poznałem Cię po zapachu kotuś ;) Kiedy robisz się wilgotna wydziela się z Ciebie bardzo specyficzny zapach który zwabił mnie do Ciebie niczym Julia Romea :D Gdy już uchyliłem drzwi przestałem kontrolować swoje zachowanie. Poprsotu niczym dzikus wskoczyłem na Twoje łóżeczko i dzikim apetytem natychmiast zabrałem się za pieszczenie twojej muszelki. Języczkiem penetruję twoją brzoskwinkę kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Koperek....
kokoszko, dojrzałość jest tylko i wyłącznie plusem u Ciebie ... imponuje mi twoja zgrabna sylwetka i udoskonalona do granic umiejętność kokieterii. Patrzysz na mnie jak kotka na swoje kociątka i kiwasz paluszkiem : No dalej kociaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Koperek....
Myślisz że ja wiem co ja mówię ? Ledwo powstrzymuję się przed strzałem na Ciebie, ślina ze mnie cieknie jak z psa a Ty wymagasz ode mnie znajomości treści lektur szkolnych :D No dalej ... róbmy to puki nas roznosi :D ZAraz cię nadzieję na bolec i przebiję na wylot :D Oby szklanki nie zaczęły pekać jak zajęczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Koperek....
Jak mówiłem, tak zrobiłem. Nadziałem Cię na pal i już mi się nie wymskniesz. Z resztą ... wcale nie masz zamiaru bo jesteś w swoim żywiole. Tak ci błogo i cudownie. Cieszysz się radością małego brzdąca który dostaje cukierka i radośnie ruszasz tyłeczkiem podskakując na mnie. Nie mogę wyjść z zachwytu patrząc na te jędrne półdupki i ściskam je w swoich dłoniach przyprawiając cię o jeszcze większe dreszcze na twym ciele. Schyl się troszkę niżej abym mógł podgryzać twoje cycuszki ;) Tak sutki nabrzmiały że pragnę je polizać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Koperek......
hehehe , kokoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowie za biurkiem,ktorzy ostro pracuja fizycznie :D dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potrzebuje szczegolnych bodzcow... bujam sie raczej w przyjemnym wilgotynm ciepelku przez caly czas.... a mecz? ;) nie jest podnieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeecz raczej niebardzo...:) ale dzis mi sie nic nie chce w tej robocie...:) eddita dawaj na skypa :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddita czemu by nie? :) chętnie napisz na maila oooddd1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogier,jako wiecznie chetny i wiecznie napalony nie powinienes zadawac takich pytan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooddd tak po dwoch slowach podajesz prywatne namiary?eee. tak tanio nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooddd ale jakie to ma znaczenie?pisze sobie bo mnie to podnieca,laskocze w krocze.wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooddd sie napalil
juz jak jakis szczeniak:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×