Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampka wina razy dwa

Zarejestrowałam się wczoraj na portalu randkowym i ...

Polecane posty

Gość rozmontowana***R
jaka jest nagroda za ciągnięcie tego topiku dalej :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
tylko pytam..moze coś wiesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żądnych info "z góry". Ale może tak jakiś pluszowy miś :P Mi się wczoraj jakoś zachłysnęło łykiem nostalgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bytjuili
tobie ecrivain powinni na kafe konto zablokowac. brak słow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
no cóz..pora zbliza sie zupełnie nostalogiczna a człowiek...nie wazne baba czy chłop juz tak ma,....ze go czasami targają rózne...takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
a w sumie moze to była Arizona albo Dar lasu...i dlatego to zachłyśniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
mysza czeka..:p pa kolorowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tobie ecrivain powinni na kafe konto zablokowac. brak słow ;/" A powinni. Brak słów - cóż za lakoniczność :D Powinni mnie zablokować, bo dzieci czytają i później im słów brakuje. A tak sobie niech poczytają Antka, Janka Muzykanta i Wandę, co nie chciała Niemca, to i słów nabędą. Nie było ni Arizony, ni Daru lasu, nawet szyszek pod język nie wkładałem ani nie przypalałem rzeżuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
hm..rzeżucha....hm...szyszki.....nie znam...ale ciągle czegoś nowego się uczę... bywasz kąsliwy widzę...ale na szczęscie nie do mnie:P no nic..spadam...bo Mysza sam tam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
:) :) :) muszę zastanowić sie nad mydłem w płynie ..mam nawet w dozowniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
ale czy ono jest niezbędne znaczy mydło...;)hm...i tak jakos ostatnimi czasy zyję w wielkiej przyjazani ze sobą ..i ze światem ma sie rozumieć:P Mam juz kółko naprawione choć hamulec nadal nie działa...cóz,,że nie działa,,,moze to tak ma być....zderzę się z innym rowerzystą,,,,nastąpi wybuch materii o wielkiej sile...:P i nastąpi "fall in love" pogadałam juz z kwiatkiem ,chodzę do niego z kawą:P poranną ..jak był remont był na wygnaniu powrócił w stanie totalnej depresji i rozkładu ..ale po miesiącu..porannych rozmów i mojej atencji :p wygląda kwitnąco..szkoda ze lada chwila,,,,juz zimo bedzie..i nikt juz jego urody podziwiać nie bedzie.... kończę bo zaczynam rymować :p pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, rowerowe fall in love? Mi się zdarzyło jeździć nawet 500 km miesięcznie, ale w żadną fall in lovkę nie trzasnąłem. Kiedyś tylko grzmotnąłem w betonowy słupek. Ale to było dużo, dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
oj Ty jakiś jestes...mało kombinujący,,,,,jedziesz.....jedziesz....widzisz...fajna jedzie,,,,no taka w Twoim guscie...szybko robisz mapke terenu w głowie:p i dawaj...zeby sie na nią natknąc...vis'a vis ..no i z wrazenia mógłbyc w nią tez wpasć..albo co:p nie wypróbowalam tego scenariusza...bo ja zawsze mam jakis cel przed sobą...i gnam na złamnie karku najczęsciej ...moze w next sezonie wypróbuję :p teraz...jak wracam jest kiepsko.bo w szarówce,,,,kiepsko widze...więc...jadę na czuja....:p a lampy miejskie jakoś pozniej odpalają jestem okropnie dzis zmeczona...więc czesc 🖐️ i pa http://www.youtube.com/watch?v=LfmguyDRBwU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeważnie mam obraną trasę. Bardzo często jedną, ulubioną. Tam łatwiej się w jakiś traktor wpieprzyć niż znaleźć fajno-jezdkę. Do tego taki spocony to raczej nie działam przyciągająco. Miłego łodpocywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
maruda..:p i do tego młody maruda..to co bedzie...dalej?:P tak ,,padłam sobie...po czym się przebudziłam i czesc nocy spędziłam obejmując wiaderko lodów :P bardzo zdrowo i dieteczynie:p nic..idę pogadac z kwiatkiem i praca czeka,,,,,byeee 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejmując wiaderko lodów? Przecież ono takie zimne i nieczułe :P Setunia, no jak so? Jest to spisek zorganizowanych sił reakcji podle dążących (w drodze działalności wywrotowej) do zdeprecjonowania esencji wartości zwanej dalej sacrum, by doprowadzić do osłabienia morale i Sodomy oraz Gomory wszelakiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
nie no umarłam :p Sodoma i Gomora :p a i sacrum..:P nie wiem...nie bawię się w to ale coś tam na ten temat wiem :) wiaderko w sumie mną się zajęło,,,czule,,, nawet łyzeczka karmiła mnie sama,...choć było to pewnie gdzies o 2ej nad ranem...wiec nie wiem co było jawą a co snem,,,,:p ale wiaderko puste :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
czule na łyżczkę :p jechalam jak w reklamie ikei :p kombi tak bylo zapakowane do nieba:p nareszcie wyprowadze sie od myszy choc...ucichl ostatnio albo zeszedl z tego świata.. i znow padam,..ale sie nie dam, i,,bo co znow noc z czułą łyżeczką :p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mysz już się przeprowadził :P Nie daj się. Noo, tak na łyżeczkę jest fajnie. (po hiszpańsku fajnie brzmi łyżeczka - "kuczara". Mimo to wciąż nie mogę zapamiętać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
jakbys mial fajną lektorkę to zapewne łatwiej by ta wiedza....jakos wchodziła...:p no i szukaj swojej łyżeczki znaczy kuczary :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
kierunek teologia ze specjalizacją turystyka śródziemnomorska..hm... zainteresowął mnie ten temat...jakoby robią szkołę luddzie policealną a potem hop..i okazuje sie ze w rok licencjat...ale kierunek jak dla mnie....zbyt awangardowy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, fajna lektorka by się przydała. Może mój lektor ma jakąś sisterkę. Nadała by się taka fajna colombiana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
mam rozumiec ze lektor jest opalony :p hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×