Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampka wina razy dwa

Zarejestrowałam się wczoraj na portalu randkowym i ...

Polecane posty

Gość rozmontowana***R
a co to za rasa?czy mieszaniec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
duzy i kudłaty:p trzeba go strzyc? To Twoj?czy znajomych . bo chyba niezała trzeba miec kondycje na spacerki :) z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży i kudłaty. Powinno się strzyc. Nie mój :( Rodzinny Kondycję trzeba mieć zwyczajną, nie jest to pies do ganiania, więc wystarczy z nim chodzić. Nie to co np. alaskany które trzeba totalnie wybiegać, by dobrze się czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
ale piekna rasa,wyguglalam,,, husky,,,,hmm,.mam oczy podobno jak te psy:P wie cos o tym bieganiu z nimi,...ludzie je biora a potem nie daja rade z opieka i podrzucaja,,...sasiadka,...taka dalsza nie daje juz rady ze spacerami,,,to mąz rowerem jezdzi,..a piesek biega:P pieska znalezli kolo rzeki,,,ktos wyrzucil... pieski,,..kotki...z samochodu....i gaz do dechy...ehhh ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie to kretyni :/ Mój wujek ma alaskana. Albo go ciąga na rowerze (tj. pies wujka), Albo biega z przyczepioną oponą na lince, żeby się wyganiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
o swietny pomysl,,z ta opona.podpowiem sąsiadce szczegolnie na zimę:) ok sposób na nadmiar energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
moze i sama skorzystam...jak mnie energia rozsadza od wewnątrz...bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
jakie?tez z opona :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
spokojnie jak sportsmenka nie wygladam :) a inne spalanie tez na mnie nie działa...w sensie,,,,senu:p tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
sama sie zgubiłam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
juz wiem,,,ten sport nie odchudza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
w ogole to dostalam ten wałek od kolezanki która,...robi sobie sesje cwiczen po 2 h/3 x w tygodniu ,,mi,in robi np 700 brzuszków.. musi,,,bo jej kregoslup siada...ale jak ja zaczellam narzekac...to mi moja kochana za punkty w tescio wybrala taki wałek,,,i co robic,,nada cwiczyc:P ale...to powinien byc sprzet dla facetow...niezle koordynuje ruchy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
bye 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
oj ja walczylam, dziś :P,,i przestawialam x razy budzenie..bo b pozno poszlam spac................ale ja mogę,,,mam na pózno do job..a na dzis nic pilnego na rano nie zaplanowalam,,, to miłęgo popołudnia ..Aaaaamigo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mogę. Nawet do 5 drzemek poszaleć :P Dzisiaj jednak obudziłem się wcześniej i wstałem z wynikiem 2 na koncie. Miłego, amiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
ale czego 2 na koncie...było rankiem:p hmm....??????????tak czy inaczej gratuluje...formy :Pr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
AAAAaaaaa? drzemków......ok:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
a co ile CI napitala budzik mi co 8min...:p ale zdarza sie ze budze sie kilka sek przed......tym niemilym wydarzeniem:( albo potrafie go w ogóle wyłączyc....jakos..znaczy komórke..a potem....ALARM...:P I gonię jak oszalała...choc ostatnio....budze sie sama.....to poczatki starosci chyba:P ..kurrcze pisac nie moge..bo mi kicia spi na ręce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sony ericsson ma z jakichś niepojętych dla mnie przyczyn 9 minutową drzemkę. Nie wiem dlaczego akurat tak, nie 5, nie 10, tylko 9. A ja lubię wstawać o pełnych godzinach, co najwyżej połówkach czy kwadransach. No jeszcze dziesiątkach :P. Takie zboczenie. A tu 9, 18, 27, 36, dopiero 45 jakoś wychodzi. No ale wtedy to już jest trochę późno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
to jak to sie ma do motorolki ze 8min? to dopiero dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×