Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampka wina razy dwa

Zarejestrowałam się wczoraj na portalu randkowym i ...

Polecane posty

Gość rozmontowana***R
nie masz zębów.?...patrz na nie.. na jabłko..tak jak na zwierza....:P i sie rzuc....to by był szalej...:p a tak to wychodzi ze masz protezy zębowe góra+ dół:p i musisz sobie jabłko ciąć na kawałeczki,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
no i biały jelen...hmm..tez dowodzi,.,ze braki zębowe...sa duze...:p takie big mydło..nawet połowka....z zębami nie wejdzie,...no chyba...ze popijałes...gorącą wodą...to się zgodzę....ale pieniło sie...?czy raczej nie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie. Nie muszę! To takie szaleństwo i ekstrawagancja, że wcale nie muszę, a tnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
a to jest AGata sialala...rózne figle płata sialala...boskie :P dzięki MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
jestem zdruzgotana...ja tak nie potrafię! jelenia...nosem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mnie bardziej urzekło. Wykwintna kompozycja muzyczna czy głęboki, egzystencjalny tekst :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
jesli sam zadajesz sobie takie pytanie....to odpowiedz jest jedna...oglólnie utwór CIĘ powalił....wiec odstaw rzeżuchę ,rumianek tudzież...bialego jelenia...ten utwór sobie puszczaj...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamontuję sobie radyjo na rowerze i puszczając tę muzykę na full z owego kabrioletu wyruszę na wyrywanie jakiegoś lachona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
no...nie wiem...a jak,...się jakaś skusi..to co,,,,to gdzie,,,posadzisz?:p przy oknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że albo na ramie, albo na bagażniku. Taki jestem dobry, że i wybór daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
na bagazniku zajęte!radio:p rama...to takie ..oklepane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, oklepane. I weź tu babom dogódź. To na rolkach przyjadę! (Choć nie umiem jeździć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
no i juz jest ciekawiej....tylko radio z przodu..zeby lachon na barana wskoczył:p i juz w rytm...sialala..mozna pomykac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
babom łatwo dogodzić...serio:p nie rozrzucac...skarpetków... nie petowac w zlewie.... raz na jakis czas...smiecie wynieśc.. czy auto....oblać wodą wmawiając..ze umyte...czy zakupy zrobić... no...winko...polac..wieczorem...masaż stóp.... a potem...reszta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie petuję w zlewie. Nie petuję nigdzie :D No cała reszta jest nawet wykonalna. Choć o rozrzucaniu skarpetków należy ponegocjować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] ecrivain Zamontuję sobie radyjo na rowerze i puszczając tę muzykę na full z owego kabrioletu wyruszę na wyrywanie jakiegoś lachona " W radiu jest badizewie:P.Lepiej podłącz sdobie wzmacniacz do odtwarzacza mp3 albo odtwarzacz mp3 z rodzaju magnetofonopodobnych:classic_cool:.A lachony się mną interesowały jak puściłem w pociągu w 1997 roku w okolicach Drawska Pomorskiego tą muzyczkę: http://www.youtube.com/watch?v=nWTbQ0Ec2T8 :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
hmm...rozrzucone skarpetki,,,,to tylko,,mogą wyznaczac,,,drogę....do...miejsca gdzie będzie na mnie czekała...pachnąca bąbelkowa kąpiel....albo....nie wiem :p ..i zeby czyste były!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo dobra. Niech będą czyste. Właściwie to ja głównie rozrzucam czyste. Bo to szkoda chować, by znowu wyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
po wrażeniu domniemam,,,ze rocznikowo...sie zgadzamy prawie:) ale to z walkmena szło? czy jak?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
ecrivain...logika męzczyzn jest prosta i przejrzysta i logiczna :p Ale...potem..moze byc cięzko dogadac się z jakąś pedantką...i te skrpetki..nawet czyste...będą leciały przez okno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co nie mam żadnej pedantki na głowie. Jak i niepedantki. Więc kochane skarpetusie mogą czuć się bezpieczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
podeśle mojego MYSZA..to juz takie bezpieczne nie będą!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
a niepedantka moze majtki i staniki rozrzucac...wiec w tym,,kłebowisku..rano....o ja cie.....sajgon..na maxa...wiec albo Ty bys wtedy do pracy bez skarpetków chodził albo ona bez majtek,,,,:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiadasz majtki staniki będzie rozrzucać? To ja poproszę. Jedną sztukę niepedantki na wynos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
nie znam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
nie chcesz tego...rano spieszysz sie...a tu tony majtek staników...rajstopów...podkolanówków...tak znienawidzonych przez facetów...i ani drzwi wejsciowych otworzyc,,,,nie chciałbyś tego..nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×