Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwas na policzki szukam

Gdzie mogę zrobić tanio kwas hialuronowy ?

Polecane posty

Gość kwas na policzki szukam

Szukam dobrego lekarza ,który nie zedrze wszystkich oszczednosci Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleooh
Kwas zrobisz tanio i bezpiecznie np u Zdzitowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hegdgdgeh
u Kasi Turczynskiej w Sulecinie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nigdziie.
Nigdzie. roznica w cenie to grosze ,a z dojazdem wyjdzie to samo :O Usta wszedzie są od 1200, policzki 2200-2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najelpszy jest inny
Kwas najlepiej zrobi ci Sankowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasikkk
Sankowski jest drogi.Najlepiej zrobić sobie u sprawdzonego ,ale nie drogiego.To tez wszystko zalezy od tego jaki wypełniacz wybierzesz.Jak zrobi Ci perfectha dermo subskin to tutaj zrobisz i policzki i bruzdy.A cenowo na pewno nie jest jakoś masakrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy-deka
Dokładnie,trzeba po prostu iśc do dobrego lekarza,gdzie nie wciśnie Ci niczego kiepskiego tylko moze nawet zamiast takiego zabiegu wypełniajacego zaproponuje np.mezoterapie.A jestes juz nastawiona na kwas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oni wszyscy są zbyt drodzy....
U lekarzy plastyków i estetyków jest zmowa cenowa i wszystko jest zbyt wygórowanwe. Cenić to oni się potrafią tylko jak coś spieprzą to wymigują się od wszystkiego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrobić w  Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów. Ja robiłam u nich zabieg z kwasem hialuronowym i jestem bardzo zadowolona. Cena nie była wysoka a efekty świetne. Dodatkowo są bardzo doświadczeni i chętnie dzielą się radami. Szczerze polecam ich wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sestine
Dziewczyny nie polecam wybierac sie tam gdzie jest tanio ale tam gdzie Wam to wykonają porządnie. Jednak jest to pewnego rodzaju ingerencja w naszą skórę, tak więc warto jest zdecydowac się na miejsce, w którym taki zabieg zostanie wykonany przez osobę do tego upoważnioną i osobę z doświadczeniem. W Krakowie polecam Beauty Tower: https://beautytower.pl/oferta/mezoterapia-iglowa/ Chodziłam tam na dwa zabiegi mezoterapię igłową oraz ostrzyknięcia kwasem hialuronowym w bruzdy nosowo wargowe.Z obu jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć fajne usta trzeba przynajmniej dwa mililitrty tej substancji, na to nie wszystkich stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×