Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hanna_f

Laserowa korekcja wady wzroku

Polecane posty

Gość kunegunda1988
hanna_f - napisz jak po operacji. trzymam kciuki. Mój chlopak byl dzis na kontroli i tak ogromnej wady zostało 0,5 tylko i nadal wzrok dochodzi do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa joasia
a napiszcie jak widzicie po tej operacji w nocy? Czy macie takie obwódki wokół latarni i świateł samochodów? Da się po zabiegu prowadzić auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_godzianka
Hej, chciałabym odświeżyć temat. Jak to jest po korekcji? Ponawiam pytania koleżanki, jak w nocy? Faktycznie nie ma się żadnej wady po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się stresować, każdemu goi się inaczej, nie można porównać wszystkich tak samo, każdy ma trochę inne widzenie po operacji, w moim przypadku bardzo szybko się wygoiło, w nocy widziałam trochę dziwinie, ale to trwało krótko, więc nie przejmuj się później minie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_godzianka
A gdzie najlepiej zrobić taką korektę? może gdzieś za granicą? Po zabiegu mogę normalnie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że w Polsce, mamy wystarczająco dużo dobrych specjalistów, a za granicą pewnie drożej, ja robiłam w Warszawie, po zabiegu żyje się naprawdę normalnie, można pracować, oby nie ciężko fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_godzianka
To dobrze, choć pracuje przed komputerem cały dzień, od poniedziałku do piątku - a to chyba dla moich oczu dobre by nie było? Choć sama nie wiem. A gdzie miałaś ty zabieg? i ile zapłaciłaś za wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no co ty potem możesz normalnie pracować przy komputerze i żyć jak codzień, to chodzi tylko o te pierwsze dni . Ja miałam na grzybowskiej, dokładnie nie pamiętam ale ok ponad 5 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajjajajajjajajajjajajjaj
byłam robiłam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa krowa 25
To kto może mieć zabieg?? Jakie są granice wady? Bo ja mam aż -6 :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa krowa 25
Więcej niż 20 mam, stałą wadę też. Dziękuje za odnośnik, właśnie takich informacji potrzebowałam. A jak jest po takiej operacji?? Bardzo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat taka operacja jest bezbolesna i potem tylko odczuwasz lekki dyskomfort, ale nie ma mowy o jakimś cierpieniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa krowa 25
To mnie zaskoczyłaś :) Niedawno byłam u dentysty, to po wyrwaniu zęba cierpiałam cały tydzień, a tu operacja na oku i spokój.. Coraz bardziej się przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżejKej
Filmik może wygląda trochę drastycznie ale Ja też przez to przechodziłam to wcale źle nie jest. Tym bardziej że nie widzi się tego z takie perspektywy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie przymierzam się do takiej operacji. Mam dość noszenia okularów i soczewek kontaktowych. W następnym tygodniu idę do swojego okulisty w www.ultramedic.com.pl na konsultacje. Mam nadzieję, że nie będę miała żadnych przeciwwskazań co do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milencia7
Moja znajoma była na takiej korekcji w Blikpolu w Sopocie, ale kurcze nawet nie wiem jaką wybrała metodę. W zasadzie to nawet nie wiedziałam, że tyle ich jest :P W każdym razie wiem, że płaciła coś koło 3 K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie jestem po zabiegu w CMO Laser i bardzo jestem zadowolona z wybory kliniki i lekarki. Zapisałam się do dr Gadomskiej z resztą za namową mojej przyjaciółki, która także robiła korekcję u tej właśnie lekarki. Bardzo polecam panią doktor ponieważ oprócz tego, że jest super specjalistką i zna się na rzeczy, to ma też bardzo fajne podejście do pacjenta. Potrafi dodać otuchy, tak że człowiek chce się iść na zabieg i przestaje się tak bardzo stresować. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak efekty? Bo to że lekarka jest sympatyczna, to ważna sprawa, ale najistotniejsze są efekty zabiegu. Udało się zlikwidować wadę? Nie ma jakiś skutków ubocznych, powikłań itp.? Długo trwała cała procedura od momentu zapisania się na wizytę do zrobienia zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne! Wada zeszła do 0:) Niby lekarka mówiła mi to na badaniach ale z drugiej strony nie wierzyłam że tak będzie. Nie muszę nosić okularów i niczym sie martwić, naprawdę cudowne uczucie, odzyskałam wzrok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się cieszę, że tak dobrze wszystko się zakończyło. A kiedy miałaś zabieg? Jak z gojeniem? Miałaś jakieś dolegliwości w okresie rekonwalescencji? Brałaś leki przeciwbólowe, używałaś kropli do oczu? I jak długo trwała procedura od chwili zapisania się na wizytę kwalifikacyjną do momentu zrobienia zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam żadnych dolegliwości, na początku wystepował światłowstręt ale szybko minął. Leki takie jak przepisał lekarz czyli krople do oczu, a korekcje robiłam dwa dni po konsultacji, tak można w okolaserze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo szybko wszystko załatwiłaś. Nie spodziewałam się, że jest taki krótki okres oczekiwania na korekcję. Myślałam, że są dłuższe kolejki. A tu proszę, dwa dni po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo goiły się oczy? Dokładnie chodzi mi o to, ile potrzeba czasu, żeby wrócić do pracy? Na jak długo byłaś zupełnie wyłączona z życia Chciałabym zrobić korekcję, ale muszę najpierw wszystko strategicznie zaplanować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma zrobiła taki zabieg i pomogło jej. Wydaje mi się, że to jest zalecane głównie przy dużych wadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie mama robiła zabieg? Ja się trochę obawiam bo jednak jest to ingerencja w oczy ale wiele osób chwali już sama nie wiem:/ Mam dużą wade i chce się jej koniecznie pozbyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie tylko przy dużych wadach :) Bo ja miałam - 3 i wada zeszła. Co prawda wiele osób sie dziwiło trochę że taka mała wada i robie korekcję. Jednak jestem sportowcem, soczewek nie tolerowałam, a noszenie okularów było dla mnie katorgą. Teraz mam 0, widzę świetnie i nie żałuje wydanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba lepiej zoperować wadę -3 niż czekać aż się pogłębi. Ja też zrobiłam korekcję przy wadzie -2,5 i bardzo się cieszę, że podjęłam taką decyzję. Teraz mam spokój z okularami. 0 w obu oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×