Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hanna_f

Laserowa korekcja wady wzroku

Polecane posty

Gość Pittia
Ja byłam w Rzeszowie w Optegrze - i korekcja metodą Lentivu to doskonały pomysł! na prawdę zabieg szybki i bezbolesny a efekt piorunujący!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaS22

Ja uważam, ze laserowa korekcja wzroku była jedna z najlepszych opcji jaka mogła mi sie trafić. jestem po zabiegu lentivu w Optegrze w Rzeszowie. Zabieg został przeprowadzony bardzo szybko - moze trwał jakieś 15 minut i był całkowicie bezbolesny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwias

ja zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku jak mi okulista powiedział, że wada mi się mega posunęła. NA przestrzeni roku z -5 miałam -6,5 na prawym oku i astygmatyzm. Z lewym było lepiej, ale i tak bez okularów nie widziałam. Trochę mnie to przeraziło, jednak 28 lat mam i co będzie za 10  lat. Koleżanka moja miała laserową korekcję tą metodą lentivu też i namówiła mnie, bym też spróbowała, bo w jej przypadk uzero komplikacji i wada zniknęła. Ja miałam zabieg na początku grudnia w Optegrze w Katowicach i zero bólu, teraz normalnie widzę, nie mam komplikacji, chodzę bez okularów i od razu lepiej się czuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReginaC

A ja jestem po laserowej korekcji wzroku w Optegrze w Lublinie. Jest zero bólu jak najbardziej. A ja miałam wadę -3 na jedno oko i -4 na drugie. Wada właściwie zeszła mi do zera. sylwias a co Tobą kierowało by zrobić sobie zabieg lentivu? Bo mnie chęć rzucenia okularów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna

Laserowa korekcja wzroku jeszcze przede mną - od pół roku moja wada stoi w miejscu. Jeszcze sześć miesięcy i będę mogła zacząć myśleć o niej na serio. Moja znajoma trzy miesiące temu miała laserową korekcję w Centre de la Vision. Przez pierwszy miesiąc nie miałam okazji z nią rozmawiać ale potem spotykaliśmy się dosyć często i generalnie bardzo sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luka

Mam znajomą , która przez lata męczyła się noszeniem okularów. W tamtym roku poddała się laserowej korekcji wzroku w  Centre de la Vision. Bardzo jest zadowolona i zachęca mnie bym się poddała - zastanawiam się od trzech lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia

Ja się zdecydowałam na korekcje i nie żałuję. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, z -6 zeszłam do 0, widzę idealnie bez okularów. Nowy komfort życia :) Zabieg miałam w Spektrum we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korekcję wzroku też przechodziłem właśnie w Spectrum we Wrocławiu. Świetna Klinika i naprawdę rewelacyjne podejście do pacjenta. Moim lekarzem jest dr Marek Ćwirko i szczerze mogę go polecić wszystkim z Wrocławia i okolic. Najważniejsze, że nie muszę nosić okularów bo nie mogłem się do nich przekonać, a moje oczy nie tolerowały soczewek, dosłownie żadnych, a majątek na nie wydałem :-(

http://www.spektrum.wroc.pl/nasi-specjalisci/26,dr-n-med-Marek-Cwirko.html

Edytowano przez JacobG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

mnie po 40 zaczęła dopadać starczowzroczność. Zgłosiłam się we Wrocławiu do Optegry na zabieg metodą Clearvu. Nauka i medycyna rozwinęła się, wiec czemu z tego nie korzystać. Teraz po zabiegu widzę świetnie z bliska, z dali, nie noszę okularów. Po zabiegu nie miałam komplikacji, więc wszystko poszło zgodnie z planem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taftka88

Pewnie, że trzeba korzystać z tego co daje nam medycyna 🙂 jak tylko miałaś możliwość, to dobrze zrobiłaś 😉 Co do zabiegu laserowej korekcji wzroku, to również miałam. Z tym, ze ja miałam już jakiś czas temu i miałam metodą EBk W Dzięgielwska Instytucie Oka w Warszawie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest inny,jedni są zadowoleni z tego typu zabiegów a inni pozostają przy okularach. Generalnie, to najważniejsze jest to ,żeby dobrze czuć się ze samym sobą. Ja dość długo zwlekałam z decyzją o laserowej korekcji wzroku, nie wiem dlaczego ale miałam wiele obaw. Chyba musiałam trochę dojrzeć do tej decyzji. Klinikę też wybierałam bardzo rozważnie, ale ostatecznie zamierzam postawić na klinikę https://vidiummedica.pl/laserowa-korekcja-wzroku/ Może ktoś z was też zdecydował się tam na zabieg? Chętnie poznam wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeffa

ja miałam korekcję robioną w Optegrze i szczerze mówiąc lepszego miejsc anie mogłam sobie wyobrazić. Na prawdę fachowa opieka i sam zabieg sprawnie przeprowadzony! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

a w którym mieście miałaś zabiegi Szeffa? Ja też miałam w Optegrze we Wrocławiu. Jestem miesiąc po zabiegu i czuje się dobrze, nie było komplikacji, wada zniknęła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birrik

no w Optegrze jest sporo możliwości z tego co się orientuję. Zreszta oni dobrze doradzają wiec wystarczy zgłosić się na konsultacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

Długo się zastanawiałam nad operacją, ale w końcu się zdecydowałam na Optegrę w Szczecinie, bo tam mam najbliżej. Poszłam najpierw na wizytę kwalifikacyjną i przekonałam się, że nie mam się czego bać. Pani dr Igras była bardzo wyrozumiała, bo zasypałam ją gradem pytań :D Rzeczowo i cierpliwie rozwiała moje wątpliwości. Przekonała mnie, że zabieg jest bezpieczny. Zdecydowałam się na Lentivu, bo zależało mi na jak najszybszym powrocie do normalnego trybu funkcjonowania. I może nie był to powrót tak ekspresowy, jak się spodziewałam, ale i tak jestem bardzo zadowolona z efektów i samej opieki. Myślę, że jeśli ktoś ma wątpliwości, to warto wybrać się właśnie na wizytę kwalifikującą do zabiegu, żeby się przekonać, czy na pewno się chce. Widziałam, że teraz jest promocja, więc tym bardziej warto się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Nieskuteczna, chodzic wcale. Okup gabinetu pod polpharme lub klaritine. Znajoma 10 lat nie byla potem laser zagranica.w zasadzie ja w optegrze jestem butaprenizowana. Wycieczki pod zbycie recept. Mafia lekowa. Optegra bausch lomb storytelling hien.  Nieskuteczne. Nie latac po korytarzach, nie okupywac kliniki.  Gownem pod polpharma. Tylko procent z wizyty zlozone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binotto
Dnia 31.08.2019 o 08:33, Gość Tamara napisał:

Długo się zastanawiałam nad operacją, ale w końcu się zdecydowałam na Optegrę w Szczecinie, bo tam mam najbliżej. Poszłam najpierw na wizytę kwalifikacyjną i przekonałam się, że nie mam się czego bać. Pani dr Igras była bardzo wyrozumiała, bo zasypałam ją gradem pytań 😄 Rzeczowo i cierpliwie rozwiała moje wątpliwości. Przekonała mnie, że zabieg jest bezpieczny. Zdecydowałam się na Lentivu, bo zależało mi na jak najszybszym powrocie do normalnego trybu funkcjonowania. I może nie był to powrót tak ekspresowy, jak się spodziewałam, ale i tak jestem bardzo zadowolona z efektów i samej opieki. Myślę, że jeśli ktoś ma wątpliwości, to warto wybrać się właśnie na wizytę kwalifikującą do zabiegu, żeby się przekonać, czy na pewno się chce. Widziałam, że teraz jest promocja, więc tym bardziej warto się umówić.

Zabieg raz, ze jest bezpieczny, dwa bardzo krótki. Nie wiem jak Ty, ale ja np czułam dosłownie delikatny dyskomfort, praktycznie w ogóle nie czułam jakiego strasznego pieczenia czy zespołu suchego oka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubeczkowa77
Dnia 24.10.2019 o 09:18, Gość Binotto napisał:

Zabieg raz, ze jest bezpieczny, dwa bardzo krótki. Nie wiem jak Ty, ale ja np czułam dosłownie delikatny dyskomfort, praktycznie w ogóle nie czułam jakiego strasznego pieczenia czy zespołu suchego oka. 

ja sie jeszcze tak podepnę. U mnie np był taki problem, ze ja miałam problem jeżeli chodzi o takie rzeczy jak zapalenie spojówek po soczewkach albo zapalenie rogówki też miałam 😕  Stąd u mnie też była decyzja o laserowej korekcji, swoją drogą lentivu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gbulua

Ja zdecydowałam się na laserową korekcję wzorku w Łodzi w Optegrze. Konkretnie zabieg wykonywał u mnie doktor Nawrot To świetny specjalista. Wszystko poszło wzorcowo. Teraz widzę o niebo lepiej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałam się metodę powierzchowną takiej korekcji, bo nie ingeruje się w oko, zabieg jest powierzchowny, więc za bardzo nie ma opcji, by coś uszkodzić. Więc można tylko zyskać: lepszy wzrok ;) Dlatego ja jestem zadowolona z zabiegu, który wykonali w klinice Dr Nowosielska. Szybko, bezboleśnie, całkiem szybko się goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam Optegre. jestem zadowolona z opieki i z przebiegu zabiegu. Szczerze mówiąc udało mi się przed pandemią, w marcu i jestem z tego bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak, Optegra bardzo ok! ja robiłam korekcję w Łodzi i bardzo zadowolona jestem w wyniku! na prawde warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Wawie też jest dobra Optegra. Bardzo się ciesze  ze trafiłam do nich bo byłam na prawdę doskonale zaopiekowana! wszystko bardzo dobrze i dokładnie przeprowadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×