Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwic sie?

Badania prenatalne w 1szym trymestrze - prosze o pomoc w interpretacji

Polecane posty

Gość pijaczkibe
nie, ja tylko pytam nie chcę cię broń boże zdenerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwic sie?
nie nie alez skad, nie denerwuje sie. nie, moja praca nie ma nic wspolnego ze sprzedaza a przynajmniej sprzedaza bezposrednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej wiedzieć wcześniej
No proszę jakie dobre wieści:) Bardzo się cieszę, że usg wyszło tak dobrze:) W ogóle co mówiła ta lekarka, która je robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej wiedzieć wcześniej
A widzę, że nie śpisz od 3.30, to faktycznie lepiej odpocznij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwic sie?
bardziej rozmawiali miedzy soba - tzn ona i moj gin. slyszlam tylko jak mowi co rusz ze to jest dobrze i to tez itd. byle do amniopunkcji a potem czekanie na wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczkibe
acha, bo zazwyczaj nazwa manager dotyczy sprzedawcó dlatego pytam, bo mój brat dostał taką propozycję pracy i pytam o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej wiedzieć wcześniej
Najważniejsze, że nie zdołowała Cię niczym dodatkowo więc moim zdaniem to tylko dobrze rokuje:) No to byle do amnio:) Mówili, że wynik będzie po 14 dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwic sie?
manager nie tyczy sie tylko i wylacznie sprzedazy. z racji tego, ze moja firma jest irlandzka to stanowiska tez mamy po angielsku. manager to w wolnym tlumaczeniu kierownik, ktos kto zarzadza kims lub czyms, niekoniecznie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijaczkibe
ok ok czaję powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwic sie?
hmmm nie pamietam czy mowili cos o wyniku dzisiaj, Pani z Genomu raczej nie ale moj gin mowil, ze ok 3 tyg sie czeka. zreszta na ich stronie jest napisane 10-21 dni w zaleznosci od stosowanej metody. wszystkiego sie dowiem 3.10. najpierw mam konsultacje w poradni genetycznej a potem amniopunk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej wiedzieć wcześniej
Aha:) Ok:) To teraz lepiej już połóż się i trochę odpocznij;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwic sie?
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam co u ciebie???? odezwij się,trzymam cały czas mocno kciuki za was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mama...
ja tez trzymam kciuki. mialam pierwsza ciaze chora, a teraz jestem mama zdrowego chlopca. mam nadzieje, ze u Ciebie autorko wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwic sie?
kochane bardzo Wam dziekuje :) Dawno mnie tu nie bylo bo postanowilam troche odpoczac i wyjechalam do gdanska do mojego M. W poniedzialek amniopunkcja i dluuugie czekanie na wyniki. Bylam wczoraj na USG jeszcze jednym w gdansku, chyba po to, aby uspokoic sama siebie i zobaczyc, ze dzieciatku wciaz bije serduszko. i serducho bije, maluch bryka i wg tego lekarza dziecko jest rozwiniete prawidlowo. wiem, ze to nie koniecznie oznacza, ze jest zdrowe ale moja nadzieja zostala podbudowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej wiedzieć wcześniej
Na pewno wszystko będzie dobrze:) Mocno trzymam kciuki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej wiedzieć wcześniej
trzymam kciuki za jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzymam kciuki cały czas za WAS:)odezwij się co i jak ja wierze że jest wszystko dobrze,mam takie przeczucie.badania to formalnośc:)dla waszego dobrego samopoczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej wiedzieć wcześniej
daj znać jak się czujecie, gdy będziesz mieć chwilkę, a tymczasem odpoczywaj:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej wiedzieć wcześniej
hej tika:) ja też codziennie tutaj zaglądam licząc, że autorka da znać co u niej i mam nadzieję, że pomimo iż milczy, to jednak wszystko u niej ok:) a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.....ja tez liczę a nawet wierzę ze u niej wszystko oki:)u mnie spox,czuje się dobrze,ale chyba bym juz chciała aby był juz styczeń:)a ty jak sie czujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwic sie?
Witam. nie zagladalam tutaj, bo czekalam na wyniki i chcialam napisac jak juz bedzie wiadomo. No wiec dzwonili dzis z Genomu i wszytko ok. Chlopak. To tylko dodwodzi jak test Papp'a jest skuteczny. Jesli bede w kolejnej ciazy juz sie na niego nie zdecyduje. Ciesze sie bardzo ale wstyd sie przyznac - troche jestem zawiedziona. Tak bardzo chcialam miec corke, przez te miesiace juz sie przyzwyczailam do tego, ze to dziewczynka, tak przeczuwalam, a moze sobie wmawialam? Wiem, ze po tym co przeszlismy to wstyd sie przyznac do takich mysli, ze najwazniejsze, ze dzieciatko zdrowe, ale jak uslyszlama, ze kariotyp prawidlowy meski to poczulam jakbym miala w sobie obce dziecko. Mam nadzieje, ze te mysli szybko przejda. Chyba jestem zla matka ;( W kazdym razie jesli USG wychodzi dobrze nie ma sensu robic testu z krwii. Przynajmniej moj przypadek tak pokazuje. pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej wiedzieć wcześniej
No wspaniałe wieści!!! Bardzo się cieszę i gratuluję:):):) Na córki masz jeszcze całe życie;) Podpowiem Ci jak zaplanować jeśli chcesz, a nie wiesz jak, bo być może wiesz;) No ja się bardzo cieszę!!! A jak samopoczucie? tika-------> dopiero dziś zobaczyłam, że odpisałaś:) u mnie też tylko czekanie do marca, a czas w sumie upływa tylko na oczekiwaniu od jednego do kolejnego usg;) Wiesz już czy u Ciebie będzie chłopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwic sie?
Tak wiesci wspaniale ale jakos w pelni zachwycona nie jestem. Mam nadzieje ze to minie szybko. Wiem jak zaplanowac corke i wlasnie stosowalam sie do zalecen, jak widac nie zawsze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×