Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwic sie?

Badania prenatalne w 1szym trymestrze - prosze o pomoc w interpretacji

Polecane posty

Gość lepiej wiedzieć wcześniej
wolałabyś być w mojej sytuacji, w jakiej byłam rok temu? usłyszeć, że jest dziewczynka, wymarzona, zaplanowana, ale na pewno nie przeżyje? pomyśl o tym w ten sposób może Bóg wystawił Cię w pewien sposób na próbę przygotowując dla Ciebie taki scenariusz (ten test Pappa itd.) dziecko to dar i tylko dziękować Bogu jeśli jest zdrowe u Ciebie to przecież pierwsze dziecko więc na córeczki masz jeszcze czas trochę mnie zaskoczyła Twoja postawa, ale nie oceniam Cię, bo nie mnie oceniać kogokolwiek niemniej wierz mi, że lepiej wychowywać dzieci mniej preferowanej płci i nie chodzić na cmentarz do jednego z nich... to najgorsze co człowieka może spotkać - śmierć dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrrrrr
no właśnie też nie oceniam autorki, ale najważniejsze jest zdrowie dziecka i co z tego, ze to byłaby dziewczynka, jak mogłaby być chora ja mam synia i nigdy nie preferowałam jakos szczególnie płci o dziewczynkach myslałam jedynie, ze mogłabym jej zapuszczac włoski i zaplatac warkoczyki, ale mam synusia i jest równie cudowny jak i pewnie byłaby dziewczynka cudowna jest takim małym słodziakiem, ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się ciesze że wszystko oki:)naprawde..............wierzyłam w to:) ja też będę miała synka:)nastawiałam się na córkę,ale wyszedł syn też sie ciesze ważne aby był zdrowy i miał wszystko na swoim miejscu:)odezwijcie się ja narazie zamykam zajrzę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badania prenatalne to swietny wynalazek. dzieki http://godulahope.pl/ udalo mi sie do nich przystąpić. Dzięki nim tez zostalo uratowane moje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wszystko fajnie mój lekarz prowadzący wyjaśnił. Opiekuje sie mna dr Serafin z Gliwic - Serafin Clinic : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Oto moje wyniki po USG: CRL - 65,0 mm FHR - 163 ud/min NT - 1,9 mm Kość nosowa - nie do oceny Przepływ w zastawce trójdzielnej -zwykła Ryzyko: trisomia 21 - ryzyko podstawowe 1: 955, ryzyko skorygowane 1: 3678 trisomia 18 - ryzyko podstawowe 1: 2344, ryzyko skorygowane 1: 7104 trisomia 13 - ryzyko podstawowe 1: 7351, ryzyko skorygowane <1: 20000 Może ktoś w was zna się na tych wyliczeniach, proszę o radę czy robić test Pappa. Do swojego lekarza idę za 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie musiałam interpretować swoich wyników badań prenatalnych. Wykonywałam je u doktora Antoniego Kubiaka w Koninie. Lekarz ten wszystko mi wyjaśnił i odpowiedział na moje pytania dotyczące badań prenatalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×