Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
podzielna

przeprowadzka Warszawa

Polecane posty

Gość polinnas
W Stolicy najlepszą firmą zajmującą się przeprowadzkami jest Japa&CO. Chłopaki są bezkonkurencyjni. Poradzą sobie ze wszystkim i robią to szybko i z uśmiechem na twarzy. Z nimi przeprowadzka to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprowadzałem się kilka razy, korzystałem z różnych firm przeprowadzkowych lecz tylko jedna firma okazała się bezkonkurencyjna i jako jedynej nie przytrafiły się żadne wypadki. Firma o której pisze to Eleganckie Przeprowadzki. Panowie spakowali moją rodzinę (żonę i dwójkę dzieci), zabezpieczyli gabaryty oraz bezpiecznie przewieźli pianino mojego pradziadka. Jestem naprawdę bardzo zadowolony bo wybierając inna firmę miałem nadzieję że tym razem trafię na odpowiednich ludzi do wykonania takiej usługi, i się nie rozczarowałem :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clinta
Jeżeli ktoś nie radzi sobie z przeprowadzką, to tu można znaleźć sporo przydatnych wskazówek: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik.html Poradniki są fajnie i przystępnie napisane. Dzięki nim, przeprowadzka wydaje się o wiele prostsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godni polecenia są DTS Transport, przeprowadzałam się z nimi już 2 raz i zawsze bezawaryjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam firmę DTS Holding, bardzo szybkie i bezawaryjne przeprowadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadzkę pianina czy fortepianu lepiej jednak zlecać firmom specjalistycznym, a nie tym od przeprowadzki meblowej. Można łatwo uszkodzić instrument, a potem będzie już za późno na wylewanie żalów... http://arspolonica.ocross.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta33
Najtańsza firma przeprowadzkowa jaką znalazłam w Wawie to Wiki Transport Prywatny i to właśnie oni pomogli mi przeprowadzić się do nowego mieszkania. Wszystko sprawnie i szybko przewieźli, nic się w trakcie nie poniszczyło bo świetnie to wszystko zabezpieczyli. Jednym słowem: profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka22
mi ostatnio firma WIKI pomogła przewieźć rzeczy z jednego końca Warszawy na drugi i zdziwiłam sie, ze tak mało zaplaciłam - super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przeprowadzałam swoje biuro tydzień temu z firmą expert z saskiej kępy powiem w kilku słowach profesjonalnie ,wesoło szybko ,tanio telefon do szefa 606906769

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompra
A odzywałaś się do firmy Japa&Co? Są rewelacyjni, jeżeli chodzi o przeprowadzkę każdego rodzaju. Pomogą Ci ze wszystkim, nie będziesz musiała nawet palcem kiwnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić za to firmę transport prywatny Wiki :) Trzy razy przeprowadzałam się na terenie Warszawy i za każdym razem korzystałam z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firma przeprowadzkowa
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kompetentnie, bezpiecznie, miło i szybko :) Wycenimy w przeciągu kilku minut usługę jakiej Państwo szukają. Tanie przeprowadzki Warszawa - https://uptrans.pl/co-robimy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoc w przeprowadzkach zapewni Wam Atu-Taxi. Rzetelna firma, która nie weźmie dużo, za przewóz. Ja miałem drobną przeprowadzkę i skorzystałem właśnie z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgite61
Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. ul. Żurawia 10/12/1 60-860 Poznań Wielkopolska Tel.: +48601581400, +48661623700, +48618476716 info@wypozyczalnia-samochodow.com https://wypozyczalnia-borexpo.pl/ Tani wynajem aut osobowych, dostawczych, busów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek33
Wiki transport wcześniej wspomniany to jedna z lepszych firm przede wszystkim ze względu na ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie WIKI Transport prywatny, bo firma nie dość, że porządna to jeszcze Panowie bardzo sympatyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina86

Ja podczas przeprowadzki do nowego mieszkania korzystałam z usług firmy www.przeprowadzkiwarszawa.eu. Przyjechali w uzgodnionym terminie i bezpiecznie przewieźli wszystkie rzeczy pod wskazany adres. Nic nie zostało uszkodzone więc jak najbardziej mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel30
Dnia 20.11.2018 o 15:48, Gość gość napisał:

Zdecydowanie WIKI Transport prywatny, bo firma nie dość, że porządna to jeszcze Panowie bardzo sympatyczni.

pomocni to fakt, dobrze zorganizowani - potrafia kazda rzecz dobrze zabezpieczyc, zawsze mają kartony i inne potrzebne rzeczy do przeprowadzki a co jest najlepsze są przy tym wszystkim bardzo tani

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira

W Warszawie tylko i wyłącznie firma BESTO. Świadczą usługi bezpiecznego przechowywania mienia jak również usługi transportowe. Polecam, bo ceny mają niskie, a obsługa jest kompetentna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ja ostatnio przeprowadzałam się z firmą Manatki24. Skorzystałam z promocji dostępnej na stronie: www.manatki24.pl Wszystko przebiegło bezproblemowo, szybko i bezpiecznie. POLECAM Manatki24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiGBen

Wiem ,że w Less mess można przechować meble na jakiś czas i maja darmowy transport, zawsze jakaś opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega

Polecam Less Mess Storage -przechowanie rzeczy oraz zakup kartonów i innych rzeczy do przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niedawno przeprowadziłam się z Piaseczna do Warszawy. Przy przeprowadzce pomogła mi firma www.qpackprzeprowadzki.pl  Jeżeli zależy wam na dobrej i niedrogiej firmie zajmującej się przeprowadzkami to się z nimi skontaktujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam firmę TRAGER - www.trager.com.pl - działają w Warszawie, ale z tego co wiem też w Katowicach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emanuela

Na przechowanie rzeczy polecam Less Mess Storage! :) i mają też darmowy transport duzym samochodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczek91

Wiki przeprowadzki to super firma ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mingol

A ja polecam www.warszawaprzeprowadzki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeprowadzki Warszawa

Korzystałem z Eleganckich Przeprowadzek Warszawskich https://przeprowadzki-warszawskie.pl/kontakt.html Jeżeli pytasz o sprawność to doskonała alternatywa w dodatku chłopaki są bardzo elastyczni na prośby składane podczas przeprowadzki. Bardzo miło i fachowa obsługa. Dla mnie wykonywali przeprowadzkę, oraz transport pianina https://przeprowadzki-warszawskie.pl/transport-pianin.html . Szczerze polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×