Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
podzielna

przeprowadzka Warszawa

Polecane posty

Gość ouulluu

Ja mogę zaproponować firmę Japa&Co. Jest najlepsza, jeżeli chodzi o przeprowadzki każdego rodzaju. No i ceny mają konkurencyjne, także nie zedrą z człowieka nie wiadomo jakich pieniędzy. Zresztą dobrze jest poprosić ich o dokładną wycenę, wtedy będzie wiadomo na czym się stoi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamos

Skontaktujcie się z Adexim. Robili mi przeprowadzkę firmy od A do Z. Całość trwala 2 dni, ale było tego naprawdę dużo. Ogólnie wszystko szło bardzo sprawnie. Ważne, że wcześniej doradzili, jak to powinno być pakowane, co ja pooznaczać, żeby nie było problemów i tak jakoś to nam poszło bez większych komplikacji. Akurat wykonawcy szukaliśmy długo - żadna ze znajomych firm po prostu nie miała kogoś, kogo by polecali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miron

W Warszawie dobrze przeprowadzają tez Przeprowadzki Warszawskie. Nam cały biurowiec przenosili na drugi koniec miasta. Maja wózki i cały sprzet tez typowo pod przeprowadzki wielkogabarytowe. A ceny maja całkowicie znosne jak na stolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z firmy TRAGER -> www.trager.com.pl . Sprawnie zorganizowali przeprowadzkę firmy z Żoliborza na Mokotów.  Z tego co wiem to też organizują przeprowadzki mieszkań w Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novana

Z przeprowadzkami świetnie sobie radzi firma Japa&Co. Są przygotowani na każdą ewentualność i każdą przeprowadzkę czy to małą czy dużą. No nie wiem, czy znajdziesz chociaż jedną osobę, która nie byłaby zadowolona z ich pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariux78

Korzystałem ostatnio z firmy uptrans. Jestem zadowolony. Polecam www.uptrans.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie korzystałem z usług firmy Wiki Przeprowadzki. Wszystko poszło sprawnie i z uśmiechem. Kontakt z firmą też był super. Jeżeli będę planował kolejną przeprowadzkę to tylko z nimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z lepszych firm, które zajmują się przeprowadzkami jest firma Japa&Co. Mają bardzo duże doświadczenie w każdym rodzaju przeprowadzek, czy to firm czy prywatnych domów i mieszkań. Zawsze są przygotowani i bardzo pomocni. Warto skorzystać z ich usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że najlepszym wyborem jest firma Japa&Co. Możesz śmiało się do nich odezwać, a oni całą przeprowadzkę zrobią za Ciebie. Jestem przekonana, że będziesz zadowolona z ich pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście poradnik na stronie Japa&Co. Polecam każdemu, kto przeprowadza się pierwszy raz. Jestem tam sporo ciekawych wskazówek, dzięki którym wszystko idzie o wiele sprawniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że jedynie Japa&Co pomoże Ci ze wszystkim i nie weźmie za to majątku. Warto się do nich odezwać, bo w przeprowadzkach mają mega duże doświadczenie i można im wszystko powierzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×