Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
podzielna

przeprowadzka Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie najlepszą firmą jest Kris Trans Krzysztof Małyszka . Korzystałam już wielokrotnie i to nie tylko w Warszawie ale również na terenie całej UE. Polecam to ich strona www.transportkrzysztofmalyszka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poggio
Wydaje mi się, że najlepszą firmą zajmującą się przeprowadzkami w Warszawie jest Japa. Firma ma dużo dobrych opinii od klientów, z którymi współpracowali, no i mają sporo lat doświadczenia, także skoro tyle lat utrzymują się na tym trudnym rynku, to po prostu muszą być dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeMatuszewicz
No ja w sumie mogę polecić Panów z ProMove Przeprowadzki - solidna robota przy przeprowadzce mojego domu. Namiar macie tutaj - http://www.przeprowadzki-wroclaw.com/ - cena ok a i sama przeprowadzka przebiegła bez żadnych komplikacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei korzystałam z firmy www.a-2logistic.pl i byłam zadowolona z ich usług. Bardzo dobrze mii sie z nimi współpracowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrą firmą, która w dodatku działa na terenei całej polski jest www.przeprowadzka.wroc.pl śmiało można dzwonic do nich i umawiać na dogodny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość standarda
Przeprowadzka niestety nie jest prostą sprawą. Każdy, kto chociaż raz musiał to przeżyć wie, o czym mówię. Pomocny w tym okresie może być ten poradnik: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik.html Dzięki niemu, może uda się nie zwariować podczas całego tego zamieszania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa
Samochody różnej wielkości ma w swojej ofercie firma transportowa Kangoor. Obadaj ofertę na ich stronie - www.kangoor.pl. Ja polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę MEGAM, świetni ludzie i widać, że faktycznie wiedzą co robią www.megam-przeprowadzki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem lepiej wziąć sprawdzoną ekipę, no i nie ze stolicy, bo ceny też mają pewnie stołeczne ;) hehe ja korzystałam z usług firmy FUS z Lublina, przeprowadzałam się do Warszawy rok temu i bardzo sobie chwalę. Mają specjalne skrzynie i kartony żeby porządnie spakować rzeczy, cała akcja przebiegła szybko i bez żadnych uszkodzeń, także bardzo ich polecam, bo słyszałam, że przy okazji przeprowadzek różne hece wynikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tam, najlepiej przeprowadzać się samemu:) Wszystko sobie elegancko spakujesz, tylko kup wysokiej jakości rzeczy do pakowania, żeby Ci się z kartonów talerze nie wysypały! Dobre jakościowo taśmy znajdziesz na przykład tutaj - http://exito-opakowania.pl/strona,tasmy-klejace.html . Rzeczy można wozić swoim autem, albo znajomego (na pewno znasz kogoś z autem większym lub mniejszym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagaa
Moim zdaniem lepiej wziąć firmę transportową, która kompleksowo pomoże nam w przeprowadzce, niż wypożyczać jedynie samochód i męczyć się z tym wszystkim samemu. Jeżeli chodzi o ekipy, to bezkonkurencyjna jest Japa. Tutaj jest ich strona internetowa: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Doświadczenie mają spore, no i do tego nie zdzierają z człowieka kasy, także warto się do nich odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio korzystałem z usług TEZI TRANS Przeprowadzki ich strona www.tezitransprzeprowadzki.pl Kom. 723486080 Sprawa nie była prosta bo było do przetransportowania całe 3 pokojowe mieszkanie z 3 pieta do Piły około 400km w stronę do domu . Przyjechali dość sporym meblowozem ,dwóch Panów załadowali samochód w około 3,5-4h,pracowali bez przerwy,zazdroszczę im kondycji:)Cena usługi nie adekwatna do jakości Wysoka jakość wykonani za małe pieniądze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość startup
przeprowadzki-fus.pl konkretnie i na temat - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam firme questo,ta firma oszukuje ludzi i nie placi swoim pracownikom,zmienil nr tel i nie ma z nim kontaktu,tym oszustem jest Arkadiusz kowalski, przeslijcie dalej to info ze to beznadziejna firma i oby takich firm nie bylo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyprian
Jak dla mnie dobra firma przeprowadzkowa to Marek i chłopaki. Taxi bagażowe wykonują na terenie Warszawy a wszystkie inne prace po całej polsce. Dobra przeprowadzka lub transport mebli to tylko z nimi. Podaje linka http://bagazowka-waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasayah
W Warszawie najlepszą firmą tego typu jest na pewno Japa. Mają wieloletnie doświadczenie, no i przeprowadzali takie firmy jak TVP czy Radio Polskie, także z Twoją przeprowadzką na pewno też dadzą sobie radę ;) Wejdź sobie na ich stronę http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ i poproś o wycenę, a zobaczysz, że ceny też mają spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić z premedytacją przeprowadzki od Mirona . Przeprowadzają biura, firmy i mieszkania więc z powodzeniem można skorzystać z usług ich firmy to bardzo uczciwa i solidna firma. Najlepiej zadzwonić sobie do nich i zapytać o cennik, na pewno można pytać o jakieś rabaty przy większych przeprowadzkach lub taxi bagażowe. http://bk-przeprowadzki.pl/taxi-bagazowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Info z autopsji! Ktoś tu pisał o tej firmie Fast Removals. Ja ją w zeszły weekend miałam na przeprowadzkę! Super! Wszystko całe, zajęło to kilka godzin i po sprawie! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosha
Jeżeli chcesz mieć szybko i sprawnie załatwioną przeprowadzkę, to odezwij się do Japa&Co Pana Jakubowskiego. Oni są bezkonkurencyjni i jeżeli chodzi o profesjonalizm i dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamus1977
Ja polecam firmę przeprowadzki na poziomie.Pan przyjechał wycenił przeprowadzkę i zostawił od razu kartony do spakowania.A co do samej przeprowadzki szybko i sprawnie polecam na pewno sam też skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będziesz pakowała rzeczy do pudełek to dobrze je zabezpiecz. Możesz je np. owinąć w folie pęcherzykową a pudełka dobrze pozaklejaj, najlepiej szeroka taśmą. Ja takie taśmy kupowałam w sklepie www.tasma.krakow.pl, dostaniesz tam wszystko co potrzebne do zabezpieczenia przewożonych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam bardzo gładko poszła przeprowadzka z firmą Złotnicki. Zresztą właściwie to byłam spokojna o to, że wszystko będzie ok, bo firmę poleciła mi moja siostra która również z nich korzystała. Jeśli kogoś interesuje jak wszystko dokładnie przebiegało to pytajcie, chętnie odpowiem. Więcej o nich można też doczytać na stronce https://zlotnicki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z przeprowadzki-inclusive.pl. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Cen także wysokich nie mają, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×