Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

znaffca kosciotrupow nigdy nie beda gniebic taka jest prawda , to kanon piekna a tak naprawde to sa wrecz co poniektore obrzydliwe ... siara z ta kablowka mowie ci .. nic nie ma czasem juz lepsze filmy leca na tych podstawywych kanalach bo co powiesz na to: wlaczam o 20 HBO PATRZE a tam leci film .. no to sobie ogladam .. konczy sie no to mysle trzeba przelaczyc .. na hbo comedy .. a tam zaczyna sie ten sam film i tak jest bardzo czesto .. zerknij na program tv :) duch , wielki samotniku ja juz nie wiem jak mam do Ciebie sie zwracac , powiesz cos ciekawego jeszcze? czy sie zawiesiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sorry, że Wam się wetnę, ale dla mnie to to absurd... dorośli ludzie, a jakieś grupki na forum tworzą, gangi rywalizujące między sobą, każdy po kilka nicków ma... po co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dziewczyna Val była u mnie na temacie,szkoda ze takie wejście miała.Ona mnie znała z tego nicka łowca a ja jej nie poznałem.:D Najlepiej zwracaj sie duchu na tym nicku byłem najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś jak miał ktoś poniżej 1000 postów wogóle sie z nim nie rozmawiało.Te kanony wprowadziła elita cafe.Na tym nicku miałem 37 tysiecy postów i gdziekolwiek wchodziłem chetnie ze mną rozmawiano.Teraz to się rozmyło i jest rozpiżdziaj na cafe mówiąc kolokwialnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu no fakt nie znam i prawdę mówiąc chyba nie chcę znać... ja tu wchodzę tylko wyrazić swoją opinię na dany temat i po nic więcej, nie mam zamiaru się z nikim integrować, rozwalać komuś celowo tematy, przymilać się pod jednym nickiem, a z drugiego obrażać... :( nie mówię, że Ty tak robisz, ale inni pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzdura... uważać kogoś za mądrzejszego, bo ma więcej wpisów (najczęściej zdobytych drogą bezmyślnego nabijania)... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Znaffca masz zupełna racje.Tak się teraz dzieje ,szefostwo cafe juz tego opanować nie może.Jak doszedłem do nicku duch miałem ich zaledwie 3 tylko aby ubaw i żart był.Teraz zostało chamstwo i nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak patrzę, że ja mam ledwo ponad 500 postów... czyli jestem nikim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaffca popatrz na to z innej strony . Skoro ktos sie utrzymal na cafe z ponad 1000 postami ma wiecej do powiedzenia i jest znany kazdemu a tu wchodzi taka pomarancza wyzywa nie wiadomo co robi to poprostu sie ja ignoruje , sa tez plusy przynajmniej ja je widze nie ma co gadac straszny tu syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca czytałem cafe od początku czyli od X 1999 r i byś sie zdumiał jakie wartosciowi ludzie tutaj bywali.Wszyscy odeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze glupio przyznac ale lepiej mi sie gada z kims kto ma wiecej postow .. poprostu wiem ze jest tu dluzej a zauwazylam ze te osobki ktore maja po 27 postow to najczesciej chamskie istoty .. a Ty tego nie zauwazyles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało było pomarańczek gdyż każdy starał być się na jednym nicku i aby wzrastało jego znaczenie.A dziś co masz?/ Syf i mogiła.Ile pomarańczek już zaliczyło ten temat??Kiedyś było nie do pomyślenia aby pomarańczki zaatakowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to forum jest od podstaw źle skonstruowane... poza tym jest coś jeszcze ważniejszego - dyscyplina... jak by była pilnowana od samego początku, to ludzie by sami siebie nawzajem pilnowali, bo by wiedzieli co można a co nie, a jakieś pojedyncze wyrzutki by się nagradzało odpowiednio i tyle ;) ale jak jest przyzwolenie społeczne żeby się ch***nia działa to tak jest niestety.... tyle, że potem już zazwyczaj jest za późno żeby cokolwiek zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaffca ja bywalam na roznych forach , bylam tez na takich na ktorych wystarczylo napisac KURWA i dostawales zolta kartke a potem ban na pare miesiecy . tu jest syf , reklamowany syf ... duchu mowisz o liczniku ?? postow? zawsze z opoznieniem dodaja .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - mi tam akurat obojętne ile kto ma postów, szczerze mówiąc czasem spojrzę ile kto ma, ale większej wagi do tego nie przywiązuje... jak ktoś ma 1000000 postów a jest chamski to i tak o nim lepszego zdania miał nie będę... ale ok są wyjątki od reguły :) zresztą sama wiesz, że ja przez jakiś czas byłem pomarańczą i żadnych głupich akcji nie robiłem, niektórzy ze mną pisali normalnie jak widzieli, że piszę konkretnie na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byly narzędzia aby poskromić złośliwca.Przy skrajnych przypadkach blokowano na MAC i więcej nikt go już nie zobaczył.Na serwerze blokada byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałem nigdy aby ktoś powyżej 10 000 tysiecy postów był nieznośny .Chamstwa nie było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu niestety na upartego nie ma metody... jak będzie chciał to i tak wlezie, bo MAC także idzie zmienić bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca masz racje że mozna wszystkie blokady ominąć.Tylko na głupie proxy większość tutaj nie potrafi wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj chyba jeszcze buractwo kafe nie śpi... :P "Powiem tak'" znowu w akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i całe szczęście, że nie umieją... byłby jeszcze większy sajgon :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×