Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Gość KSIADZ.....
jak skończę 50 lat to strzelę sobie w łeb...nie chcę być starcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezle z rana wychodzisz ciemno wieczorem wracasz ciemno:) .. i jaki sens wychodzenia z domu heheh:) Zaprocentuje Ci to jeszcze miejmy nadzieje:) .Ja az sie boje poniedzialku , jaki poniedzialek taki caly tydzien przynajmniej ja tak mam :) ja tez zajrze:) ..kurcze mysle co by tu dzis obejrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
Mopiara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie ty jestes poszlas kupe??? za duzo papu dzis bylo?? swiateczna gesinka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam. Moja mama mówiła, że właśnie w tym wieku człowiek chce najbardziej żyć, bo wie już mniej więcej jak żyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jak tak dalej będą gęgać i nawijać smutki to i 50 strone zobaczymy:D:D:D Deka dziś technika jest na takim poziomie,ze tej szczęki w szklance nigdy nie zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cały czas się zastanawiam, jak przeżyć życie tak, żeby z humorem przyjąć tę szczękę w szklance. " wow niezła jesteś :D choć patrząc po Twoich postach to nie będzie problemem, z Twoim humorem jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
ale co to za życie... człowiek brzydki, chory, młodzi się z Ciebie śmieją, nie pciupciasz dziewczyny łeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
PRAWDA CIE ZABOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mopiareczko!!!!!wieczorem to ty zapier...dalaj!!!!!!!!!! bo wtedy twojej facjaty nie widac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak jest jasno to wiadro od mopa na leb i h...uj siedzisz do zmroku!!!!!! PAMIETAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deka znalazłas sie w niewłaściwym miejscu i roku na cafe.Trzeba było 10 lat wstecz przyjść to by Cię zrozumiano.Dziś to tylko wołanie na puszczy.:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
no i niestety sama chciala aby PRAWDA JA ZABOLALA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
Ksiądz, albo się przyznaj, albo powiedz prawdę, którą można wyrazić kłamstwem. Do czego mam się przyznać, namiętna Deko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, ja nadal mam czarno-biały telewizor, na którym oglądam wyłącznie kasety, a obok PS3 stoi Pegazus. :classic_cool: Znaffca, kłaniam się i wypatruję z tym rzekomym humorem przyszłości, choć równie dobrze mogę robić przysiady w błocie po pas. :classic_cool: Kocham Górala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
jakbys nie nczytala to bys nie napisala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze nie czytasz ....mopflejo!!! inteligencie w trampach...chcialas zablysnac...a tu wyszlo ....tepa jak siekiera biednego chama:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deka stuknij w stół a nozyce sie odezwia:DPowiedziałem już wyzej o tym :D Za tępi są aby zrozumieć aluzje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, więcej wiary w kafeterian, ja jeszcze wierzę. ;) Ksiądz, albo do niewinności, albo do swej powinności. [cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda nooo niestety taki los studenta ;) ja już dzisiaj nic nie odpalam, bo za późno trochę... trzeba będzie się powoli zwijać, bo jutro znowu będę skacowany od spania :P choć jutro pewnie za długo nie pośpię, bratanice mi nie dadzą na bank :D ale trzeba jeszcze pomęczyć duchowne pomarańcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
moja powinność wymusza na mnie niewinność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, a ja mam na dysku piosenkę o koniku. :classic_cool: ''Konik, z drzewa koń nawiedzony...'' jak żeśmy podśpiewywali. :classic_cool: Ksiądz, to było ładne. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW ksiądz dobry jesteś tylko się zaczernij bo zaraz daja Ci wycisk z podszywaniem i wyjdziesz na tego co nie chciałbym Cię określić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
nagrodź więc całusem niewinnego który jest winien a nie powinien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×