Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Już niosę kaganek, Duchu - ostatnio po prostu nie widuję Twojego nicka na erotycznej i nie widzę również skarg na ''Desznika''. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i niepowtarzalna Bó
Znaffca bo pewnie wyglądasz jak fajfus to i nie podchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i niepowtarzalna Bó
deka skocz na śmietnik dzisiaj wiele skarg było na desznika - tylko kliknij stronę lub dwie do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkasrolka
ksiadz....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tobie od wina mszalnego to sie juz popier...dolilo w bani!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ! prawdazawszeciezaboli_24 TO OHYDNY SWINSKI RYJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ....
śmiej się...jaka jesteś do ludzi..to od nich otrzymujesz w zamian sprzątaczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, staram się nie zaglądać na śmietnik, który wywołuje u mnie mdłości po tym, jak odkryłam Amerykę w postaci stronniczych moderów. Nie o takie ''skargi'' mi chodziło, ale dobra... Ja jestem za Duchem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda na nicku DESZNIK tak im dałem popalić ,ze do dziś mnie tak nazywają.Mają czystą zwykla TRAUMĘ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, przyznaję wyglądam jak fajfus i lubię świńskie ryje ;) zadowoleni? :) prawda - tak mam go już, ale nie odpaliłem... wolę popisać tutaj póki okazja, bo w tygodniu pewnie nie będzie okazji, a film można obejrzeć zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ....
masz pracę fizyczną i dziwne że nie chudniesz babochłopie.... szerokie bary zero talii pyzata morda... napada na koleżanki na ogólnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ....
Deka Ty jesteś spoko...masz u nas respekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ....
ktos mi8 po...dpierdolil nik"D"D"D"D" oddawaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka do Ciebie nic nie mam,chociaż nieraz mieliśmy inne poglądy lecz byłaś kulturalna i takie zaczepki bawiły mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
kto mnie zaczernił!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłaniam się Państwu, zarówno Duchowi jak i Księdzu, aczkolwiek z ocenianiem mnie jako kulturalnej osoby bym się wstrzymała, bo już nieraz pokazałam, że jest inaczej. :P Już nie przeszkadzam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ....
PRAWDA CIE ZABOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA duch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOIMY SIE !!!!!!!!CZEGO DUCHA ZLEGO....................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POSRALEM SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiadz fuck off :) znaffca co fakt to fakt mi zapowiada sie zawalony tydzien mam duza robote od poniedzialku i bede musiala zatrudnic dodatkowo jedna dziewczyne . Chata ma 3 pietra po budowie porazka....:)syf nieziemski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
może to trans? wyjechał do Anglii na operację zmiany płci...a teraz zapierdala na raty za operację jeżdżąc na mopie w szpitalu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka zaczekaj.Dla innych byłaś zbyt dosadna i skarzyli się na redakcji.No coż nie wszycy muszą akceptować Twoje wywody ale wyprowadzałaś ich z rownowagi.:D:D:D Pekałem ze śmiechu nieraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ....
SAMA SIE FUCK OFF NIE SWIRUJ ŻE ZNASZ ANGIELSKI DUDRNA MOPIARO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HEHEHE HAHAHA ALE MI NOCKA MIJA BAŁWANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż nie - przycupnę i z czystej ciekawości poobserwuję, od czasu do czasu przypominając o swojej obecności. Jeżeli autorka pozwoli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - mi też się trochę bardziej zapracowany tydzień zapowiada... zresztą zobaczymy jak się to potoczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×