Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
dobra koniec zwały z was...ida swieta..napisz list do swietego mikolaja..moze mopa jakiegos ci fundnie...JAN NIEZBEDNY..CZY COOS:p... JA IDE SPAC A WY DALEJ SWOJE MONGOLSKIE TEORIE WYLASZAJCIE NAD SENSEM ZYCIA:) pozdrawiam powiedz tak........dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
KSIĄDZ IDZIEMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - lepiej.. na cały weekend zostają :P heh fajny nałóg ;) Ty niczym moja chrześnica - bez dobranocki nie uśniesz :) a zasypiasz w trakcie filmu czy zawsze do konca dotrwasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu to było ''Konik - z drzewa koń na biegunach'', ale myśmy urabiali swoje wersje, tak jak ''Jesteś posterem, białym tosterem''. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGADZAM SIE 3 idiotow i mopiara i ich -poglady na swiat piszecie jak potluczeni CHORZY PSYCHICZNIE. DO ZOBACZENIA ZAKONNICA 🖐️ milo bylo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
sam sobie dojedz na recznym..:):):) do tej 25:P i bedzie strzal w dziesiat65ke..milej zabawy:D:D: hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
milo to malo powiedziane...usmialam sie za wszystkie czasy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, Ty mnie z kimś mylisz. :classic_cool: Zauważcie, że pomimo widocznego konfliktu ci, którzy odchodzą, wydają się być zadowoleni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poznałem przyszłą żone śpiewała mi po pierwszej upojnej nocy własnie o tym koniku bujanym.:D Nie przerabiałem wcześniej tej piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i spokoj od ekipy tepej Lady laro nara ćwoki Hmm znaffco wiesz roznie mam ale najczesciej jak chce cos bardzo obejrzec i to sciagam to siadam i chocby mi sie oczy zamykaly ze zmeczenia to i tak obejrze ale najczesciej z rana w ogle nic nie pamietam:) do 12 godziny ogladam wszystkie po 12 ogladam ale raczej po to by mnie uspaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
Lady Laroo jest piękna i w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
ooooo synu chędożyłeś przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
uwal piżdziore.:) ....kurw. co za zycie mopowac podlogi...i uzalac sie nad soba przed kompem..ale sa jeszcze ludzie ktorzy cie pociesza...i.................. tacy ktorzy ci pocisna...na szczescie POLECAM SIE NA PRZYSZLOSC JAK BEDZIESZ CHCIALA USLYSZEC PRAWDE NA SWOJ TEMAT:) zycze jana niezbednego pod choinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
Lady Laroo jest w porządku w przeciwieństwie do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deka jakby nie znała kto wie co byłoby dalej.Afrodyzjak najlepszy był wiesz jaki.?Wzajemne sobie pomaganie.Mamy 5-tkę wspaniałych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
zamilcz bo zaraz pożałujesz za swoje słowa ZAZDROŚNICO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
i ty plebsiaro nie czytasz pomaranczek???? my nie wymiekamy......my zostaniemy w twej glowie :):) bedziemy ci sie snic:):):):):): nie jestesmy takimi debilami ktorzy cale zycie siedza przed kompem bo nie maja ciekawszych rzeczy do robienia w zyciu....wy6daje mi sie ze to Z NIEDOJEBU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)::):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×