Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Gość Verdasko--kutasko
duch a może trol też jest informatykiem? Nie wziąłeś tego pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież musieli się zarejestrować.A co nikt nie potrafi sie włamać do zasobów cafe:D Pusty śmiech mnie ogarnia jak widze tych idiotycznych szczeniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszku . Tu juz nie trzeba informatyka . Od jakiegos czasu weszla ustawa o stalkingu .Niech sie smieje ten kto chce . Ale duzo o tym czytalam a akurat tez nie musialam bo sama bylam swiadkiem jak moja kolezanke zlinczowalil na innym forum WIZAZ poprzerabiali zdjecia , podszywali sie pod nia , meczyli psychicznie przez 4 miesiace , na domowy numer wydzwaniali . wiesz czym to sie skonczylo? dziewczyna ma depresje a skurwiel jeden z drugim siedzi w pierdlu dostali po 4 lata . i to nie zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tez ze ona tej sprawy nie zalatwila bo miala dosc , byla tak storturowana , slownie psychicznie. ze ojciec jej to zauwazyl ,caly komputer przeszukal , wydrukował poszedl na policje , moment i sie tym zajeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tąustawą o stalkingu to nie żart... moja kuzynka też cośtakiego miała, że ktośsię pod nią na nk podszył... i co? bez problemu capnęli winowajcę mimo iż nk liczy sobie tylu userów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że wiem w tym roku ta ustawa wyszła.Wystarczy pisemko do dyrekcji cafe i musza adwokatowi podać namiary trolla.I dupsko zesrane ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni myśla że z komórki piszą to zaden ich juz nie namierzy.O święte nieba co za matoły.Wiedzą o pozycjonowaniu? Gówno.Sprzęt elektroniczny szybko namierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verdasko--kutasko
duchu nie poznajesz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberrrrrrr
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberrrrrrr
to były takie żarty po co reagowaliście na mnie? sami jesteście sobie winni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mi się chciało odszukałbym cię bardzo szybko,lecz jako osoba nie interesujesz mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberrrrrrr
nakręciliście mnie poprzez Wasze pyskowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jest podejrzenie o przestępstwie to niestety jest przestępstwo ktore sie nazywa stalking to kazdy administrator musi przekazac dane policji i nie ma tu zadej gadki . do 10 lat moga pierdziec jesli dopowadzi sie ofiare do targniecia sie na wlasne zycie . Ja mam pare screenow i nie zawacham sie ich uzyc . co prawda u mnie tak sprawa nie poszla daleko , ale jak patrze jak wyglada moja stara rozesmiana kumpela teraz to plakac sie chce bo tych skurwieli powinni tak przekopac zeby niemogli wiecej geby otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberrrrrrr
a co grozi za obelgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj są dowody i nie wymknie sie nikt przed nimi.Daliście sie wpuścić w maliny pomarańczki i piwo wypijecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - telefon nawet łatwiej namierzyć bo dane pakietowe są sprzężone z usługami GSM, więc co tam IP jak automatycznie mają też numer delikwenta :) a jak ma abonament na rodziców, to pierwsze co to do nich zadzwonią :classic_cool: no i namierzanie też dość precyzyjnie działa :) ja nie mam GPS w telefonie a Google Maps tak precyzyjnie podaje lokalizację bazując po samym położeniu od anten GSM tak dokładnie, że głowa mała ;) niech sprawdzą niedowiarki jak nie wierząw to co piszę, to w pory narobią prędzej niż myślą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberrrrrrr
przestańcie- już nie będę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberrrrrrr
PRZEPRASZAM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jest za powazna sprawa obrażać osoby trzecie.Polecą głowy,polecą.I zafajdane zycie.Wpis do rejestru skazanych.Będziecie niczym przez dłuuuuuuuuugie lata.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberrrrrrr
ale ja przeprosiłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto sie podszywa , obraza , grozi , rozpowrzechnia zdjecia podlega karze do 3 lat pozbawienia wolnosci ty podlegasz nie tylko pod obelgi nekasz , obrazasz , podszywasz sie ... gosciu zlapac ciebie to tak jak wlaczyc swiatło swoja droga ale kurwa tu matoly siedza znaffca niezla mieszanka hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po co Wam to było? za przestępstwo raczej przepraszam nie wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberrrrrrr
oj wrzućcie na luz już jutro mam trudny sprawdzian :( i nic nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×