Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

ok to dawaj te jabłka :D chyba że masz jeszcze jakieś inne propozycje? na początku coś pisałaś ale wyskoczyłem Ci z tą naturą i nie wiem co proponowałaś.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdazawszeciezaboli_24 - bączku jesteś tutaj czy się ulotniłaś gdzieś cichaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladka już leci :D otwórz okno lepiej jak nie chcesz szyby stracić ;) a ja na moment spadam coś zjeść bo też zgłodniałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi :) moje imię już znasz :) aaa nie odpowiedziałaś mi jak długo już mieszkasz w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie że wracasz :) czyli jednak wolisz Polskę czy po prostu zatęskniłaś do rodziny, znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajomych juz nie mam, mam jak chca pieniedzy , z paroma osobami pisze ale to ten sporadyczny kontakt .. Jade meza szukac:) hehe tesknie strasznie do domu i tylko dlatego jade, przynajmniej na rok bo na tyle spokojnie moge sobie pozwolic a jak sie to potoczy to nie wiem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w Polsce fajniejsi mężczyźni :D choć w sumie dziwie się, że jeszcze nie znalazłaś... wydajesz się być miłą dziewczyną :) zresztą nie mnie to oceniać, spotkalismy sie wczesniej raptem w 2 tematach... i to dyskusje o bąkach :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam , jestem w seperacji . Ja to przerwalam , on sie stara ,biega .. Ale nie widze poprawy z serca ,tylko z musu . :) I powiem Ci ze nie uda to sie . On tego nie rozumie .Bo dobre dziewczyny najczesniej maja pecha , z jednym 4 lata bylam nie wyszlo , a z tym 2 lata i nie wychodzi .Coz .. tego kwiatu to pol swiatu a trzy czwarta nic nie warta? A ty masz kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jednak dać mu szanse skoro się stara? chyba że od początku był nie teges... a ja sobie singluję jak narazie i jakoś specjalnie nie narzekam ;) owszem czasem samotność jest wkurzająca, wiesz te zimne, samotne wieczory... ehhhh ale jak mam się bawić w coś, co z góry wiem że nie wypali albo się szybko rozleci to wolę wcale... taki nołlajf ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo ;) choć latka nieubłagalnie lecą... ale co poradzić jak się do samotności przyzwyczaiłem... nawet się jakoś nie poczuwam do szukania te jedynej... nie bawi mnie jakoś ten wyścig szczurów ;) i wkurza mnie jak na każdym kroku się ktoś wypytuje "I jak masz już jakąś?" i tylko się dziwią... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zdesperowana Domowa Żono :) no proszę jaka kulturka na kafe, no nie spodziewałem się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah kurde noo :D pisałem troche w temacie o bąkach i teraz niektórym się tylko z tym kojarzę :P myślą że ja o niczym innym gadać nie potrafię albo mają mnie za pierdziela który robi to non stop 24f/dobę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny ranek :) no w sumie już południe :D Aniu, no to że każdy to robi to oczywiste... ale jak ktoś o tym gada otwarcie, choćby po to żeby się pośmiać, to już wychodzi tutaj na jakiegoś nad-pierdziela, który nic innego całe dnie nie robi :P http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4955831&start=210 no zobacz już nawet kobiety się boją mnie kokietować :D haha mój nick jest spalony jednym słowem... no bo kto by takiego pierdziocha chciał :P hehe no ale co poradzę, że lubię gadać o różnych dziwnych rzeczach i o takich też ;) a z wygladu chyba nawet nie przypominam pierdziocha... a zresztą nie wiem, to tylko moje zdanie, zdania innych nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) ...wczoraj mialam nie mily wieczor musialam mego faceta cholowac ...z drugiego konca londynu bo sobie przypomnial o mnie o 4 w nocy nawalony jak swinia . I tak postanowilam mu pomoc .. jezdzac na okolo 3 dzielnic .. znalazlam go po 2 godzinach .. myslalam ze zbankrutuje na mini cabach .. tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×