Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

! nie ladnie sie smiac z czyjegos nieszczescia ... i bardzo zle o tobie swiadczy .. i spadaj stad bo i tak wiekszego wrazenia nie robisz ,pamietaj ze cale twoje chamstwo moze odwrocic sie przeciwko tobie i co wtedy?????? kurwa .. nudzi sie pomaranczom ale my nie oddamy naszego swietnego humoru hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdazawszeciezaboli_25
Za głupote sie płaci 🖐️ Bóg jest sprawiedliwy, pewnie nie zyczy sobie, żeby Lady miała dzieci Portugalczyk pozna jeszcze dobra, madra kobietę która urodzi mu zdrowe piekne dzieci A Lady się bedzie pruła z kim innym Zobaczysz tak bedzie - wspomnisz moje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdazawszeciezaboli_25
kazdy facet chce miec dziecko jak nie z toba to cie wymieni na zdrowa i zdatną :D ha ha jha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad Ty mozesz wiedziec jak bedzie? jestesmy raczem szczesliwi - ladnie to tak mnie oceniac? mozesz mi zyczyc zle, oby Tobie sie z czasem cos zlego nie przytrafilo zazdrosna pindo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz przestac pisac pod moim nickiem ??/ poznal wlasnie madra dobra , piekna kobiete ktora czy chcesz czy nie urodzi mu piekne dzieci . O to sie nie martw zajmij sie swoim zyciem a jak masz pisac od rzeczy to zabieraj grapki i spierdalaj z naszej piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo ot były czasy :) teraz się tak dzieci nie potrafią bawić... teraz jak się spotykają to tylko sie licytują na którym levelu w danej grze są i tyle ;) a pomarańcze dzisiaj się wyjątkowo wredn robią :o ehhh ale cóż... niestety muszę spadać, bo i tak się zasiedziałem a jutro nikt za mnie o 6.45 nie wstanie :o choć temat fajny muszę sie zwijać... miejmy nadzieję, że dokończymy kiedyś :) dobrej nocki Wam! Aniu bączku 😘 Lady 🌻 TakaMala 🌻 paaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love ale ladddnaa taaa twoja chalka nooo!!!!:):) ja jutro bede robic babke ziemniaczana cos mnie dzis naszlo:):):) kochanie melduj sie !!!! taka mala jedna !! ... gdzie ty zwialas?? przerazily cie moje opowiesci heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaffco co racja to racja.. a szkoda, bo zabaw jest tyle ze sie w glowie nie miesci Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) a gralas moze kiedys w krowo krowo jakie mleko dajesz? ja nie wiem co jest z tymi dziecmi to ja jak 19 mialam to latalam z cala paczka i gralismy w szukanego po lasach czy gdzies :D i nie nie bylam najstarsza ;) moglabym powiedziec ze jedna z mlodszych :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Lady love nie bierz do glowy takich osob ! .. twego szczescia nikt ci nie odbierze :):):) ..wiesz co zgadamy sie kroregos dnia dasz mi jakis przepis na ciasto z kremem i czekolada i migdalami bo lubie ,aaa dwa ciasta w zyciiu tylko zrobilam ,gotowac gotuje bardzo dobrze ale .. za bardzo nie czuje drygu do ciast .. a z checia sie naucze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdazawszeciezaboli_25
Wiem, bo facet bedzie chciał się spełnić i miec dziecko którego ty bezpłodna świnko pigi mu nie dasz!!! :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdazawszeciezaboli_25
prawda a co to s a GRAPKI buahahahahhahahhahahahhahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdazawszeciezaboli_25 co jak co, ale Lady glupia nie jest na pewno, zdazylam to juz zauwazyc, wiec daruj sobie, trzeba byc taka plytota jak ty, zeby rzucac kobiete, ktora sie kocha, tylko dlatego ze nie moze miec dzieci cymbale 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet to kocha mnie nad zycie, a dziecko nie zajac nie ucieknie - nie wypowiadaj sie skoro nie wiesz jak wyglada nasz zwiazek, swoja droga dobrze ze nie wiesz bo bys sie chyba pod ziemie zapadla ze para moze byc ze soba tak bardzo szczesliwa i szczera przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdazawszeciezaboli_25
tia jasne zesraj się nie daj się musisz byc gzreczna i posłuszna i nie podskakiwac bo jak się podburzysz to cię portugalczyk odesle na śląsk z kwitkiem :D A tak to przynajmniej za darmoszkę pomieszkasz za granicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graaaalaaamm pamietam jeszcze gre w wampiry albo panstwa i miasta albo taka gre co sie spiewalo SMIK SMAK SMOK pamietasz??:) albo w gume sie gralo, w klasy sie skakalo kurde coz to byly za czasy.... pozwole sobie cos przytoczyc Jak, do cholery, udało się wam przeżyć? ? ?!! ! Samochody nie miały pasów b ezpieczeństwa , ani zagłówków , no i żadnych airbagów !!! Na tylnym siedzeniu było wesoło , a nie niebezpiecznie.Łóżeczka i zabawki były kolorowe i z pewnością polakierowane lakierami ołowiowymi lub innym śmiertelnie groźnym gównem. Niebezpieczne były puszki , drzwi samochodów . B utelki od lekarstw i środków czyszczących nie były zabezpieczone. Można było jeździć na rowerze bez kasku . A ci, którzy mieszkali w pobliżu szosy na wzgórzu ustanawiali na rowerach rekordy prędkości, stwierdzając w połowie drogi, że rower z hamulcem był dla starych chyba za drogi... Ale po nabraniu pewnej wprawy i kilku wypadkach... panowaliśmy i nad tym (przeważnie) ! Szkoła trwała do południa , a obiad jadło się w domu. Niektórzy nie byli dobrzy w budzie i czasami musieli powtarzać rok. Nikogo nie wysyłano do psychologa. Nikt nie był hiperaktywny ani dysklektykiem . P o prostu powtarzał rok i to była jego szansa. Wodę piło się z węża ogrodowego lub innych źródeł , a nie za sterylnych butelek PET. Wcinaliśmy słodycze i pączki , piliśmy oranżadę z prawdziwym cukrem i nie mieliśmy problemów z nadwagą , bo ciągle byliśmy na dworze i byliśmy aktywni . pilismycałą paczką oranżadę z jednej butli i nikt z tego powodu nie umarł. Nie mieliśmy Pl aystations, Nintendo 64, X-Boxes, gier wideo, 99 kanałów w TV , DVD i wideo, Dolby Surround, komórek , k omputer ów ani c hatroom ów w Interne cie ... ... lecz przyjaciół ! Mogliśmy wpadać do kolegów pieszo lub na rowerze, zapukać i zabrać ich na podwórko lub bawić się u nich, nie zastanawiając się, czy to wypada. można się było bawić do upojenia, pod warunkiem powrotu do domu przed nocą. Nie było komórek ... I nikt nie wiedział gdzie jesteśmy i co robimy!!! Nieprawdopodobne!!! Tam na zewnątrz, w tym okrutnym świecie!!! Całkiem bez opieki ! Jak to było możliwe ? Graliśmy w piłę na jedną bramę , a jeśli kogoś nie wybrano do drużyny, to się wypłakał i już. Nie był to koniec świata ani trauma. Mieliśmy poobcierane kolana i łokcie , z łamane kości , czasem w ybite zęby , ale nigdy, NIGDY, nie podawano nikogo z tego powodu do sądu ! NIKT nie był winien, tylko MY SAMI. Nie bali śmy si ę deszczu, ś niegu ani mrozu. Nikt nie mia ł alergii na kurz, traw ę ani na krowie mleko. Mieliśmy wolność i wolny czas , klęski , sukcesy i zadania . I uczyliśmy się dawać sobie radę ! pytanie za 100 punktów brzmi : Jak udało się nam przeżyć??? A przede wszystkim : Jak mogliśmy rozwijać naszą osobowość??? Pewnie, można powiedzieć, że żyliśmy w nudzie, ale... k urwa , przecież byliśmy szczęśliwi !!! Czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdazawszeciezaboli_25
lady jesteś tego samego pokroju co Jenny rózni was jedynie to, ze ona dzieciaka mogła miec i ma czym teraz szantazowac meża w razie jkaby chciał ja wywalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mam zamiaru z tym kims rozmawiac :) zaraz mi z jakas czarna magia wyjedzie czy cos :D osobiscie bede sie starala by moje dzieci mialy takie dziecinstwo jakie mialam ja, choc trudno o to bedzie przy dzisiejszej technologii.. a to co przytoczylas daje do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdazawszeciezaboli_25
prawda nie pierdol ty skocz po słownik GRAPKI ha ha ha ha ha analfabetka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pierwszy raz czytalam ten tekst .. to sie rozmarzylam .. az sie plakac chcialo .. dzis tez zycie jest dla mnie nie wyobrazalne .. bardzo bym chciala zeby wrocilo , a jedynym moim problemem bylo to czy mama mnie pusci na podworko po wieczorynce...... lady love te czasy w ktorych my sie wychowalysmy to byly ostatnie czasy w ktorych tak dobrze ludzie wspominaja dziecinstwo teraz kasa kasa kasa , nowe zabawki ... zero piaskownicy ... wyscig szczurow,dzieci zaspoajaja ambicje rodzicom ..dzieje sie zle ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdazawszeciezaboli_25
Lady, nie zapomnij przyjśc za parę lat na kafe.pl pochwalic się ze wróciłas do Polski bezpłodna locho :D bo twój portugal zapragnął potomka a ty jesteś pusta ha ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, moj brat 6 lat mlodszy ode mnie tez tylko przed kompem siedzi i gra w jakis pierdoly.. zamkniete to strasznie w sobie, takie gburowate.. a fajny z niego chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdazawszeciezaboli_25
Nie musisz odpisywac i tak wiem, że czytasz :D:D:D:D lady bezpłodna love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×