Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Piotrek - fajnie z Twojej strony, tylko wiesz... z doświadczenia Ci powiem, że fajnie jest z kimś popisać online, tak troche aninimowo... ale jak ktoś kiedyś powiedział: znajomość online to jak seks z prostytutką - niby jest przyjemnie, ale tylko przez chwilę, bo potem się kończy :( ale jasne, popisać można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak jest, że szczekają, ale piesków bym nie obrażał, bo one są fajne. Dokuczliwe i trudne do wyłapania są karaluchy, szczury, wszy itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielki samotniku chodzi o pomarancze ?? kolorowe kredki ... znam ten booool::):) Piotrze milo ze jestes :) Ja tez jestem wyczulona na chamstwo , a tu tego wiele .. co do Twojego imienia .. Bylam kiedys z kims pare lat .. i zle pietno to w mojej psychice zostawilo:) jak tu sie znalazles? dlugo juz tu jestes??:) znaffco mam ochote na pomarancze hehehehehe masz jakas ??:) wczoraj chwaliles sie ze masz pare i mozesz sie podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że fajnie popisać :). Na co dzień praktycznie nie siedzę przy komputerze, jak już to w weekendy i tylko jak nic nie mam do pracy, bardziej konstruktywnego, wole sobie poczytać czasem :). KREDKI Dzisiaj wynika z tego, że rodzinka poszła spać, a ja nie mogę zasnąć i nie mam z kim pogadać, a gadanie jest jedną z rzeczy, które kocham :). A jeśli chodzi o samotność w życiu to nie mam szczęścia do dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredki - ok to pomeczymy Cię trochę :D Aniu - pewnie że mam :) dzisisaj Ci proponowałem, chyba przegapiłaś :P ale ok jak dla Ciebie to specjalnie ruszę dupsko moje kościste do kuchni i Ci przyniosę pomarańczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest wlasnie klasa pomaranczek , juz Piotrze mnie rozumiesz przychodza .. niby pieknie ladnie , jedno spokojne slowo i jest wyzywanie .. mimi wole tych czarnych bo przy najmniej po czesci wiem z kim pisze . A ty widze nie wiesz w co masz wpasc W gowno czy w masc??? spadaj stad bo nikt tu cie nie potrzebuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki samotnik Nie pamiętam gdzie jest ten temat :P tego konta nie używałem od paru lat, pewnie bym pękł ze śmiechu czytając posty z czasów kiedy miałem parę lat mniej. Potem jakoś mało wchodziłem na to forum, teraz znowu wszedłem. Kiedyś miałem inny nick, którego nawet nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis oglosili mnie modka na paru tematach , hehehe ale sie usmialam .. czyzby pomarancze sie troche wystraszyly ? hehehehe Piotrze .. ja kiedys prowadzilam bloga .. i dzis wlasnie weszlam na niego jak poczytalam to myslalam ze pekne ze smiechu .. jaki czlowiek byl durny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak długo tu jestem ? W sumie parę lat :). Na forum znalazłem się w taki sposób, że miałem kiedyś problem, kompleks, który wydawał mi się "najważniejszym problemem na świecie" :). A chamstwa nie lubię, nigdy nie lubiłem i nie chodzi o używanie wulgaryzmów, bo są to dla mnie tylko słowa. Chamstwem mogą być konteksty pewnych słów i niektóre czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutnov]]
"To jest właśnie straszne, że internet wszystko przyjmie. Ta pozorna anonimowość, ta której tak na prawdę nie ma i jest to oczywiste, niestety sprawia, że internet przestaje być chwilami przyjemny. Chodzi mi o to, że osoby myślące, że są anonimowe wylewają tu w agresywny sposób swoją frustracje. " a propo anonimowości no w pewnym sensie ona jest, w internecie jest się anonimowym dla innych zwykłych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredki - to rzucam Ci też ;) łap bo leeeci :D Piotrze - ja mam podobnie ;) do kobiet szczęścia nie mam, bo... no nie mam po prostu :P zawsze jest tak, że albo się trafiaja takie które już na starcie skreślam i wrzucam do wora z napisem "pustaki"... albo są też ciekawe z którymi mogę gadać godzinami, ale niestety są już zajęte, więc tylko gadanie z nimi mi zostało, w doatku ograniczone czasowo (bo co by ich partner powiedział)... albo jeszcze inne przeypadki - są spoko i do pogadania, niekiedy też i samotne, ale mieszkają na drugim końcu świata, więc powodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie wiem co się ze mną dzieje, ale te słowa 'stek, stek, stek' ,odczytałam trochę inaczej :D Nie zapominaj,że oprócz jedzenia steka oglądałaś apetyczny film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek too widze ze naczytales sie przez ten czas , jak ludzie pluja jadem .. masakrycznie tu jest ale sa tez plusy ten temat ma swoja historie ... zdarzalo sie chamstwo ale pare fajnych osobowosci sie zatrzymalo:) kolorowe kredki taak jest;):)) chamom won ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMOTNIK Mogłeś mnie widzieć , bo był czas, że siedziałem tu naprawdę dużo :) PRAWDA Był człowiek durny, ale w sumie się nie liczy to co było kiedyś i już odeszło. Liczy się to co jest teraz. Staram się nie wracać myślami do przeszłości, chociaż chwilami to trudne. Każdy w przeszłości miał jakieś problemy, które w jakiś sposób wpływają na nasze dzisiejsze życie, na szczęście na nasze dzisiejsze życie wpływa coś znacznie więcej niż tylko problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca nie wiem czy zrobiłeś to celowo, ale trafiłeś mnie w głowę. Teraz zamiast kolorowa kredka jestem krwawiąca kredka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredki .. kobiety tez potrzebuja sex sex sex ... tak to odczytalas ? bo ja zanim wyslalam to tez przez chwile mialam taka schize hehehe:):) glodnemu chleb na mysli a glodny glodnemu wypomni no no no heheheh:):) kredki no baaardzoo apetyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredki - no co Ty... za bardzo Cię lubię żeby to celowo zrobić :P widać moje gardło kiepskawe jeszcze i nie ma tego kopa... mogłaś nie usłyszeć :D w każdym bądź razie przepraszam 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×