Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Aniu - a niech sobie naklejają na mój nick co chcą :D 🖐️ jutro idę sobie kupić czapkę kondoma i koszulę w kratę coby odzwierciedlać wykreowany przez nich obraz choć w 3% :P haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
02:43 [zgłoś do usunięcia]Znaffca MakaMala - taa powiedz to swojemu chłopakowi albo lepiej nie, jeszcze Cię zostawi dla innej... Cos Ci riposta nie wyszla:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku chciałem napisać "Twojemu staremu", ale się pohamowałem ;) wiesz, nie każdego jara pociskanie innych... nawet jak jest pomiotem niezasługującym na cień szacunku z mojej strony... nie mam zamiaru się zniżać do poziomu hejterów kafeteryjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - które zdjęcie masz na myśli? :P chyba nie to o którym myślę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż dziwne że do tej pory nikt nie wymyslił odpowiednika na "męską dziwkę" :D chociaż jedna znajoma mówiła krótko - "Zdzir jeden!" - padłem jak to usłyszałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - wybacz, jakoś się nei zgorszyłem zdjęciem ;) czyli wygląda na to że nie jestem prawikiem? jaka szkoda :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo teraz panuje takie cos jak facet wali wszystko to co sie rusza to kozak a jak baba sobie uzyje to kurwa ... ja nie wiem co oni maja do prawikow , przeciez tak samo my kobiety bylysmy dziewicami kiedys tak samo jest z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kafe jednak inne trendy panują, cóz nic z tym nie zrobimy :P ehhh dobra ja na serio muszę spadać... miałem w planach iść spać 2 godziny temu, ale nie wyszło... znowu kurde nno :D wszystko przez Was :P tymczasem kolorowych snów dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Aniu 😘 kredki 😘 co tam słychać? :) ahh wreszcie weekend... jak tydzień minął? ;) kurde ale wieje masakra :/ u Was też taki wiatr straszny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×