Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

ALE TY MOPIARA TEPA JESTES - "TWOJE TEKSTY MNIE NIE RUSZAJA"A SAMA PISALAS TEPA KROWO Z OBWISLYMI CYCORAMI ZE CIE WKU*WIAM WIEC JEDNAK ROBIA WRAZENIE ; ] HAHA ALE SIE OSMIESZASZ HAHA NO ALE COZ- MOPIARA TO MOPIARA TAKIEJ INTELIGENCJA ZBEDNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
RUSZA NIE RUSZA ...mnie to bawi:):):) SZKODA TYLKO ZE NIE BEDZIE NA SWIECIE JUZ DRUGIEJ TAKIEJ JAK TY... NO CHYBA ZE JAKIS TWOJ FAGAS BEDZIE WALIL SOBIE KOONIUCH.....SCHLAPIE SIE SOBIE NA BUTA A POTEM BEDZIE CIE KOPAL...PO....PIZ...DZIE:) TAK EWENTUALNIE PRZEKAZESZ SWOJE GENY...I POWSTANIE NOWY INTERNETOWY DOWN-mopsiarz junior.KTOREGO KIEDYS KTOS ZGNOI...A MOJE SLOWA I TAK ZAPADNA CI W PAMIEC..amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, Tobie również się kłaniam. :) Duchu, tylko mi podpowiedz, czym ów Rozbitek jest, bo z upływem czasu i nocy coraz wolniej kojarzę. ;) Który to temat? Link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
ZNAFFCA JAK MYŚLISZ PO ILU STRONACH KLIKANIA PRAWDA POPUŚCI CI SZPARY? BO TAK TUTAJ SIEDZISZ I TĘSKNIE WYCZEKUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda mówiłem Ci nie rozmawiaj z orange.Złamali Cie i taki skutek jest.Jutro weż sobie bardziej to do serca i zobaczysz znajda inny obiekt do szyderstw.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - no nie bądź taka, napisz temu onaniście, że Cię ostro wkurzył to moze Ci da spokój... najwyraźniej go to rajcuje jak go kobiety pojeżdżają :P albo wiesz co? lepiej nie rób tego! na przyjemnośc trzeba sobie zasłużyć oo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
może tym nowym obiektem będziesz Ty duchu? nie zaczynaj z nami i nie broń czupiradła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"RUSZA NIE RUSZA ...mnie to bawi SZKODA TYLKO ZE NIE BEDZIE NA SWIECIE JUZ DRUGIEJ TAKIEJ JAK TY... NO CHYBA ZE JAKIS TWOJ FAGAS BEDZIE WALIL SOBIE KOONIUCH.....SCHLAPIE SIE SOBIE NA BUTA A POTEM BEDZIE CIE KOPAL...PO....PIZ...DZIE TAK EWENTUALNIE PRZEKAZESZ SWOJE GENY...I POWSTANIE NOWY INTERNETOWY DOWN-mopsiarz junior.KTOREGO KIEDYS KTOS ZGNOI...A MOJE SLOWA I TAK ZAPADNA CI W PAMIEC..amen. " NO NIE TO BYLO PRZE MEGA !! ZARAZ PADNE HAHAHAAHAHAHAHAHA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie pytanie, skoro
rozmawiamy tu o wszystkim i niczym to na wstępie powinniśmy zadać pytanie czy w przyrodzie istnieje coś takiego jak zero. Oraz jakie mogą być tego konsekwencje lokalne i globalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, wybacz głupotę i niewiedzę. 😭 W takim razie cofam się...do tyłu. :P Mojapanipolonistka by mnie zabiła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi możesz skoczyć ksiądz.:D takich jak Ty to na śniadanie biorę jako przystawkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie pytanie, skoro
o kurwa desznik!!! tu teraz zacumowałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
wymieka dziwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - wiesz co, ja nigdy nie rozumiałem dlaczego debilom mówi się "ch** ci w dupe" skoro oni nie zasługują na taką yyyyy... rozkosz :P hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie pytanie, skoro
żaden kurwa desznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSIADZ.....
JESTEŚ DUCHU CHRONIONY BO JESTEŚ KOLEGĄ LADY LAROO MASZ SZCZĘSCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKONNICA.....DAWNIEJ ksiadz!!
wymiekla dziwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a my do 25 dojezdzamy:):) patałachy!!!!!!!spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie pytanie, skoro
A jednak zerem nie jset bo wywołuje reakcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie pytanie, skoro
KURWA CZY KTOŚ ODPOWIE NA MOJE PYTANIE A NIE BEDZIE PIERDOLIL WCIAZ GDZIE GO DZISIAJ ZASWEDZIALO ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×