Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

hej :) 馃槝 no to dobrze 偶e chocia偶 Ty masz dobry humorek :) ja mam taki 艣redniawy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak jak w stopce... poszed艂em dzisiaj na zgromadzenie klubu fotografik贸w... od dawna nie mieli艣my 偶adnego spotkania, wi臋c nastawi艂em si臋, 偶e wszyscy b臋d膮 mieli sporo do powiedzenia ;) a ja po raz kolejny wyszed艂em na socjopat臋 :/ siedzia艂em jak dupa tam i ledwo co si臋 odzywa艂em, a jak ju偶 co艣 pr贸bowa艂em zagada膰 to mia艂em wra偶enie, 偶e nikt mnie nie s艂ucha :o nosz kurde nie wiem noo, nie umiem rozmawia膰 z lud藕mi :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mo偶e za du偶a r贸偶nica w wieku? nie wiem... tam wi臋kszo艣膰 ludzi po 30, 40 lat maj膮, wida膰 mnie za g贸wniarza bior膮 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wida膰 jaki艣 taki kopni臋ty jestem :D w ma艂ej grupie to potrafi臋 jako艣 klimat stworzy膰 ;) paru ludzi tam gdzie praktyki mam stwierdzi艂o, 偶e jak wkraczam do nich do pokoju to si臋 lu藕niejsza atmosfera robi... pami臋tam pierwszy raz do nich wszed艂em to ju偶 po 15 minutach wszyscy tam mieli atak g艂upawki :P nawet ci co rzadko mnie widz膮 i nie wiedz膮 jak si臋 nazywam to jak si臋 pytaj膮 o mnie to m贸wi膮 "no ten taki 艣mieszny" :D ale jak za wi臋cej ludzi siedzi r贸偶nego pokroju, to nie wiem, dos艂ownie mi si臋 m贸zg blokuje i rzadko co si臋 odezw臋...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no niestety tak to jest . Jednak jak ma sie przy sobie ludzi w swoim wieku to czlowiek tak sie nie szczypie z rozmowa , a jak sie siada w tlumie o zroznicowanym wieku to niestety ale tez jakas panika czlowieka bierze a jeszcze jak sie widzi ze nikt nie slucha albo udaje ze slucha to jest jakas porazka na pocieszenie dodam . Ja nigdy na jezyk nie chorowalam , jak chodzialam do LO musielismy na zaliczenie semestru przed cala klasa omowic dany temat , jakis tam watek z ksiazki ...Zawsze mialam luzny sposob mowienia wiec nigdy za bardzo specjalnie nie dobieralam slownictwa , zawsze kazdy z zainteresowaniem ze mna rozmawial i sluchal .. no i co do czego przyszlo .. gadalam 5 minut kazdy w inna strone sie patrzyl .. bylo to sttasznie upokarzajace jedynie nauczcielka patrzyla na mnie i mnie sluchala w koncu sie wkurwilam i mowie przy calej klasie ze juz koniec mego przemowienia bo zadnego zainteresowania nie widze , bylam taka zla popatrzylam nauczycielke i zapytalam czy moge wyjsc z klasy bo juz mam dosc po tym omowieniu ... przyszlam nast dnia dostalam 5 ..... i nauczylam sie ze nie wazne co sie mowi wazne zeby do kogos dotarlo , huj z tym ze dotarlo tylko do nauczcielki i mego kolegi .. ale ocena byla zasluzona..od tamtej pory nie wyglosilam zadnej mowy .. i nie mam zamiaru

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dok艂adnie... nie ma nic bardziej wkurzajacego ni偶 fakt, 偶e Ci臋 nikt nie s艂ucha, albo s艂ucha a patrzy si臋 gdzie艣 za okno i robi co艣 jeszcze... przem贸wie艅 偶adnych nie cierpi臋, za czas贸w szkolnych jak mia艂em co艣 prezentowa膰 na 艣rodku to prawie umiera艂em na 艣rodku klasy :D a raz pami臋tam jak mnie historyk odpytywa艂 i w mi臋dzyczasie komu艣 dyktowa艂 co艣... tak mnie to rozprasza艂o, 偶e cienko mi posz艂o i jak przysz艂o do oceny to ja mimo 偶e zawsze spokojny i opanowany, a nawrzeszcza艂em na nauczyciela, 偶e mnie rozprasza艂... sporo ryzykowa艂em, bo to by艂 taki troche postrach szko艂y, ka偶dy si臋 ba艂 mu cokolwiek powiedzie膰, bo on taki 偶e wszystko pami臋ta艂 zawsze a potem si臋 m艣ci艂... a tym razem mu si臋 g艂upio zrobi艂o i mi da艂 t臋 wy偶sz膮 ocen臋, bo jak powiedzia艂 "niech ju偶 b臋dzie 偶e to moja wina, bo jeszcze mnie pobijesz" :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hahah:) i dobrze zrobiles ja mialam bardzo podobna sytacje kiedys mnie babka z bioli odpytywala z takich zadan ze ojciec dziecka ma oczy niebieskie a matka brazowe jakie dziecko bedzie mialo oczy i bla bla .. dostalam pare pytan i musialam pisac na tablicy to pisze i pisze i co chwile mowie jej ze juz i czy dobrze a ona pisz pisz albo no chyba dobrze a slysze ze gada z uczniami na jakies tematy w ogle nie zwiazane z lekcja ..,i w koncu sie wkurzylam bo sterczalam 40 minut pod tablicA i mowie jej NIECH PANI W KONCU MNIE OCENI A JAK NIE MA PANI OCHOTY TO PROSZE MNIE WIECEJ NIE BRAC DO ODPOWIEDZI I NIE MIEC PRETENSJI ZE NIE ZALICZYLAM DZIALU .. zapienila sie i przeprosila poskutkowalooo:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
aha i matura z polskiego te偶 za dobrze mi si臋 nie kojarzy... nie do艣膰, 偶e mia艂em wredne baby w komisji, to jeszcze przez ca艂y czas siedzia艂y i jak je obserwowa艂em to ani na chwil臋 nie odrywa艂y wzroku od biurka :o a jak na ironi臋 ustna z angola mi bardzo dobrze posz艂a :) i to na pewno te偶 zas艂uga komisji, bo siedzia艂y 2 m艂ode (i ca艂kiem sobie) nauczycielki, obie u艣miech od ucha do ucha... czego chcie膰 wi臋cej? :) od razu mi si臋 nawijka w艂膮czy艂a i a偶 偶a艂owa艂em, 偶e tak szybko mnie sp艂awi艂y :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no niestety, tacy to ludzie s膮... niby powinni 艣wieci膰 przyk艂adem a to ich trzeba do pionu sprowadza膰 :D p贸艂 biedy jak wys艂uchaj膮, bo s膮 te偶 tacy co si臋 zaraz zbulwersuj膮 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja na zaliczeniu z matmy , sie tak zdenerowalam bo zawsze bylam z tego kulawa a mialam poprawienie oceny z innymi semestrami usiadlaam zobaczylam pytania i normalnie sie rozplakalam.... wstalam i mowie do niej ze jak pani sobie chce , geniuszem nigdy nie bede z matmy , do niczego jej nie potrzebuje , zle sie czuje w tym przedmiocie i prosze oddaje pusta kartke bo nie potrafie nic zrobic a sciagac nie bede bo nie bede kolejny raz oszukiwac pania i sama siebie .i wyszlam Zaliczyla mi ... pusta kartke .. wyobrazasz sobie? i na koniec roku powiedziala mi ze przez cala jej kariere w szkole jeszcze nikt tak szcxzerze jak ja nie podszedl do sprawy .. nie liczylam na zaliczenie , poprostu poiwedzialam prawde .. i to mnie chyba uratowalo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wow no nie藕le ;) i kto powiedzia艂, 偶e prawda zawsze boli? :D apropos matmy... wczoraj mysla艂em, 偶e p臋kn臋 :P bratowa ma mgr z matmy, a kto艣 jej przyni贸s艂 zadania z fizyki do wyliczenia i m贸wi艂a 偶e za choine nie mog艂a si臋 pokapowa膰 jak te rozwi膮za膰, przesiedzia艂a p贸艂 dnia i szpera艂a po ksi膮偶kach i bez skutku... w ko艅cu zwr贸ci艂a si臋 do mnie, bo stwierdzi艂a 偶e ja wszystkoumiej膮cy i zrobi臋 :) i co najlepsze ja usiad艂em i jak gdyby nic wszystko rozwali艂em od r臋ki, nawet wzork贸w nie szuka艂em jako艣 specjalnie :P haha normalnie a偶 si臋 m膮dry poczu艂em przez chwil臋 :D mgr nie wyliczy艂 zada艅 a ja szary cz艂owieczek, kt贸ry co艣 tam na studiach mia艂 i pewnie 90% rzeczy ju偶 nie pami臋ta, ale usiad艂 i od r臋ki dos艂ownie policzy艂 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kto wie jakie jeszcze ukryte talenty w nas drzemi膮 :) ja zawsze gada艂em, 偶e jestem beztalencie, ale coraz cz臋艣ciej to sam siebie zadziwiam :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak tak wazne jest ze sobie radzimy:):):) a ty jak tam znalazlaes swoja druga poloweczke czy nie za bardzo:)?? ogadam ciekawy film... na dwojce .. o babce ktora wychodzi za morderce jak sie potem okaze .. luknij .. ja lubie takie sensacje:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
co do tego tematu to co艣 w tym jest... mia艂em jednego profesorka takiego, kt贸ry jak kto艣 na egzamin nie przyszed艂 w garniturze to nawet do sali nie wpuszcza艂, 偶e to niby wyraz braku szacunku dla niego :o a by艂 jeden taki lu藕ny, kt贸ry powiedzia艂, 偶e dla niego szczytem szacunku b臋dzie jak student przyjdzie umyty na egzamin :P bo raz mu podobno przyszed艂 jeden taki, 偶e go wygoni艂 do domu bo wytrzyma膰 nie sz艂o z nim... i by艂o "niech pan idzie do domu, umyje sie, za艂ozy czyste gacie, skarpetki i wtedy przydzie na egzamin" :D a co do po艂贸wki to raczej nie bardzo, bo jako艣 specjalnie nie szukam... ;) poza tym, 偶e mnie jaka艣 27-latka napastuje ju偶 kt贸ry艣 dzie艅 na forum :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no wiesz ale bez przesady dopoki wyglada czlowiek wzglednie i od niego nie smierdzi to po co sie czepiasz i patrzec na dupsko co ile zmienia majtki chore hehe na tym forum:)?gdzie jeszcze mnie zdradzasz , gadaaajjj!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kurcze nie mam za bardzo jak na dw贸jk臋 zerkn膮膰, bo mi TV stoi niepod艂膮czony w pokoju... mia艂em kiedy艣 karte TV w kompie to na kompie sobie ogl膮da艂em :) ale potem stwierdzi艂em 偶e i tak TV rzadko ogl膮dam, wi臋c si臋 jej pozby艂em, a anteny do dzisiaj nie pod艂膮czy艂em... a w pokoju obok ju偶 艣pi膮, wi臋c nie b臋d臋 im w艂azi艂 z butami :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
na innym forum :) ale ja Ci臋 nie zdradzam! :P ona sama sie przyczepi艂a nie wiem czemu i odczepi膰 nie chce... :D nie wiem co j膮 tak ci膮gnie... ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ojj ale Ty mi s艂odzisz, a偶 sie zarumieni艂em :P i nie mam zamairu si臋 t艂umaczy膰, mam czyste sumienie :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mojej urodzie to nie pomo偶e :P zamiast pasztetu b臋d臋 zarumienionym pasztetem :D hahah

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ehh skoro tak wyganiasz to chyba musz臋 i艣膰... wi臋c id臋 :D dzieki za popraw臋 humoru 馃尰 馃尰 serio :) kolorowych sn贸w urwisie 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×