Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

w pewnym wieku róznica w latach się zaciera i przestaje odgrywać jakiekolwiek znaczenie i to jeszcze rozumiem... ale dziwi mnie, że niektóre takie doświadczone a lecą na takiego nieułożonego kompletnie, bez pracy, bez wielkich planów na przyszłość itp człowieka ;) może ja sprawiam wrażenie ustawionego, ale niestety póki co nie jestem... fakt że w głowie mam w miarę po kolei, bo jednak jakoś staram się życiowo myśleć, ale w praktyce już nie jest tak wesoło... przynajmniej na razie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja sie nigdy nie spotkalam z takim chamstwem nigdzie :) przed chwilka zostalam nominowana na brzydule cafe hehehe:) zabawni sa, a najlepsze jest to ze ja sie sobie podobam a mendy usilnie chca mi wmowic ze jestem brzydka , skurczybyki :)i to jeszcze takimi chamskimi podjazdami , ja rozumiem sa gusta i gusciki ale mozna w kulturalny sposob napisac duchu , hujstwo sie nazbieralo bo w szkolach jeszcze malo zadaja .. w dzien tyle tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaffca zdarzysz dojsc do czegos . Teraz wiele pustych lal i wiele hujowych maczowcow na to trzeba uwazac. Bo ja niesteyy mam pecha bo albo ustawiony i tepy jak but albo nie ustawiony i tepy jak but :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz prawdo nauczycielka nie ma teraz łatwego życia.Kuratorium naciska na efekty rodzić grozi więc co ma zrobić ten nauczyciel? W dupsku to ma i tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się przestałem przejmować tymi pojazdami, a wszelkie głupie tematy o różnych ludziach jak i wypowiedzi HG traktuję jako marginesy na stronie ;) ehhh tym razem się uwzięli na pijanego kjójićka... a szkoda, bo ostatnio miałem z nią okazję pogadać i to jak dla mnie bardzo pozytywna osobowość :) duchu - o jakim narzędziu do walki z HG mówisz? czego używali i czemu teraz nie mogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż takie czasy na cafe nastały.Jakby nie wy już by mnie tutaj nie było dawno.Ujęliście mnie,ze wysłuchano mnie a byłem w głębokiej depresji.Teraz już sie unormowało jak przebywam z wami.I real zaczął być bardziej łaskawy do mnie.Mówie wam było strasznie.Nigdy wcześniej takich spraw nie przechodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blokada na MAC i nie zipnał zaden.Jakby ominał to miałby policję na karku.To juz nie były przelewki.Poprostu przestepstwo.Lecz domyślam się ze serwer zażadał opłat i wycofali się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że wszędzie się jacyś normalni ludzie znajdą, grunt to mieć odrobinkę szczęścia i na nich trafić ;) szkoda tylko, że niekiedy jest ich odsetek, ale większa z tych paru sztuk pociecha niż z hałdy, bo przynajmniej wiadomo, że są prawdziwi a nie zakłamani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blokada na MAC? kurcze dla mnie to się nie wydaje realne w normalnych warunkach... owszem jest to możliwe, ale do zastosowania bardzo niepraktyczne... choć pojedyncze sztuki pewnie dało się wyłapać na to ;) ale z tego co mi wiadomo to już wykracza poza legalne chwyty, więc być może dla tego im tę możliwość może nie odebrano co zakazano surowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym bądż razie zablokowano takich dwóch pyszałków co wyjatkowy zamęt robili i od 2 lat nie widzę ich tutaj.A po stylu mozna ich było bardzo poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może się znudziły dzieciom zabawki i poszły sobie do innej piaskownicy ;) oby wszystkie te złe pomarańczki to spotkało... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zachowywali,ze bez mydła lasce do dupska wchodzili,one były wniebowziete a jednoczesnie zaraz zamieniali się w pomarańczkę i taki stek wyzwisk był,że żadna laska nie uwierzyła ,ze to ten rozmówca taki milutki postepuje.Normalni psychopaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jednak jest coś o mnie też :P a już się martwiłem, że coś ze mną nie tak, że dobijam do 1000 postów i nadal jestem niewidzialny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - serio? a nawet nie wiedziałem :P teraz tylko w jednym temacie o Tobie zauważyłem, że o mni też wspomnieli... wiec jak się doczekam kiedykolwiek sławy to pewnie gdzieś obok Ciebie :D heheh Lady - no jeszcze zamulamy :) ja zaaplikowałem sobie silną dawkę paracetamolu i śmigam niczym na dopalaczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja fanka mhmmm :):):) to fajno hehehe ja czekam na wyniki:) haha:) znaffca naweet nie probuj jak tam lady love, jestes ochydnie gruba a fee .. co za tepe huje z tych pomaranczek , wole nie wiedziec jak chude laski wygladaja w ich oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×