Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

ha:d no jestem, co zrobic, trzeba sie powiesic.. kto mi pomoze? nie wiem czy sama dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj KoloroweKredki ;) ny się jeszcze nie znamy chyba... ale to nic, nadrobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah ja tylko poczekam na wątek o najbrzydszym kafeterianie ;) wtedy dopiero będę sławny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - sama na pewno nie będziesz ;) ja zachowam się jak dżentelmenem i jak przykazało puszczę panie przodem i będę sprawdzał czy wszystkie dobrze wiszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu nie nastawiaj karczycha haha bo ja ja jestem kawal swini:) i moge cie polamac;)heheheheheheheheeheheheh kolorowe kredki .. no to prawda czasem sie hujow troche nazbieraaa aleee do wytrzymania :):) lady love szykuj line hehe znaffca .. brzydkich nie widziales;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu nie wiem czy wytrzymasz - my takie grubaski dwie na twojej szyi oj ciezko bedzie ciezko.. to tak jakby 2 slonie na Tobie usiadly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoloroweKredki-- hejka Znaffco jakie urodziwe sie tutaj pokazują.Jak krolowa ładna to i urocze wiedzą gdzie przyjść.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaffca hahaha :D no moze byc ciekawie:D ladny widok.. prawda ja mysle ze z ta lina to zly pomysl, zadna nas nie utrzyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym cięższe tym lepiej:P:D Tylko gdzie jesteście,w którym miejscu takie tłuste :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu, to w takim razie Ci pomogę, bo możesz mieć problem z utrzymaniem aż 2 jak to je nazwano tutaj - grubasek :D zresztą zrobieto z przyjemnością, bo ostatnio się tu dowiedziałem od kogoś, że lubię grubaski, w dodatku rude :P ehh gdyby nie kafe wielu rzeczy byśmy o sobie nei wiedzieli prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×