Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

taki już jestem ;) czasem moje skłonności socjopatyczne się przydają w życiu jak trzeba komuś do rozsądku przemówić :D wczoraj się dowiedziałem, że jak innych atakują i oni się bronią, to ja cicho siedzę... ale jak już się odezwę to konkretnie :) nie wiem tylko ile w tym prawdy :P prawda - no to gratulować :) nieźle sobie poradziłaś ;) i tu można przełamać ten głupi stereotyp, że kobieta bez faceta nic nie potrafi naprawić :) a ja wcinam ten wstrętny czosnek i tylko patrzę jak mi szyby w pokoju parują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - tych danych i tak nikt nie sprawdza, więc równie dobrze możesz sobie wpisać Adam Małysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no widzisz Prawda, mogłaś iść... może byśmy się kiedyś spotkali przy pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko znaffca nie potrafiłem sie wtedy zalogować,nie wiem jak teraz.Na interii,onecie,o2 bez przeszkód.Natomiast na gmailu nikaki . Czyli chłopak winien że taką uroczą istotę zapoznał :DCo prawda??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i huuuk bombki strzelil choinki nie bedzie:( zainstalowalam skypa po instalacji windowsa , zainstalowal sie normalnie a ja cipa weszlam i patrze ze jednej partycji w ogle nie sformatowalam wiec znow od poczatku zainstalowalam system sformatowalam ta partycje w ogle ja usunelam i wiecie co ???/ KURWA TERAZ POKAZUJE SIE ZE BLAD KRYTYCZNY PRZY INSTALACJI SKYPA !!! ohujeje normalnie mowie wam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej to ja bylam winna ze dalam sie wciagnac w chory zwiazek . Ale wiecie pierwsza milosc, pierwsze kwiatki a ja nienormalna dalam sie omotac .. Tak duzo sie wycierpilam ze postanowilam do Uk wyjechac i tutaj zapomnialam o tym gnoju . Dzis sie z tego smieje ale wiem ze duzo bledow popelnilam . Kto wie moze kiedys jeszcze sprobuje sie doksztalcic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda 3 lata temu zakładałem maila i nie mozna było konta utworzyć>może jakiś bład robiłem .Nie pamietam.W zeszłym roku załozyłem konto na wp.pl i musiałem wpisać imie inaczej nikaki.W mailu nie było danych osobowych i nie można było na wp.pl załozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda myslałem że ten gnojek był cool a tu sie okazuje ,ze Cię skrzywdził.Oj kobietki jesteście za bardzo uczuciowe a niektórzy to wykorzystuja.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - gmail z tego co pamiętam kiedyś miał taki trick, że normalnie nie szło założyć maila, jedynie wybrańcy (w tym ja :) ), którzy dostali zaproszenie mogi to uczynić i potem każdy miał 50 zaproszeń i mógł je wysyłać innym :) ale teraz normlanie już idzie i każdy może mieć pocztę gmail ;) prawda - taka rada na przyszłosć: jak reinstalujesz windowsa to nie musisz wszystkich partycji formatować, jedynie tę na której jest system :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu jaaa na wp mam konto z 8 lat , i jak wpisywalam to jakies wymyslone dane i bez problemu zalozylam a co do niego no coz , to dluga historia ,komus mogloby to sie wydawac smieszne i zalosne a prawda jest taka ze to moja wina , bo ja glupia malolatka polecialam na jego wyglad i to jakim byl kozakiem , z wiekiem zaczelam zauwazac ze to cos nie jest mnie warte . Co prawda bronilam go jak lwica gdy rodzina mnie blagala zebym go zostawila . Mialam niezle problemy finansowe przez niego , ale na szczescie z nich wyszlam . Wiesz kiedys dalabym reke uciac za nniego a dzis juz jej bym nie miala . Ale co ma w glowie 18 latka? pstro bo tyle mialam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do chłopaka, to niestety, czasem się taki dupek trafi, który nabroi i nawet nie wie jak bardzo... ale przynajmniej będziesz teraz bardziej ostrożna i uczulona na takich ważniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - po wielu trudach, krętą drogą, ale się udało to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaffca też załozyłem 2 lata temu na gmailu lecz musiałem dane osobowe wpisać.I np.miałem mail X Y pokonamy@gmail.com.Te XY były danymi osobowymi.Nie szlo tego ominać w każdym badż razie nie znałem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie dziewczę hoze poznaje facetów w tym wieku.A że był nieokrzesanieć Ty zakochana więc było mu to na reke.Był starszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja godzina straszenia przyszła tylko nie ma kogo.Cafe jest w obecnym stanie do du.py.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu - teraz z ciekawości spojrzałem gdzie się te dane "X Y" w Twoim przypadku zmienia :) wystarczy sie zalogować i w prawym gównym rogu klikasz na "trybik" i z menu wybierasz "Poczta-ustawienia"... potem przechodzisz na zakładkę "konta i importowanie" i w sekcji "Wyślij pocztę jako:" trzeba kliknąć "edytuj informacje" i tam idzie to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki.Tylko wylogowałem się całkowicie z tego konta i nie pamietam hasła.Nie zależy mi.Lecz dzienks za nauke.Przy nastepnym razie muszę to zastosować.Musze zrobić zzrzut aby wpisać sobie to na stałe do notatnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jak miałem 23 lata już byłem żonaty i inaczej patrzyłem na życie.A żeniono się wtedy od 20-23 lat.:D Teraz co innego.Wiadomo wykształcić sie trzeba inaczej kaplica.Chociaż jak tak patrzę na dzieci tylko jeden wybił się ponad przecietność.Pozostali marne grosze zarabiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda... tak to jest, kobiety w tym wieku często wolą starszych, bo rówieśnicy wg nich to jak to się mówi "na głowie loki, a w głowie ptoki" :D i często sporo w tym prawdy ;) za to z wiekiem chyba im się odmienia i jednak wolą tych młodszych ;) ostatnio mi się zalecała taka co ma 27 lat, a jeszcze wcześniej 29... i to w krótkim czasie po sobie... przypadek? hmm może ja sprawiam wrażenie starszego niż jestem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam moze i bez winy tez nie bylam , ale wieciee jak mi sie marzy normalny chlop a nie burak ktory zyje z tygodnia na tydzien ktory czeka na moja wyplate bo wtedy juz pracowalam to sorry.. albo czeka na impreze co sobote .. a ja cipa 4 lata sie dusilam w takim gownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha przyjeło się dobrze HG :D:D:D Wiesz prawda cafe juz nie to co było kiedyś.Dużo zartów nie było takich ordynarnych podjazdów.Od ub.roku się to zaczęło i trwa nadal.Kierownictwo cafe jest bezsilne,gdyż zabrano im podstawowe narzedzia do walki z nimi.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×