Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jokasta pe

Jaki w miarę tani i dobry wózek dla dziecka ???

Polecane posty

Gość gość
W Empiku Online zrobili duże rabaty na wózki - tam się zainteresujcie. A sensowną spacerówkę to kupisz nawet za nieco ponad 100 zł. Poważnie. Wiele zależy od marki, ale niewielkim kosztem również da się znaleźć coś sensownego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy anex cross, wersję 3w1 kupiliśmy tanio w bobowózki, także moim zdaniem nie ma tez co szajsu kupować za niskie pieniądze, bo oszczedny dwa razy płaci, my sądze wyposrodkowalismy, czyli wozek miescil się w naszym budzecie i mial wysoką jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella855
My mamy drugiego malucha, różnica wieku 4 lata. Teraz kupiliśmy wózek Anex Sport. Fajny, wygodny, skrętny super. Także polecam, bo i cenowo jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie kupowaliscie anexa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
My też mamy Anexa, tylko Discovery :) Bardzo dobrze mi się go prowadzi i jest mega funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja postawiłam na anex e type . Oczywsicie „tani” to pojęcie względne ale dla mnie ten wózek jak na jakość nie jest bardzo drogi a wręcz tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaaaaa

M type z anexa jest dobry, ma super materac i lekko się go prowadzi. szybko się składa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja

Jak szukasz dobrego wózka to warto zainteresować się fronterą z camini. Służył u siostry a potem u mnie i nadal wygląda prawie jak nowy. Dobre wykonanie i fajne kolory, a do tego jest bezpieczny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim
10 godzin temu, Gość weraaaaaa napisał:

M type z anexa jest dobry, ma super materac i lekko się go prowadzi. szybko się składa

Też mam ten wózek i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Odkupiłam go od mojej przyjaciółki, więc zapłaciłam mniejszą cenę, aczkolwiek wózek mimo, ze był intensywnie używany to nie nosi praktycznie śladów użytkowania. Anex m/type jest solidnie wykonany, bardzo funkcjonalny, lekko się go prowadzi, maluszek jest w nim bezpieczny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka112

z anexa m type, bo ma swietne kola, bardzo dobrej jakości materacyk i na pewno "wychowa" nie tylko jedno dziecko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka112aa

z anexa m type, bo ma swietne kola, bardzo dobrej jakości materacyk i na pewno "wychowa" nie tylko jedno dziecko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałam RIko Basic. Zapłaciłam za niego niecały tysiąc, a jest super, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×