Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jokasta pe

Jaki w miarę tani i dobry wózek dla dziecka ???

Polecane posty

Gość kolezankassa
Zalety jakie powinien mieć wózek: 1. Lekki ale stabilny 2. Zmienna Gondola (na każdą pogodę) 3. Łatwo składający się 4. Kółka! (skręcające, duze) Ja szukałam według tych kategorii i wybrałam maxi cosi, a w dobrej cenie sa tutaj: http://www.chiccomio.com.pl/215-wozki-maxi-cosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopera
No faktycznie wózki maxi cosi są dobre, jedne z lepszych, nie wiedziałam, że można je dostać w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopiejaks
O, i faktycznie świetne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbesd
justfa- może dodaj , że razem z gównianym fotelikiem. O ile wózek można kupić używany lub tańszy, o tyle na foteliku NIE WOLNO oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagajaca_mamuśka
Ja mam Jane Nomad - nikt chyba tutaj o takim nie pisał wiec dorzucę. Jest na bardzo lekkiej ramie aluminiowej przez co jest lekki i nie rdzewieje. Tylnie koła ma duże, przednie mniejsze, podwójne, skrętne ale można zablokować na prosto. Fajna budka i duzy pojemny kosz. Oparcie w spacerówce rozkłada się na płasko. ja mam gondolę i spacerowy, system mocowania jakiś nowoczesny na jedno kliknięcie :> bardzo łatwo Ogólnie wózeczek na duzy plus , ładnie się porusza, dość płynnie, nie trzęsie dzieckiem, więc amortyzacja dobra. i całkiem ładnie wygląda. Mnie wpadł w oko z racji wagi i wesołych kolorów . Mam taki szaro-zielony. z zadowoleniem o nim piszę i polecam , bo mnie sie fajnie sprawdza:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justfa
gbesd - fotelik jest wysokiej klasy, posiada niezbędne atesty, jest tani, dlatego,że jest prosto od producenta. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia20000
Fajnym wózkiem i w przystępnej cenie jest wózek trzyfunkcyjny ZIPP ADBOR. Kupiłam taniej w sklepie internetowym Borówka. Używam go juz jakis czas i jestem bardzo zadowolona. Dla mnie najwazniejsze były koła skrętne w wózku, bo pierwszy miałam zwykły kolos na prostych kołach. Masakra:) A ten naprawdę fajnie się prowadzi, na szczescie, bo uwielbiam długie spacery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w miare tani okazał się byc wózek spacerowy senso, jest tez solidnie zrobiony i bardzo zwinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że dobrym wózkiem dla dziecka jest Riko Brano. Ma dużą gondolę, więc dzieciaczek ma dużo miejsca. Ma on duży kosz na zakupy, folię przeciwdeszczową, moskitierę, więc wszystko jest w zestawie. Nie jest on może zbyt tani, ale bardzo porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie wózki dla dzieci, spacerówki, wielofunkcyjne http://jlbaltic.istore.pl tanie zabawki i akcesoria dla dzieci - tani sklep internetowy z zabawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie wózki dla dzieci tylko w sklepie internetowym dla dzieci http://jlbaltic.istore.pl Fajny i tani sklep z zabawkami i akcesoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie mogę polecić Coletto www.coletto.pl. Jest rozsądny cenowo i funkcjonalny. Do tego wygodny dla dziecka. Wożę w nim swojego synka już dłuższy czas i bardzo dobrze się sprawdza w tym na różnej powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtasek105
Z własnego doświadczenia mogę polecić wam wózek Jane Muum, dobrze się mi nim kierowało, łatwo można było na n-piętro z nim wyjechać. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ci Hurtownię SEMMA w Krakowie. Jej oferta artykułów przeznaczonych dla dzieci jest najbardziej konkurencyjna na rynku nie tylko województwa małopolskiego ale całej Polski. Zamówienia można robić drogą online, produkty wysokiej jakości a ceny przystępne. Ofertę możesz sprawdzić pod adresem www.semma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coneco Comodo całkiem dobry jak za taką cenę ;) ale ja mam dopiero gondole więc nie wiem jeszcze jak spacerowka się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz budżet? Jeśli chcesz się zamknąć w tysiaku, a przy okazji dostać nowy wózek 3w1 to tylko wózki Baby Merc przychodzą mi do głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co dla kogo znaczy '' tani'' ;-) mam i bede go każdemu polecac wozek Anex Sport 2w1. Cena kompletu 1899zł. Myśle ze to odpowiednia cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seleila
Z tymi tanimi wózkami to masakra jest często. Źle się składają, są ciężkie, wykonane z materiałów, które po pół roku się niszczą. Co innego troszkę może droższe wózki, ale w rozsądnej cenie. Chodzi mi chociażby o Tutek Timer, który jest świetnym przykładem stosunku jakości do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby merc jest ciężki. Ja mam i masakra znosić nawet sam stelaz z 4 piętra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×