Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralala_91

START 26.09.2011r. --- W dążeniu do utraty minimum 15 kg

Polecane posty

Gość buzinka25
witam was dziewczyny:)mam pytanie do was znacie moze takie kapsulki wspomagajace odchudzanie jak zi xiu tang?prosze odpiszcie ktoras,bo chce je zakupic ale nie wiem gdzie:)moze wy mi pomozecie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzinka ja nie znam;) Ale nie lepiej odchudzać się zdrowo niż tabletkami, na które wydasz mnóstwo kasy? Oj dziewczyny nie załamujcie mnie, bo ja właśnie straciłam już tyle i nie chciałabym, żeby te kg wróciły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feta30
Witam Panie :). Mam do zrzucenia co najmniej 15 kilo i zerknełam na Wasz topic.. miło tu.. szczególnie gratuluje ,,blondyneczce,, podczytalam troche tylko Twoich postów,aby dowiedzieć sie co robisz,ze tak ładnie waga Ci spada :) ,widze,ze to nie takie trudne... jednak trzeba samozaparcia.. Wszystkie moje diety ,,kończyły sie jak zwykle,, może teraz sie uda? Pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacina
miriam20_1990 ja byłam na diecie Dukana pare dni ale to nie dla mnie, za duzo białka i za mało błonnika a w efekcie zaparcie:/. Schudłam na diecie amerykanskiej 6kg i było juz dobrze gdybym znowu nie wróciła do wieczornego objadania sie!!!! i powoli doswiadczam JOJO. na swieta wyjezdzam do rodzinki i chce dobrze wygladać. nie mam wielkich aspiracji bo nigdy nie bede wazyc 50kg. Narazie jak waga pokaze 6 z przodu to bede w niebo wzięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacina
FETA 30 jesli ta liczba to Twój wiek to zdradz prosze swoja wage;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacina
1blondyneczka1 gratuluje samozaparcia i zazdroszczę Ci tego!!! może Twoja postawa mnie zmotywuje do konkretnego działania bo robie jak narazie najgorsza rzecz-w dzien trzymam dietke w wieczorem pękam:/ a rano budze sie wściekła i znowu dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacina
dziewczeta a jak wy sobie radzicie z trzymanie diety w te długie wieczory??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtrudniej w weekendy gdy nie pracuję, albo gdy dzieci pojadą do tatusia, dlatego staram się wychodzić, biegać, spotykać z przyjaciółmi... Dziś żytnia bułeczka z chudym twarożkiem i pomidor. A na obiad gotowana kapusta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feta30
Mysle ze za kilka dni do Was dołącze :) POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny dziękuję za miłe słowa;) Wiecie ja również sama miałam zawsze z tym problem, bo zawsze padałam po kilku dniach, a teraz właśnie m.in. to forum mnie motywowało i chciałam nie wiem może sobie coś udowodnić?;) Nie wiem tak jakoś samo zleciało;) A właśnie muszę stopkę uaktualnić;) Ja na razie przerwałam dietę do wtorku włącznie od środy zaczynam ponownie:P Niestety nie udało się osiągnąć mojego celu do 1 listopada, ale i tak jestem bardzo zadowolona;) A dzisiaj nawet byłam na zakupkach i kupiłam spodnie w rozmiarze 38:D I to jest mój dzisiejszy powód do radości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No stopka uaktualniona;) Jeszcze w wolnej chwili muszę się wymierzyć:) Wiem jednynie, że a niech to pochwalę się;) W udzie mam już 57, więc moje 55 (dawne marzenie) może stać się rzeczywistośćią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia121212
WIECIE CO A JA OD JUTRA DIETA NORWESKA PODOBNA DO KOPENHASKIEJ ALE JA WYRAŹNIE MUSZĘ MIEĆ ZAZNACZONE CO I W JAKICH ILOŚCIACH JEŚĆ NO I NNIE MOGĄ TO BYĆ JAKIEŚ SKKOMPLIKOWANE WYMYŚLNE POSIŁKI BO INACZEJ MI SIĘ NIE CHCE BEDZIEMY SIE TU INFORMOWAĆ NARAZIE UKLASOWAŁO SIĘ U MNIE NA 74KG TAK ŚREDNIO WAHA SIĘ WIADOMO Z JAKICH WZGLĘDÓW :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia lubisz te dietki 'geograficzne':P Kopenhaska, norweska;] Ale ważne, że dobrze Ci z nimi, no i oczywiście, że chudniesz na nich;) Jakaś cisza tu panuje, dziewczyny budzić się.!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dobiły perturbacje mojego życia z ostatnich dni, ale jakoś się trzymam i nie podjadam, w jednej pracy się sypie, w drugiej mnie okradziono i spłacam to co zginęło, za to złapałam kilka zleceń i pocieszam się że będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma? ;( No dobrze, to sama będę ograniczać sobie jedzenie, biegać i chudnąć - mam nadzieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja cały czas czytałam, tylko niestety nie miałam w dużej mierze czego, a nie odzywałam się, bo dietkę troszkę przerwałam, ale od dziś już wracam;) Dzisiaj ok. 600 kcal;] Dziewczynki wracajcie.!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie blondyneczko że jesteś:) Wcinam swoje tekturowe żarcie, dopycham kapuśniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saksonia
Co się stało ,że wątek upadł?Już nikt się nie dietuje?w sumie też przestałam trzymać dietę,ale dużo mi nie przybyło ważę 59 kg.Idzie wiosna czas zacząć coś robić ze swoim ciałkiem,co Wy na to?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×