Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralala_91

START 26.09.2011r. --- W dążeniu do utraty minimum 15 kg

Polecane posty

Gość niunia121212
no powiem wam że pierwsze 2-3 dni były bardzo ciężkie. ale czytałam na innych forach ze dziewczyny mdlały miały zawroty głowy itp. ja tego jakoś nie mam nie wiem waga w sumie leci w dół dla mnie to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie nie waze, zeby sie nie zdemotywowac ;) na koniec to zrobie :) a ja wczoraj mialam najciezszy dzien, bolal mnie brzuch i mialam mdlosci, dzis jest ok, ale mialam na snaidanie zjesc niby starta marchewke, ale mi w ustach to roslo, wiec zrezygnowalam. A dzis mam jeszcze impreze i musze wykazac sie silna wola :D 1blondyneczka1, bo tak sie zastanawiam, piszac w swoich poprzednich postach mowisz o GRAHAMACH, to sa zwykle grahamki? niunia121212 trzymam mocno kciuki, pisz koniecznie jaki Ci poszlo! buziaki dziewczeta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia121212
Dzisiaj waga o 5;30 wskazała 76,6 ale wczoraj dostałam okresu :) i zawsze troszke puchnę od dzisiaj się już nie waże do końca zaczne ćwiczyć na Leg Magic i zobaczę jakie efekty będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Coś mi znów ubyło moje bieganie daje efekty a po elektrostymulacji mam mniejsze wałki, polecam studio do którego chodzę, dopieszczają mnie trzy-gracje.pl w wawie A poza tym jem mniej, może mnie nie weźmie apetycik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia121212
Jeju ale bym coś zjadła nie tyle z głodu ile z chęci pochrupania ale dzisiaj bez kolacyjki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizuteriastyle3
www. bizuteriastyle .pl bransoletki modułowe, Charms, Lilou, SWAROVSKI, Japan style, decoupage, biżuteria srebrzona, złocona to wszystko w sklepie internetowym www. Bizuteriastyle .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszać grahamy mam na myśli takie chlebki z pieczywa chrupkiego;) Kupuje je w biedronce w jednej paczce są 32 sztuki i na jedną taką "kromke" przypada ok. 22 kcal;] Ja jutro wskakuje na wagę boję się jak nie wiem;/ Ale zaraz zmienię stopkę, bo ładnie cm lecą:D Dzis 900 kcal, ale troszkę słodyczy niestety...Okazja była, więc skorzystałam:P Ale za karę nie zjadłam innego posiłku i licząc z nadwyżka w 900 kcal się zmieściłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia121212
Przetrwałam najtrudniejszy dzień kopenhaskiej 7 aczkolwiek jestem do tyłu o jedno jabłko i 3 łyżeczki małe bigosu :/ Dzisiaj mąż mój sstwierdził ze bardzo schudłam i bardzo widać :D i w pracy wszyscy mi to wczraj mówili teraz jestem po sniadanku naszykowałam sobie jedzienie na obiadek i kolacyjkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia121212 gratuluje :) a tym bigosem i jablkiem to nic sie nie martw, ja tam nie wierze ze przez cos takiego cala dieta do dupy brzydko moiwiac ;) ja np pije 2 kawy dziennie i tam efektow ubocznych nie widze, ale powiedz starsznie ciezko bylo, bo ja jutro mam 7 dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia121212
Wiesz najgorzej dla mnie wczoraj było koło godziny 19-20 głodna byłam tak już głodna bo kolacji nie było u mnie koło 17 zawsze po 17 zależy jak mogę zjeść. wtedy poszło jabłko i ten bigos ale w porę się opamiętałam zaparzyłam sobi zielonej herbaty i już nie czułam głodu. Mąż bardzo mi pomógł wczoraj bo gdy poszłam się kąpać to szybko zrobił sobie kolację zjadł i pozmywał tak zebym nie musiała do kuchni wchodzić widział jak sie wczoraj męczyłam. Dziś kawa na śniadanie i czekam do obiadu tylko ja w ramach diety zazwyczaj zamieniam obiad z kolacją wtedy obiad dla mnie jest bardziej treściwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia121212
jeszcze troszke a osiągniesz swoją zamierzoną wagę :) trzymam kciuki też bym chciała ważyć teraz 63 tyle ważyłam jak schudłam po ciąży byłam wtedy super laska :P ale jeszcze troszke ja też dam radę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia121212
Jak narazie do pierwszego szczęścia brakuje mi 6,5 kg :) a potem drugie i trzecie szczęście :) .... i może dobije do 63kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saksonia
Witam.Chcę się przyłączyć do Was jeśli można:).Ja swoje odchudzanie zaczęłam 24.09.2011r,ważyłam 60,5 kg.Dziś się ważyłam i waga pokazała 57,8 kg.Może to nie dużo,ale nie ćwiczę ,tylko zmniejszyłam jedzenie o połowę.Czyli np:śniadanie 2 bułeczki to teraz 1.Mam 171 cm wzrostu.Moja wymarzona waga to 55 kg.Pewnie pomyślicie,że wcale nie jestem gruba,ale po dwójce dzieci wyglądam kiepsko.Chodzi mi o brzuch.Nawet jak chudnę to brzuch nadal pozostaje.Mam pytanko do Was kobietki.Pomyślałam żeby zacząć jakąś dietę,ale nie umiem powstrzymać się od wypicia kawy z mlekiem i cukrem.Jeżeli wprowadzę dietę np: kopenhaską to czy kawa z mlekiem nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia121212
jeśli zamierzasz lać do kawy mleko to chociaż odtłuszczone ja nie używam mleka choć zazwyczaj piłam z mlekiem ale każa z naś ma jakieś grzeszki w diecie ja w kopenhaskiej wczoraj i dalej trwam. próbuj sama zobaczysz czy chudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo 1blondyneczka1! jeszce 3,5 kg do Twojej upragnionej wagi, a wierze ze sie uda :) niunia121212 tez dobijesz do 63, na tej kopenhaskiej na pewno schudniesz z 5 kg, a potem metoda malych kroczkow i bedzie sukces, przejdziemy razem na 100kcal i bedziemy sie wymieniac przepisami :) a Twoj maz bardzo ladnie sie zachowal :D ja jestem studentka i mieszkam jeszcze z 3 osobami- ciagle jedza i to taki smakolyki, albo ludzie na uczelni tak samo,a le mnei to nie rusza Saksonia, witam :) ja jestem na kopenhaskiej i pije kawe z mlekiem i ze slodzikiem i nie sadze zeby to zaszkodzilo, po ubraniach widze ze sa luzniejsze. a co do brzucha... to tez moj najwiekszy problem, bnie owiem o mam mniej cm w nim, ale Tobie nie radze kopenhaskiej bo 57,8 przy Twoim wzroscie to dla mnie np jest nawet malo, z brzuszkiem szybiej sie uporasz cwiczac, bo wg mnie stosujac diete bedziesz leciala ze wszystkiego, a brzuszek raz spada, a raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Saksonia;) No ja też bardzo się cieszę, że troszkę poleciało:) Olensja;) To trudne pytanie najpierw zaczęłam od 1200 kcal, później 1000, póżniej jakiś czas 800 kcal potem 500 i ponizej 500 a teraz tak ok.600-900 kcal;] Do tego conajmniej 2 litry wody i jedna dziennie czerwona herbatka;] I zawsze 100 minut dziennie na rowerku stacjonarnym;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Saksonia;) No ja też bardzo się cieszę, że troszkę poleciało:) Olensja;) To trudne pytanie najpierw zaczęłam od 1200 kcal, później 1000, póżniej jakiś czas 800 kcal potem 500 i ponizej 500 a teraz tak ok.600-900 kcal;] Do tego conajmniej 2 litry wody i jedna dziennie czerwona herbatka;] I zawsze 100 minut dziennie na rowerku stacjonarnym;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia121212
Witam was dzisiaj włożyłam na pupę moją wielką spodnie które sobie kupiłam jako motywację które dotychczas nie wchodziły powyżej kolan i nastepowała blokada :) nie spiełam ich jeszcze ale na pupe weszły :D nawet nie wiecie jak bardzo mnie to motywuje dziś 9 dzień kopenhaskiej za 4 dni koniec :) nie czuje wielkiego zmeczenia głodu tez zadnego czuje scisniety zoładek ichyba o to chodziło :) ruda007 to super bedziemy sie wymieniac przepisami i leciec z kilosów razem :* dziesiaj dzień w domu oby tylko sie na pełna lodówkę nie rzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku teraz ja będę czekać na Ciebie aż zjedziemy do równej wagi:P Nie no nie martw się na pewno waga ruszy;] Niunia super się trzymasz;) Mam ochotę spróbować tej kopenhaskiej, ale wszystko w niej jest przeciwko mnie... I godziny i liczba posiłków i ta kawa:P Zobaczymy jak to będzie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku, tylko sie tu nam nie martw ze waga sie zatrzymala, tak czasami jest :) a jaka diete stosujesz? 1blondyneczka1 kawy nie musisz koniecznie pic na kopenhaskiej, ona ma tylko pobudzic organizm do dzialania, stad tez kostka cukru, ja np pije kawe bo ja uwielbiam , ba nawet 2 razy dziennie :) niunia121212 gratuluje przymierzania spodni, ja tez mam takie jedne, aczkolwiek nie lubie chodzic w spodniach, ale jakos boje sie na razie je przymierzac. Ile do tej pory schudlas? ps. a przepisy na 1000kcal juz rzetelnie zbieram i sie kilka nazbieralo. i jeszce na dodatek na 3 dni laduje w domu, wiec bedzie mi ciezej z ta dieta, a dzis 7 kopenhaskiej... Buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dotarłam do weekendu, i mimo, że jeszcze siedzę w pracy, cieszę się, że jutro i wieczorem odpocznę! Rano bułeczka żytnia z serkiem i ziołami, do tego herbata, pomidorka pół i kilka pasków papryki. Może pójdę na masaż anty-celulitowy.... taki był efektywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×