Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onajaonaja

Przyszły doradca zawodowy- bezpłatne porady

Polecane posty

Gość onajaonaja

Piszcie swoje wykształcenie zainteresowanie chetnie pomoge i podpowiem co nie co bezpłatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierwszydff
finanse i zarządzanie jako moje wykształcenie, zainteresowania to motoryzacja i bardzo mocno podróże, ekonomia, marzy mi się praca dla samego siebie ale jednocześnie nie własna duża firma, coś może w rodzaju biura gdzie robię sam na siebie, zawsze podziwiałem, fotografów, podróżników itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. ja się chyba nadaje do doradcy... :p Skończyłam historię 10 lat temu ze specjalizacja społeczno- ekonomiczną. Znam dobrze angielski, mam prawo jazdy ale nie jezdze. Udokumentowany staz pracy to 3 mce w Mulikinie jeszcze na studiach. Jestem dyspozycyjna od pn do pt, ale o 16 musze odbierac dziecko ze świetlicy szkolnej i potem nie moge wyjsc z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek001
ja pierwszydff a co powiesz na logistyke i transport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocodżambo1717171
technik farmacji - brak stazu, lo - profil zarzadzanie informacja, 4m-c stazu w szkole jako pracownik biurowy, chce zrobic kurs agenta nieruchomosci - nie wiem czy warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierwszydff
właściwie to jestem studentem ale nie wiem do końca co chciałbym w życiu robić, logistyka wydaje się fajna ale przecież nie mam wykształcenia w tym kierunku, poza tym zawsze imponowali mi ludzie którzy jeździli po świecie robili piękne zdjęcia, pisali świetne książki o swoich podróżach, obserwacjach echh... taka robota to marzenie. A wracając na ziemie z powrotem to myślę o jakimś doradztwie finansowym z elementami zarządzania, tylko czy na takie "usługi" znajdą się chętni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocodżambo1717171
sorka kurs dokladnie na asystenta agenta nieruchomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
ja pierwszydff Jakie masz doswiadczenie zawodowe, czy wogole jakies posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
o przepraszam nie zauwazyłam odpowiedzi , mysle ze propozycja krzyska jest dosc interesująca. Zastanawia mnie teraz jedna rzecz skoro intersują Cię podróze it. dlaczego idziesz w kierunku pracy stacjonarnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierwszydff
w tym problem że nie mam pomysłu na pracę nie stacjonarną, kim mam niby być stewardessą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
Bardzo prosze mnie nie wyzywac nie jestem doradca mam nim zostac. Pomysl jezeli marza mu sie podroze to napewno nie znajdzie spelnienia w pracy stacjonarnej. Zeby czuc sie spelnieni zawodowo musimy isc w kierunku sowich pasji i marzen. To dopiero satysfakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierwszydff
no i ja się zgadzam ale nagle, świetnym fotografem ani pisarzem nie zostanę, do tego trzeba mieć talent:D a mi go brak, w sumie nie mówmy o tym, porozmawiajmy o moim pomyśle z tym biurem, nie znam się ale czy jest szansa żeby mieć klientów na takie usługi jak doradztwo finansowe, także freelancing w zarządzaniu i ogólnie pojęty konsulting, czy raczej ten rynek jest zdominowany przez firmy typu open finance i tym podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
jak to nie ma niestacjonarnej a np. a np. pileot wycieczek albo kierowca miedzynardowoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierwszydff
ech to odpada zdecydowanie, załóżmy że w podróżach będę się realizował prywatnie a nie zawodowo, powiedz Ty mi lepiej czy z wykształceniem zarządzanie na licencjacie i finanse na mgr można skutecznie prowadzić biuro jednoosobowe coś na wzór np biura radcy prawnego tylko że udzielającego porad w związku z szeroko pojętymi finansami, oczywiście zakładając że znam się na tym co chciałbym robić i załóżmy że mając jakieś doświadczenie w branży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
a kto powiedział ze nie mozna zmienic naszego kierunku, dlaczegow ieszkos cosob mysli ze wykształcenie opiera sie na naszej pracy. I tylko na tym powinnismy bazowac. A taki kierowca miedzynardowoy zarabia wiecej niz jakis tam doradca finasnowy, gdzie teraz tego jest pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
Skutecznosc zalezy od tego czy masz o tym pojecie, czy masz dobry kontakt z ludzmi czy potrafisz wybadac potrzeby klientów. Zeby załozyc własny biznes ja bym proponowała zatrudnic sie w jakiejs firmie na stanowsiku doradcy na poczatek poobserwowac jak ta praca wyglada. Jesli poznasz ja od podstaw wtedy bedziesz miał pojecie z czym to sie je na czym to polega. Na takie usługi jest zapotrzebowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
Opisz jakie masz doswiadczenie w tej brazny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierwszydff
kierowca na pewno odpada, zarobki dla mnie nie są czynnikiem decydującym, ech ale wg mnie ci doradcy pracujący w bankach to naprawdę są akwizytorzy którzy wciskają ludziom kredyty na jak najgorszych warunkach, a mi chodzi troszeńkę o co innego capiche? A jakieś może inne propozycje ciekawe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onajaonaja, a czy można do Ciebie napisać jakoś na maila? Nie ukrywam potrzebuję porady doradcy zawodowego, ale temat jest dość długi. Tutaj trochę niewygodnie będzie mi go poruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
Chyba wiekszosc osob na tym forum mysli ze podam im gotowe rozwiazanie komus myli sie definicja Doradztwo zawodowe polega na świadczeniem pomocy w dokonywaniu kolejnych decyzji wyboru szkoły, zawodu lub pracy. Pomoc ta świadczona jest w formie indywidualnej porady zawodowej. Podstawa porady są dwa rodzaje informacji. Jeden rodzaj, to informacje zwrotne o osobie, której udziela się pomocy m. in. o jej zainteresowaniach i predyspozycjach zawodowych, o jej cechach osobowości i zdolnościach, o stanie zdrowia. Drugi rodzaj to informacje o możliwościach kształcenia, czynnościach wykonywanych w zawodzie, wymaganiach stawianych kandydatom do zawodu itp. Zatem doradztwo zawodowe to pomoc, która polega na udzieleniu indywidualnej porady zawodowej na kolejnych etapach dokonywania wyboru typu szkoły, kierunku kształcenia, zatrudnienia, przekwalifikowania się. Musze wiedziec o was cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
kierowca miedzynardowy to była porpozycja zdecydowanie odmowil widac ze krazy wokol jednego temtu czyli doradcy finansowego,podwpoiedziałam ze musi poznac działanie firmy ktora go interesuje od podstaw. Jak mozna zakładac fime nie majac pojecia o jej działaniu. jesli ma doswiadczenie niech opowie o nim zgadywac nie bede wrozka nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie więcej dobra... więc jestem osoba ogólnie mało lubianą, brak mi usmiechu, zle pracuje w dużej grupie. Jestem dosc powolna. Mówię nico niewyraznie, i łatwo mam chrypę jak mówię nawet niewiele. Jestem solidna, mam dobre rozumowanie logiczne. Z prezencją u mnie kiepsko bo jestem b. niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
Musze wiedziec jakie macie doswidczenie, co osiagneliscie a co jeszcze jest do zrobienia ale musicie mi cos mowic o sobie a nie atakowac i czekac na gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosw. zawodowe przeciez juz napisałam że 3 miesiące przy zbieraniu popkornu w mulikinie... Przynajmniej to udokumentowane. Pracowałam też w stani przy koniach kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
weselniczka niezawesoła jesli nie masz zamiaru prowadzic rozmowy na temat zalozony nie wtracaj sie do rozmowy i nie obrazaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
pupa1977 nie o Ciebie chodzilo. Widzisz u Ciebie jest problem z dyspozycyjnoscią. Nie wiem dlaczego ukonczyłas studia w takim kierunku co toba kierowało no i czy masz sprecyzowane co bys chciała robic. Widze ze czepiałas sie wielu rzeczy na czym mam baznowac co jest dla Ciebie priorytetem?(oczywiscie po za dzieckiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onajaonaja
pupa1977 moze praca w muzeum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×