Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

No to jest ta apteka w której kupowałam leki jak leczylam się u dr Horaka w Bytomiu. Zaraz obok jest Antrum i tam przyjmuje wlasnie. Szkoda że wczesniej tej ceny nie znalsm bo czasem do Gyn jechałam przez Bytom. Z tej apteki do Gyn to jakies 12 km drogi. Dziewczyny aż Wam współczuję tego czekania na bete bo wiem co ja przechodziłam. Ritta dzwon o której uwazasz:) oni wiedzą jak kazfy czeka na wiadomość od nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Positive poczytałam teraz też trochę na necie i te moje objawy to efekt lutinusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta, jaka walka? Na pewno idzie gladko, jak po masle :-) :-) Ty to dopiero musisz sie biedna stresowac, a zegar pewnie stanal dla Ciebie w miejscu :-/ mam nadz, ze uda Ci sie spokojnie przespac noc, i cale przedpoludnie najlepiej ;-) az do otrzymania pozytywnych info z gyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania caly czas pilka w grze. Uwielbiam gdybac i doszukiwac sie znakow ;-) ale tak naprawde kazda z nas inaczej moze zareagowac + stymulacja hormonalna zaglusza naturalne symptomy. Czekamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta chyba już poszła spać żeby nie myśleć;) Wy dziewczyny też lada dzień i bedziecie wiedzieć. Pewnie już się denerwujecie ale potem chyba najgorszy czas to odebranie wyniku. Ja się cała dygotalam za pierwszym i drugim razem. A jak usłyszałam potem beta 32 to zadzwoniłam jeszcze raz czy to oby moj wynik:) dtraszny stres towarzyszy kazdemu etapowi w staraniach o maleństwo, a jak się uda to potem stresu ciąg dalszy;) a mnie dzis plecy bolą jsk na okres... nie ogarniam swojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha iwcia Ty juz tez nie analizuj :-) :-) faktycznie, chyba na kazdym etapie zeswirowac mozna.. ja juz tez odpadam. Spijcie dobrze i do jt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja świruję i to na pewno. Dziś pół nocy nie spałam tylko analizowałam. Aj nic z tego nie będzie tylko się nakręcam. Wszystkie znaki wskazują na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) musiałam trochę odpocząć od forum bo zaczęłam świrować na punkcie ciąży. Grania nie panikuj będzie dobrze, a i tak to całe myślenie nic nie zmieni, co ma być to będzie, niestety nie da się na to wpłynąć, tylko spokój może nas uratować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Tasia my chyba wszystkie mamy juz świra;) Grania nie stresuj sie, jeszcze troszkę. Wiem jak to jest, ja mam tak charakterystyczny bol pleców na okres, że nigdy sie nie mylilam że go dostane i nikt mi nie mogl przegadac ze sie mylę, ale ostatnio widzisz pomylilam się..objaw zajścia w ciążę miałam identyczny. Wytrzymaj jeszcze trochę w spokoju;) ja tez dzisiaj juz w nocy nie spałam i ciagle myslalam co wykaże badanie, czy maluszek jeszcze tam jest i czy bedzie zdrowy....ehh...taki urok tego wszystkiego. Staramy sie o dziecko 100 razy bardziej i potem 100 razy bardziej o wszystko sie boimy. Komu kawke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania nie poddajemy sie! Czytalas co dziewczyny pisza, objawy na poczatku sa takie same! Szanse sa moze i male na iui , ale sa:-) I dokopalam sie do jeszcze jednej "madrej" informacji, ze ponoc najwieksze za drugim podejsciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny właśnie wyczytałam że rocznie dzięki IUI na świat przychodzi 15 tysięcy dzieci, wiec Grania głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby się udało do 3 razy sztuka :-) mój mąż obejrzał w 2 odcinki tego naszego programu i wystraszył się in vitro mam nadzieje że się nie wycofa. I widzę że bardzo często chciał żeby nam inseminacja się udała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania, uda się uda i tyle:) a in vitro nie ma się co bać to nic strasznego :) chyba straszne jest w tym wszystkim przeżywanie tego psychicznie niż te zastrzyki, punkcje itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistyczna wiadomosc z ta liczba urodzen :-) 15 tys to juz cos. Mnie dzis glowa boli, a..boli mnie zawsze na dzien przed @. ALE i tak nie zwatpie ;-) przeciez moze to byc rowniez na ciaze :-P Grania zobaczysz, predzej czy pozniej wszystkie tutaj napiszemy w odpowiedzi na tytul forum: nam :-) A Rita milczy..jeszcze godzinka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta spi długo żeby tyle nie myśleć;) a ja zupkę ogorkową gotuję..mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za troskę. Nie spałam pół nocy....rano stres...ale... zadzwonili po 10tej...ładna,dojrzała komórka połaczyła się. Jutro rano transfer. A jak panika przed betą jutrzejszą? Kobietki i co mam robić zeby zamieszkał ze mną..?? Co jeśc.pić..leżeć albo nie? Owoce,soki...szkodzi coś??? Masakra jak się stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie Iwcia ewidentnie kwasiurowe smaki. Ciekawe co na to teorie naszych babć odnośnie płci? Z tego co kojarzę to na chłopczyka. Zobaczymy co to będzie. Ja za to mam ewidentnie na ostre,potem dopiero kwaśne(kapustę kiszoną to prosto z beczki w piwnicy na początku wyjadałam). Zupełnie słodkie u mnie odpadło, chodź w sumie nigdy nie byłam łasuchem. Ja zawsze marzyłam o dziewczynce, ale coś w środku mówi mi że to będzie chłopczyk. Ciekawe czy będzie już widać w sobotę....Malinka Ty jeszcze nie masz wyników badan przypadkiem? U Was było coś widać odnośnie płci? Co z ta Rita....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja!!!!!!!!!!!!!!!! Cudownie!!!!! Wcinaj ananasa :) oczywiście zero alkoholu ja bym odstawiła też kofeinę-ja tak zrobiłam, zrezygnuj z gorących kąpieli, za to dużo wypoczywaj i głaskaj brzusiu :) a co najważniejsze i kluczowe??? POZYTYWNE MYŚLENIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania,Postivie jestescie w ciązy...nie mogą wszystkie na tym forum mieć in vitro. Musicie przetrzec szlaki......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina ja tez coś czuję chłopca, w sumie obojętne byle zdrowe...no ale po cichu to córeczka mi się marzy;) Malince powiedzieli, że nic jeszcze nie odstaje:) a teraz ze okolo 20 tyg bedzie wiadomo. Wczoraj czytalam fora to dziewczyny pisały, że jak lekarz miał dobry sprzęt i dziecko dobrze sie ułożyło to juz w 12 tyg znały płeć:) obym jutro już coś dojrzała;) Ritta...ale się cieszę z Tobą:) na transwer nie używaj pefrum i pęcherz troszkę zostaw sobie napelniony:) ja miałam tak pelen, mimo tego ze po drodze sikalam ze 2 razy i jeszcze na miejscu raz,że pytałam siostry czy juz mogę wstac bo nie wytrzymam:) po trans leż i mało wstawaj przynajmniej 2 piersze dni. Ja leżałam prawie plackiem tylko do toalety i nawet do łóżka maz mi nosił am am:) roznie piszą, jedni żeby lezec drudzy że nie...ja po pierwszym trans nic nie leżałam i za drugim razem juz nie ryzykowalam, może to akurat pomogło nie wiem. Pij dużo wody, owocowe cherbatki, czarne nie bardzo bo dzialaja niczym kawa. Kawe piłam i nadal pije 1 dziennie ale daje duzo mleka...no i ananas kochana:) owoce..kiwi, banan, mandarynki:) ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina alkoholu nie ruszam,fajki rzuciłam w pazdzierniku. No kąpiele uwielbiam,ale dzisiaj ostatnia...następna za ok.9 miesięcy. Ananas opanowany,podjadam od wczoraj. Macie kwaśne smaki takie typowe na chłopczyka....;) Normalnie muszę do was dołączyć z tymi zachciankami,wymiotami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy razem z Bimbalka bedziecie mialy transfer:) kurcze jutro 2 transwery, 2bety i ja prenatalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia a te prenatalne to w którym tyg?Bo chyba dwa razy się robi? I będzie już widać płeć? No jutro WIELKI PIĄTEK.......musi być szczęsliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita super wiadomosc!! Nie moglo byc inaczej :-))) fajnie, ze Cie dziewczyny instruuja co i jak :-):-) i faktycznie, jutro przeciazymy serwery od nadmiaru wiesci ;-) to bedzie szczesliwy dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lez sobie lepiej, zaszkodzic nie zaszkodzi a raczej pomoże:) transwer jest szybko, potem lezysz na tej sali gdzie masz transwer jakies 15 minut, maz nie wchodzi czeka na zewnatrz. Na usg pokazuje Ci umieszczony zarodek..taka biała kropeczka:) musisz M powiedzieć, że najblizsze 3 dni to on w domu musi być "Panna Marysia" bo Ty musisz zatrzymać w domku malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta ja mam jutro 11tc i 5dzien, myślałam ze badania sie robi raz ale kuzynka mowila mi że 3 razy. Jej drugie wyszlo źle i juz 3 nie robili, boszeee jak sie tych badan boje. Na stronie Gyn tez jest opis 3 badań i Malinka ma juz ponoc termin na drugie o ile dobrzd ją zrozumiałam. A ja muszę jechac poszukac materac na wyrko bo mi sie cos zaczął zapadać:( nie od tego oczywiscie, że az tak bardzo z M o malenstwo się staralismy;) juz chyba wiekowo się wyrobił:) a ja dzisiaj oprócz zupy nic nie zrobiłam pół dnia...tragedia...chyba zaczynam totalne lenistwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×