Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Iwcia nie przebije Cie nikt;) a co do bóli to nie pomogę bo ja mam sporadycznie, na razie... BeePositive zaciskam łapki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
:( 2.41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Mi też przykro ale przynajmniej coś się w końcu ruszyło. Jutro już mam wizytę u dr M zobaczymy co powie. A nie wiecie czy mam od razu odstawić leki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo nawet co napisać. Kurde że ci lekarze nie umieją pomóc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co Ci napisac...nie wolno się załamywać, puścić łezki i zawalczyć dalej, wazne że była implatacja czyli coś się zmieniło krok do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odstawialam od razu. A powiedz mi Ty zawsze podchodzisz z miesiaca w miesiac czy robisz przerwy? Wiesz , ja miałam przerwę 1 cykl i nie wiem czy mi to pomogło ale bardzo podniosła mnie ta przerwa psychicznie i może przerwa w lekach tez coś działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Nie załamuje się jestem twarda.Mozliwe ze do tej pory miałam źle dobrane leki bo zawsze ta luteina. Teraz lutinus i zaskoczyło. Nie poddaje się mam jeszcze 2 mrozaczki. Ciekawe co u Ritty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia ja też robiłam z przerwami tak 3 mies. Ale teraz chciałabym od razu bo nerwy mam na wyczerpaniu. Czyli myślisz ze powinnam juz nie brać dalej leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka dobrze,że masz jeszcze mrozaczki! Życzę ci aby w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po drugiej becie gdzie wyszło 0 zadzwoniłam do Gyn do położnej i kazała mi odstawić. Najlepiej zadzwon niech Cie z nią połączą i zapytaj. Ja juz dzwonilam po pierwszym wyniku i kazala mi zrobić drugi a jesli nadal by wyszedl 0 to kazała mi odstawić. Skoro robiłaś przerwy to faktycznie idz juz teraz za ciosem, skoro coś załapało to może teraz będzie dobry moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja umarła....nie mamy już żadnego planu beta <2,39!!!!!!!!!!! jakieś dziwne oznaczenie,ale wiadomo,że nie ma mojej kropki. kurcze nie jestem twarda.....rozpadłam się na kawałki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta :* :( Smutny dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta trzymaj się:( kurcze czasem to wszystko jest takie niesprawiedliwe..samej mi się płakać chce...ehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta przykro mi. A miało dziś być radośnie. Brutalne to życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Dzwoniłam do gyn i położna powiedziała żeby powtórzyć ta betę ale poszła się dr zapytać. Przecież wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówiłaś jej że to już druga beta? Bo mi po pierwszej kazała powtórzyć a gdy powiedziałam czy jest sens skoro jes 0 to odpowiedziała że skoro jestem w refundacji muszą mieć wyniki 2 razy zrobionej bety. Trzymajcie się dziewczyny, jeszcze jakoś los Wam to wynagrodzi. Nie takie były przypadki a potem sie udalo lub byla ciąża naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
No właśnie mówiłam jej ze mi spadła i dziś jest to 2. Ja nie dałam im nigdy żadnego wyniku do akt tylko słownie powiedziałam i nikt nie mówił ze maja być 2 wyniki w papierach. Znowu jakieś dziwne wymogi. A w ogóle to zapomniałam swojego nr tel z wrażenia i nie wiem czy jej dobry podałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ciekawe jak tam bepositive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też kazała powtórzyć w piątek. Tylko po co jak 12dpt to przecież pewniak. Iwcia u mnie naturalnie nie ma szans bo jajowody niedrożne. Nigdy o niczym tak nie marzyłam jak o tym maleństwie,ale jednak nie zostałam wysłuchana. Dziewczyny myślę o was..życzę wszystkiego naj..naj... tym z brzuszkami i tym które czekają dopiero. Dziecko to cudowne szczęście,to pełnia szczescie. Pa kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta a czemu nie chcecie podchodzić do rządowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ritta Ty nas nie opuszczaj czasem:( co będzie to będzie ale nie pozwól żeby ta walka popsuła relacje Waszego związku. Kochajcie sie i wspierajcie jeszcze mocniej:) a w cuda trzeba wierzyć i mimo wszystko trzymam kciuki za Twoje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka bo to jest do 40 roku a Rita ma deczko ponad i juz się nie kwalifikuje. Moich wyników bety potem tez nie brali takze to był może wymysł połoznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Iwcia dziękuję za wyjaśnienie. Ritta nie poddawaj się trzeba walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
A najgorsze to to że mój m się właśnie poddał i powiedział ze dalej to nie ma już sensu i ze on już ze mną nie będzie nigdzie jeździł bo i tak nic z tego nie będzie i tylko marnujemy pieniądze (a właściwie to ja) i jak tu myśleć pozytywnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka już nie ma z czym walczyć :) Za bardzo to kosztowne zeby dalej wierzyć w cud!!!! A zapasem lutinusa(bo mój M.był na 200%pewny i kupił max)to będę rzucała się na dworze,a może posadzę na ogrodzie i wyrośnie drzewko lutinusowe ;) Iwcia bede zaglądać co u was się dzieje. Bo w końcu jesteśmy takie wirtualne koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta przykro mi ale może jednak powtórzysz ta betę w piątek? Mi zawsze wychodziła <1 wiec nie powtarzałam ale jakby wyszła ciut większa to bym robiła drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka przekonaj go powolutku jakoś, nie może zrezygnować teraz gdy coś drgnęło i są jeszcze zarodki. Moj M miał raz taki okres po 3 inseminacji, powiedział prawie to samo ale na szybko znalazlam Gyn powiedziałam o in vitro i zmienił zdanie. Potem po pierwszym transwerze to chyba ja bardziej zrezygnowałam chwilowo i wtedy z kolei on powiedział..próbujemy dalej..chociaz wiem, że był zrezygnowany i juz nie wierzył w powodzenie. Do niego nie docierało że jestesmy zdrowi a sie nie udaje, w kółko słyszałam że musimy próbować naturalnie no się uda...Twoj M troszkę ochlonie i mu przejdzie zobaczysz, u mnie bylo podobnie. Ritta siedź tutaj z nami koniec i kropka! Jakby nie było jesteś teraz tutaj w klubie wirtualnych cioci naszych maleństw )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×