Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Dziewczyny jak się dziś czujecie? Mnie boli brzuch i zastanawiam się czy nie od luteiny jak tam Elusiowo Positive kiedy testujecie? Jakieś objawy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania 11dc w środę za tydzień robie badanie krwi a w czwartek mam wizyte u dr.Cz a tak to czasem pobolewa mnie brzuch mam wzdęcia i temperaturę miałam podwyższona. Dziś tak z ciekawości zrobiłam test bo miałam gdzieś tam w łazience i negatywny wyszedł. A tak poza tym czytam o sadzenie kwiatów bo mam ogródek i kupiłam sobie gazetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się duży te 14 dni jeszcze tydzień został a wy jakoś po mnie chyba testuje cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam fazę szukania łóżeczek i przewijaków na allegro :) Chyba jednak zostanę przy tym łóżeczku przystawce do łóżka rodziców, co można później na normalne łóżeczko albo kołyskę przerobić.Bardzo podoba mi się to że będę mieć dziecko "pod ręką" w nocy.W końcu mój m stwierdził,że to tylko parę listewek to sam to zrobi. Ja za to nakręciłam się na szycie pościeli, kocyków, organizerów, poduszeczek,ozdóbek. W takich piennych pastelowych kolorach, grochach, kratkach, paseczkach, autkach czy kwiatuszkach... Co z tego,że nie mam JESZCZE maszyny i nie wiem czy potrafię szyć ;) Ale w sumie to tylko materiał, nici i koronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina świetny pomysł będziesz miała wszystko takie oryginalne :-) szycie na maszynie nie jest takie trudne a zawsze fajne zajęcie. Oj jakbym chciała już takie rzeczy wybierać, choć po córce siostry mam pełno rzeczy i tylko czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) dopiero znalazłam chwilkę zeby się położyć i odpocząć. Powoli zaczynam się pakować bo za tydzień opuszczam swoje mieszkanko. Catarina ja powolutku tez kopię po allegro w poszukiwaniu łóżeczka itd;) dziewczyny trzymam kciuki za Wasze betki i współczuję tego czekania w niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi opryszczka wyskoczyła na połowę ust:( nigdy praktycznie jej nie mam to się teraz przewlekła. M mnie rano zaskoczył, bo mówi zebym na nią coś kupiła bo dla dziecka jest niebezpieczna. Najpierw go wysmialam ale zaraz weszłam na neta i faktycznie...jest nawet bardzo niebezpieczna:( wiedzialyscie o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Iwcia ja wiedziałam że wirusy ciężarnej mogą przenieść się na dziecko, dlatego brałam antybiotyk jak byłam chora (lekarz stwierdził że to jest mniej niebezpieczne niż rozwinięta choroba). Super z tym mieszkaniem Wam się udało, może będzie spokojniej, no i dodatkowy pokoik:) U nas teraz na tapecie remont i poszukiwanie materiałów, dużo tego jest do załatwiania niestety, chyba w marcu wezmę trochę zwolnienia żeby odpocząć i przypilnować prac. My już łóżeczko mamy upatrzone, gorzej z wózkiem, gdybyście miały jakieś propozycje to piszcie. Miłego popołudnia i pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Iwcia żebyś nie przesadziła w czasie tej przeprowadzki. Nie przemęczaj się.Fajnie ze będziecie mieli dodatkowy pokoik i spokój za ścianą. Idealnie jak dla Was teraz :) Z tego co wiem to opryszczka jest oznaką tego ze masz jakiegoś wirusa także chyba nie obędzie się bez szybkiej wizyty u lekarza. Ja też mam problem... naderwalą dwa pieprzki. Wiem ze to niebezpieczne ale nie ma żadnego obrzęku czy zapalnego stanu, może same się zaslepią bo usuwanie teraz nie jest mi w głowie. Zwłaszcza czekanie na wyniki badania histopatologicznego. Grania lada moment i też będziesz szukać tych cudzaszek. Malinka pochwal się tym wybranym łóżeczkiem! :) Elusiowo teraz praca ile jest najważniejsza. Jak nie ta to inna.Stres nie dla Ciebie! ! A może lada moment nie będzie Cię to zupełnie interesować... oby! !! Trzymam kciuki za kolejne bety. A propo... ktoś miał dziś powtarzać betę... czekamy na wynik!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
Fajnie, ze u Was przeprowadzki i kupowanie lozeczek :-) szkoda, ze ten wirus sie iwci przypletal, mam nadz, ze lekarz zaradzi.. Mnie opryszczka wyskakuje kilka razy w roku, wiec****ewnie w ciazy nie to nie minie. A ja dzisiaj zasypiam na stojaco (ale taki dzien) i mdli mni.. (ale z glodu pewnie, bo popielec ;-) Bete za tydz bede robic. Elusiowo, oby ta podwyzszona temp była dobrym objawem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dojechałam dzisiaj na bete bo dostałam @. Chocioż mam bardzo dziwną...bardziej mam plamienie niż normalną @....no ale co zrobić:( no jutro już się umówiłam do dr M bo wiem ,że ostatnio mi mówił,że jak jeszcze jedna IUI to już nie na clo tylko na zastrzykach..już coś ala przygotowania do in vitro tylko mniejsze dawki.. No ale zobaczymy co mi jutro powie...bo też mi powiedział,że po tych lekach mogę mieć jakieś torbiele itp... Już się boję jutrzejszego dnia.... Ja jakoś wiedziałam,że tak będzie gorzej z moim M-bo widzę że bardzo to przeżywa:( No ale trzeba walczyć dalej...mam nadzieję ,że wkońcu kiedyś się uda:) Dziewczyny teraz za Was 3mam kciuki aby ta Wasza II IUI była szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:*:) Byłam dzisiaj na potórce bety wynik: 1313 więc chyba dobrze:D Iwcia jak Tobie przyrastała beta? I Ty się nie przemeczaj za bardzo!Ps. opryszczka, dziadostwo najlepiej isc z tym do lekarza:/ Caterina baaardzo dobry pomysł z tym szyciem. Też kiedyś o tym myślałam no ale pierwsze trzeba by było zakupić maszyne;) zresztą tak jak u Granii moja jedna siostra ma 5 dzieci a druga 4, więc jest po nich rzeczy a rzeczy;)Małami głowa do góry, nastepna na pewno sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia super z tym mieszkaniem i ogródek będziesz miała :) super :) tak jak dziewczyny piszą ostrożnie przy przeprowadzce ale ty to wiesz :) i ta opryszczka paskudna mój tata ma z tym straszny problem zwłaszcza na wiosnę zawsze całe usta i nos wysypane. Catarina mam nadzieję że tak będzie jak piszesz i też będę za niedługo wybierać takie gadżety dla maluszka. Malinka co to za remont robicie łazienka ? AnciaS super że bata wzrasta i wszystko jest dobrze :) teraz już się oszczędzaj. Małami wszystko będzie dobrze na pewno torbieli nie masz zobaczysz , ale rozumiem my to panikary jesteśmy po takich przejściach wszystkim się stresujemy i wszystkim martwimy. Positive i Elusiowo i ja chyba my w przyszłym tygodniu betujemy ja na końcu w piątek. Trzymam za was kciuki musimy zawyżyć te statystyki inseminacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędzam się oszczędzam:) ja pakuje a M wynosi. W piątek ide do lekarza to zobaczę co mi powie na opryszczke, ja jej nigdy praktycznie nie mam a tu nagle taka wielka:( Ancia mi przyrastala co 2 dni o ponad 100% ale Tobie to chyba wiecej...miałaś podane 2 zarodki ? bo może 2 maleństwa tak podnoszą tą betę:) Malami a teraz nie będziecie podchodzić do in vitro ? Catarina co to za łóżeczka doczepiane do łóżka?? muszę poszukac i zobaczyć :) torbiele chyba robią się z niepeknietego pęcherzyka tak? Ja przynajmjiej tak miałam także skoro Wam pękły to się nic nie martwcie. Ritta, Bimbalka co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusiowo na test jeszcze za szybko :) chociaż mi tak do 10 dnia po inseminacji wychodziły pozytywne bo zastrzyk powodował 2 kreseczki, lekarz mi nie kazal do 12 dnia nigdy robić sikacza bo od razu powiedział że wyjdzie pozytywny...no ale czlowiek łudzil się że to nie od zastrzyku tylko sie udało...ehh okropne potem widziec 1 kreche gdy się juz zobaczylo 2. Uda sie Wam dziewczyny tak jak nam:) też miałyśmy takie początki jak Wy a teraz czas tak leci że łóżeczka szukamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Hejka dopiero wróciłam z pracy od 8 rano i w dodatku chyba mnie grypa rozkłada bo bardzo mnie łamie w kościach i od wczoraj mam bóle głowy grypowe :( Wizytę mam dopiero za tydzień. Ancia super ze beta tak rośnie :) Iwcia opryszczka to nie żarty bo to wirus idź może do lekarza co robić. Mała mi ja właśnie w ostatnim cyklu tez nie doczekała testu bo przyszedł @ a potem miałam jeszcze 2 razy w cotygodniowych odstępach.To od leków wszystko się rozregulowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Dziewczyny kolorowych snow zycze ja dzis mam nocke a jutro wole ale juz od marca niebedzie nocek. Nic milych slodkich kolorowych dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia to łóżeczko to orginalne Baby Bay ale na allegro znajdziesz podróbki wpisujac"łóżeczko przystawka". Jest większe i mnie osobiście bardziej się podoba.No i tańsze ... Co do szycia na mnie też ubranka jakieś czekają, ale wątpię że sama dam radę uszyć ciuszki.Raczej myślałam o poszewkach, organizerac, rożkach itp. Coś żeby czas zabić bo farby mi śmierdzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę co mi jutro dr M powie...chciałabym od razu in vitro tymabrdziej,że mamy taką ograniczoną ilość nasienia.Muszę z nim jutro pogadać...tylko pewnie zaproponuję mi kolejną inseminację a potem in vitro--;/ Najbardziej to się jednak w tym wszystkim obawiam tej punkcji...no ale narazie nie ma co kombinować.... Iwcia fajnie,że zmieniacie mieszkanko na większe;) teraz znowu Cię czeka urządzanie itp:) fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Witam kobietki :) Iwcia szybko do lekarza bo to poważna sprawa. Ancia super ze beta rośnie aby już tak zostało :) U mnie bez zmian....brzuch nadal czerwony nawet lekarz nie wie dlaczego takie odparzenia mam. Ale zagoi się kiedyś. Muszę umówić się do dr.M na wizytę,ale nie mam siły. Dziewczyny która ma problemy z tarczycą?Bo chyba któraś pisała. Zastanawiam się ciągle co mogłam zrobić więcej. Może błąd,że nie miałam tego encortonu ...już sama się gubię. Bo wy chyba macie ten encorton wszystkie. A jak problemy z tarczycą to podobno jest wskazany. No i może lekarz zapomniał mi go przepisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarza mam w piątek a na ustach już mam strupa także chyba sie goi. Malami powinien sie zgodzić na in vitro a punkcji wcale sie nie bój bo nie ma czego a i tak nic z niej nie bedziesz pamiętać;) Ritta zrobiłaś wszystko i się już nie dręcz; ( Malinka chyba tez nie miała encortonu...tak Malinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym zrobiła wszystko to teraz nie płakałabym ciągle i wszędzie. Cóż muszę jakoś pogodzić się z tym że to nie moja bajka. Ale nie będę o tym już pisać bo to ma być wesołe forum..w końcu tyle mamusiek już tutaj jest. I łóżeczka juz wybieracie-super. Iwcia fajnie,że macie nowe,większe mieszkanko no i bez takich "cudownych" sąsiadów. A i ogródek to cudowna sprawa. Bobas będzie dużo na powietrzu a i ty będziesz się dotleniać jak słonko mocno już zaświeci. Bimbałka kiedy masz wizytę? może też się umówię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi przykro mi, ze jednak przyszla @.. zawsze do konca ma sie nadzieje. Ale nic sie nie martw, zaraz przed Toba kolejne proby. Jesli faktycznie chcecie juz ivf powiedz to na tyle dosadnie na ile mozesz dr M, nie powinien odmowic i opozniac. Macie szczegolna sytuacje i faktycznie szkoda nasienia. Elusiowo, fajnie, ze od marca bez nocek (i tak Cie podziwiam za te nocne zmiany). A praca i zwolnieniami nic sie nie martw na zapas, to nic nie da, a Ty masz jasno wytyczony cel na najblizszy czas i tego sie trzeba trzymac. I tak Grania, przyszly tydz to beta x 3, cudownie gdyby choc u jednej urosla znaczaco :-) Kolorowych i do jt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ritta ja mam wizytę za tydzień w czwartek 16:30. Idź do dr M i z nim pogadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Miłego dnia Wam życzę. Iwcia ,Malinka,Catarina nie przemęczajcie się za bardzo przy tych remontavh,przeprowadzkach ;) Positive,Grania,Elusiowa czekam na pozytywne wyniki. Malami to teraz już pewnie in vitro przed wami? Bimbałka własnie muszę pojechać i porozmawiać z dr.M. Tylko jeszcze nie wiem czy warto. Ale pojadę i popytam jak widzi ten lekko stymulowny cykl. Jeżeli wyliczę i za leki nie zapłacę fortuny to może za 3 miesiące spróbujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ritta świetny pomysł :-) tak tak :-) na spokojnie odbić się finansowo, psychicznie i jeszcze spróbować do 3 razy sztuka :-) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wtedy dopytac jeszcze o ten Erkorton , o nacinanie endometrium i w ogole czy jest coś jeszcze co moze zatrzymać zarodek. Ktoraś pisala o jakims kleju??? Ale najpierw to ochłoń i daj sobie czas na zebranie sił. Taka jest moja serdeczna rada.Moze by pomysleć nad rozmową z psychologiem? W Gyn. jest możliwość. Taka rozmowa z kimś kto spojrzy z boku... a jest fachowcem i wie jak ukoić ból ... i uspokoić myśli. Kiedyś skorzystałam z takiej pomocy w prawdzie nie w tej kwestii i bardzo mi pomogło, właśnie to świerze spojrzenie. Dostałam kopa. Pomyśl o tym Kochana, nie bez powodypowodu takie osoby istnieją. :) A my tu Cię dopingujemy jak nikt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny miłego dnia wam życzę . W środę robie badanie krwi juz wizytę u mówiłam za tydzień w czwartek u dr. Cz na 9.15 a tak to poza tym leci troszkę się przestałam po nocke dziś wolne a od jutra na rano. A tak to oprócz temperatury podwyższonej to nic cisza m mówi ciekawe czy nam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że z Waszej strony mam duzo ciepła,wsparcia. Catarina nie ma czasu odpoczywać...lata uciekają. Nadal nie wiem czy mamy siłę na kolejne podejście,ale rozważam wszystko. Psycholog to nie dla mnie ;) Miałam ten klej już,endo mam okey więc nie ma sensu nacinać. Aj i pewnie u nas to tylko wiek nie pozwala żeby kropa została z nami. Encorton miałam przy pierwszym podejściu ale wtedy tyle tych leków było i dlatego myślę,że zarodek nie dał rady. Jakoś teraz zapomniałam zapytać czy brać encorton i czuję się taka zła bo może pomogłoby gdybym brała. Elusiowa nie ma @ tzn,że jesteś w ciązy i tak sobie myśl ;) dopiero negatywna beta może to zmienić. A na dzień dzisiejszy jesteś w ciąży i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×