Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Ritta to wspaniale, ze jeszcze raz sprobujecie, czasem to jest wlasnie TEN raz:-* mam nadz, ze rozmowy u dr przebiegna pomyslnie i sie nie zniechecicie :-* Ja natomiast jestem 8 dni po iui i zauwazylam pewien objaw.. od 2 dni b. swedzi mnie skora, wszedzie i każdy material drazni. No i tak sobie mysle (marze?:-) zeby byl to dobry znak. Wiem, ze tak moze byc w ciazy, bo przesuszona skora to efekt hormonow, ale pyt czy na tak wczesnym etapie? Doczytalam tez ulotke duphastonu i mniej niz jedna kobieta na 100 (ale jednak) ma po prostu takie skutki uboczne leku..wiec znowu na dwoj***abka wrozyla :-) Poza tym lekko poprawila mi sie cera, i to znowu moze byc znak, a moze to tylko moja wyobraznia, bo chyba troche za wczesnie na takie "rewelacje" :-) Byle do bety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beePositive85 to tak myśl po cichu ze się udało. Ja to znowu odwrotnie pełno pryszczy na twarzy i trochę brzuch mnie czasem pobolewa jak na@ i temperatura nooo do bety nam jeszcze pozostało trochę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beePositive85
To brzmi wyjatkowo dobrze..moze traktujmy po prostu kazde odstepstwo od normy jako dobry znak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy za parę dni czy się udało jak wcześniej miałam na nie pekajacym. A teraz jak mialam przed usg robione to mówi ze właśnie pęka . Wiec nic narazie pozostaje nam myśleć uda się czy nie uda ale musimy być dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritta15
Positive,Elusiowo wierzymy że jest ciąża i już......beta będzie to będzie pewność. Co do objawów to ja w czasie @ mam typowe objawy ciążowe :) teraz mam ich więcej jak po transferze :) jednak psychika może płatać różne figle. Dziewczyny nie wiem czy będzie następna próba. Zaczynamy rozmawiać o tym ale co będzie to nie wiem. Lekarza i tak trzeba zaliczyć żeby sprawdzić czy wszystko okey po nieudanym transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Cześć dziewczyny:) jeszcze troszkę i będziecie nas gonić z brzuszkami:) nie wiecie czy zamiast usg lekarz moze nasluchac jakoś przez sluchawki czy jakoś inaczej czy serduszko bije? Jutro ide po L4 ale panstwowo usg przysluguje 3 razy i pewnie mi nie zrobi a od kilku dni mam jakieś dziwne obawy:( jeszcze naczytalam się ze dziewczyny nawet w 15tc mialy wymioty itd a serduszko juz od 2 tyg nie biło:( jak mi nie zrobi to chyba polece gdzies prywatnie bo do Gyncentrum mam dopiero na 4 marca. Nie wiem cały czas mam jakies dziwne uczucie że coś sie moglo stać, chyba juz czlowiek do głowy ze strachu dostaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie denerwuj siebie i maleństwa...proszę :) Strach będzie z tobą przez cała ciąze. A lekarz nawet bez usg sprawdzi czy jest dobrze. A może zrobi ci usg i będziesz spokojniejsza. Poudawaj przy nim jak ci zle i ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jej powiem, że jak mi nie sprawdzi to "okupuję"jej gabinet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia jesli cokolwiek Cie niepokoi sluchaj swojego instynktu i jt popros o usg tam czy gdzies prywatnie, wypytaj o wszystko co Cie martwi, masz byc uspokojona i zapewniona, ze wszystko jest dobrze :-) Twoje zdrowie i nastroj maluch odczuje na sobie, wiec Ty musisz byc w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Nie ma opcji by usłyszeć teraz coś przez stwtoskop. Dopiero pod koniec ciąży. Mój ratownik już to sprawdzał. To jeszcze na nfz masz ograniczoną liczbę usg? ?? Szok! Chyba ten problem z netem u Ciebie to znak ze trzeba Cie odciac-co za bzdury czytasz i jeszcze nas straszysz?! :/ Rita mnie nie chodziło o pół roczne zwlekanie, ale może to jest wlasnie probleme ... ten Twój nacisk na brak czasu? Jak dowiedzialam sie o moim amh strasznie odczuwałam re presje... a to nie pomaga. Nie da się nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina może masz rację,że za bardzo myślę o wieku. Ale co z tego że czuję się na 30+ i tak wyglądam,ale jednak 43 już jest. Kurcze nie da się o tym nie myśleć. Iwcia będzie dobrze i jak będziesz u lekarza to walcz o usg. JAK NA NFZ są 3 to niech ci zrobi teraz. No i co za problem. I nie czytaj tyle na necie bo każda ciąża jest inna!!!!!! A twoja jest zdrowa,fajna taka super i nie ma innej opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) trochę wykończona jestem po pracy więc jutro wzięłam urlop, ostatnio jakoś czas za szybko biegnie, macie też tak? Ritta jak ja się ucieszyłam czytając Twoje słowa:) wiem wiem że to jeszcze nic nie znaczy, ale bardzo się cieszę że zaczynacie myśleć o rozmowie z dr M i jeszcze ewentualnej próbie. Baaaardzo Wam kibicujemu:* Tak jak Iwcia pisała ja nie brałam po transferze tych leków o których pisałaś. Iwcia a Ciebie świetnie rozumiem, pamiętasz moją panikę niedawną? Też jechała na dodatkowe usg bo się wystraszyłam. Ja dalej nie mam objawów o których Wy piszecie i uwierzcie mi że to też może powodować panikę;) A co do stetoskopu to mój strażacki ratownik medyczny też mi wytłumaczył że nic nie usłyszę, jedynie swoje serce...a miałam taki pomysł jak Ty;) Iwcia po sobie radzę, zrób usg choćby prywatnie żebyś się uspokoiła. Catarina łóżeczko chcemy kupić w kolorze wenge, bo mebelki będą jasne z wstawką wenge właśnie. Nic nadzwyczajnego, proste ale nam się podoba:) Gorzej z wózkiem bo nic nie wiemy;) Beepositive, elusiowo mam nadzieję że Wam się uda:) oby te oznaki dobrze wróżyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy też tak macie ze po lutinusie częściej chodźcie do toalety? Życzę wam kolorowych snów bo ja już mykam dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamii89
Ja już po wizycie u dr M-Kolejny etap...kolejna inseminacja.....tymrazem będę wbijać sobie zastrzyki menopur co drugi dzień-w sumie 3 zastrzyki mam...od jutra zaczynam! Za tydzień już się zapisałam do niego na monitoring... Ciekawe ...bo już sobie powiedziałam,że to moja ostatnia inseminacja...o in vitro dr M nie chciał ze mną gadać....bo uważa,że inseminacja jest dla mnie...;/i w sumie o in vitro nic się nie dowiedziała....to teraz pozostał mi kolejny miesiąc odliczania... Czy któraś z Was też brała zastrzyki przed inseminacją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam raz Gonal w najmniejszej dawce ale zupelnie na niego nie poszlam. Chodz przy in vitro juz tak. Ale bralam Gonal i Menopur. Malinka ja mam wenge w sypialni... wyleczylam sie z ciemnych mebli raz na zawsze.Non stop kurz to raz dwa ze tam nie przebywa nikt poza nami i to nie jakos często a juz sa tak porysane po 1.5 roku ze musze kombimowac jak to zamaskowac.Pomysl co zrobi z nimi dziecko. Pieknie wygladaja tak eleganco . Ale na praktycznosc na dluzszy czas nie licz. :( dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamii ja miałam przed IUI zastrzyki z menopuru też co drugi dzień ale na mnie nie zadziałały, lepiej reaguję na gonal, ale i tak zawsze miałam dokładany. w ogóle dla mnie dawka co drugi dzień była za mała. No ale wiadomo że to wszystko zależy od organizmu. Oby na Ciebie zadziałało. Catarina my też mamy sypialnię wenge ale nie narzekamy, nie wiem, może u nas mnie kurzu w powietrzu;) co do dziecinnego to w meblach będą tylko małe wstawki, jedynie łóżeczko będzie w takim kolorze i to wszystko. Co będzie to będzie, nie będę się na zapas przejmowała;) ale dziękuję za radę, zawsze warto przemyśleć wszystkie za i przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia nie stresuj się wszystko jest dobrze ale tak to jest z naszych przypadkach zawsze będziemy się martwić. Ja nie mam żadnych objawów na ciążę na okres też nie ale to jeszcze za wcześnie. Po tej luteinie lepiej się czuje nie mam takiego dużego brzucha i bolących piersi a po lutinusie tak miałam. Taka opuchnieta byłam i tak miałam uderzenia ciepła. Positive i Elusiowo dam nadzieje że zamiast się uda. Małami skoro tak dr M twierdzi to trzeba wierzyć że inseminacja wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki :) mam do Was pytanie, czy któraś miała FSH powyżej 15 ? I co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Cześć dziewczynki ja mam grypę wczoraj miałam 39.3 gorączki, uważajcie na siebie bo wirusy krążą. Leżę tylko i nie mam na nic siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, ja niestety nie pomoge. Bimbalka, przykro, ze Cie rozlozylo :-( i to przy tak pieknej pogodzie :-( Mam nadz, ze bedzie to jakas lagodna grypa i szybko minie! MalaMi nic sie nie martw, widac lekarz wie co robi, a teraz przy innych lekach, wiec moze anuz! Grania zazdroszcze tej luteiny, nie wiem czemu dostalam duphaston, mecze sie z nim i wlasnie spuchlam od tyg okropnie, chodze w kolko w leginsach i tunikach jak na ciaze ;-) Ale wiem, nie ma co narzekac, jesli ma to pomoc.. I co najwazniejsze dziewczyny, juz prawie weekend! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tasia, szukam po wynikach które mam w domu i nie mam nic takiego nawet nie wiem co to. Ja juz po wizycie, usg oczywiście nie zrobione bo nie ma takiej potrzeby:( zbadała mnie naciskajac tu i tam i uznała że dziecko ładnie rośnie...brak słów normalnie...jak nie zaplacisz prywarnie to zapomnij o usg, jak nie wytrzymam to w poniedzialek gdzieś pójdę a jak nie to juz wytrzymam z wizyta do Gyn. Dzisiaj jak sie obudziłam po 2 to juz do 6 nie spałam...pełnia czy co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia jest dobrze..nie stresuj się. Ale jeżeli czujesz,że musisz to lepiej idz prywatnie bo w Gyn. chyba mas ok.4 marca? No trochę długo jeszcze. Bimbałka zbieraj siły bo maluszki czekają..nie ma czasu chorować. Dziewczyny po IUI jak objawy ? Oczywiście trzymam kciuki za wysokie bety. Ufff dobrze,że w końcu piątek.....jeszcze trochę i ten masakryczny luty skończy się w końcu. Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wczoraj miałam pierwszą wizyte po transferze u dr. Cz ale niestety nic się nie dowiedziałam.. dostałam tylko dalej lekarstwa ( szok... w aptece wydałan tylko 250 zł:D)a za tydzień w piątek na usg, może coś będzie już widać a tak to jutro idę na powtórkę Bety. Ritta trzeba jeszcze spróbować jak nie teraz to kiedy?! trzeba iść za ciosem jak sie powiedziało A teraz musi być i B.. Elusiowo ja od dnia insemnacji miałam przez 2 tygodnie stan podgorączkowy co mnei trochę martwiło ale przeszło, Tak samo od dnia punkcji dzien w dzien stan podgorączkowy aż do teraz.. + jeszcze jakies dziadowskie przeziebienie:/ Małami ja przed IUI brałam tylko jeden zastrzyk na 72 g przed na pęknięcie jajeczka. Bimbałka to trzymaj się ciepło:* ja również walcze z jakimis zarazkami.. Która z Was teraz na kolejce do bety i kiedy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiowo30
Hej dziewczyny ja w srode robie bete. Trzymam kciuki za inne ktore testuja i beda robic bete. U mnie dzis ok poza temperatura. Milego wieczoru ja se ide juz polezec do lozeczka. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Do tego 4-tego już wytrzymam bo później jak w Gyn dr P zobaczy w mojej karcie ciąży, ze w ciągu 2 dni byłam u dwóch lekarzy to powie ze mam coś nie tak pod kopułą ;) jeszcze dzisiaj babka mi powiedziała, ze jak tylko boli podbrzusze to natychmiast do lekarza bo moze byc to zagrożenie poronieniem a ostatnio wspomniała ze macica sie powiększa...czeski film mowie Wam kobitki ;) aaaaa najlepsze na koniec Wam zostawie...odbieram dzisiaj wyniki badan w mojej przychodni gdzie wcześniej nigdy nie robiłam żadnych badan a tutaj czytam....beta hcg 0....i prawie padłam na ziemie, jakim cudem jak to prawie 15tc? stoję nad ta kartka i czytam a tam data z października, z mojego pierwszego transferu. Wynik znałam wtedy telefonicznie to już nawet nie jechałam go odebrać ale nie wiedziałam ze szpital potem je odsyła tam gdzie ma sie swoja kartę. Poszłam do babki jeszcze raz i dala mi nowe wyniki :) Malinka, Catarina tyjecie coś? ja mam ciagle te 2.5 kg do przodu i nic więcej;) kurcze ale pokazywali dzieciątko urodziło sie bez raczek i nóżek...a tu tak jak mi dzisiaj babka nie zrobi Ci usg i koniec...przecież to chore ze można zrobić na nfz 3 razy tylko, nie każdego stać zeby chodzić prywatnie na wizyty...ehhh współczuje tym parom które nie stac na prywatne wizyty i nie widza maleństwa na bieżąco czy dobrze sie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) u mnie dziś kolejny intensywny dzień jak na moj stan, na wiadomościach usnęłam przed tv i teraz się obudziłam, kąpiel i znowu łóżko;-) Iwcia ja bym się nie przejmowała co pomyślą w gyn, jak ma Cię to uspokoić to bym poszła na usg w końcu do wizyty masz jeszcze trochę długo. Co do tycia to ja na początku spadłam ponad 4 kg i teraz nadrobiłam z tego 2,1. Nie jest źle. Do jeansów nosiłam pasek a teraz nie muszę, a większość ubrań mam rozciągliwych ze wzg na moje wcześniejsze skoki wagi;-) O grypie panującej też słyszałam, dzisiaj nawet miała wpaść do mnie koleżanka ale ona psika, kaszle i ma katar więc odwołałyśmy wizytę zeby nie ryzykować. Uważajcie na siebie! Spokojnej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaa
Czesc Dziewczyny! Lecze sie w Gyncentrum od maja 2014. U nas jest czynnik meski, azoospermia:( leczymy sie u dr Mercika. Mam za soba pierwsze podejscie w rzadowym invitro. Stymulowana bylam gonalem 150 przez 10 dni, protokol krotki. Punkcja przyniosla 2 komorki jajowe z czego uchowala sie jedna, zaplodnili ja i podano mi zarodek klasy 4B... niestety nie dotrwalam nawet do betowania bo w 10dpt @ zawitala sama:(.... Teraz jedtem na tabletkach antykoncepcyjnych, drugi juz cykl i po zakonczeniu antkow zaczynam stymulacje. Tym razem protokol dlugi. Napiszcie mi prosze jak to bylo u Was, ktory protokol byl skuteczny? Zastanawia mnie fakt ze tak malo komorek bylo w punkcji:( AMH - 2,23 mam 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Cześć malaaaa, ja mialam protokół krótki i nic się nie martw bo moja pierwsza próba też nie była udana a teraz już mam malucha pod sercem takze Wam również sie uda. Szkoda tylko ze tak mało komorek bo trzeba na nowo robić punkcje ale może teraz dr M zmieni Ci leki i będzie lepiej:) ja juz drugi dzień o tej godzinie jestem wyspana, leżeeee i leżę i zasnąć nie można. Ja juz pozapominalam jakie leki miałam przed punkcja ale Hope ma chyba wszystko notowane i nie wiem czy Malinka tez nie ;) to pewnie coś więcej napiszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj malaaaa:-) ja po kolejnym nieudanym IUI tez brałam antykoncepcyjne ale tylko przez miesiąc, później od razu gonal 150. Ja się w ogóle dobrze stymuluję właśnie na gonalu, miałam chyba 13 komórek pobranych, ale dojrzałych 7 z czego zapłodniły się 4, dwie podane i dwa zarodki czekaja na przyszłość:-) Malaaa chyba nie ma co analizować który protokół jest skuteczniejszy, trzeba zaufać lekarzowi i wierzyć ze się uda. Wiadomo że każdy organizm jest inny i efekt może być też różny choć np. mogą być podane te same leki, te same dawki przed i po... Oby teraz udało Wam się pobrać i zapłodnić więej komórek:-) Iwcia zdębiałam jak zobaczyłam o której godzinie siedzisz na forum;- ) ja wieczorami padam... Miłego dnia dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaaaaaaa
Dziekuje dziewczyny za odpowiedz:) boje sie strasznie tej drugiej stymulacji:( mam obawy ze znowu nie bedzie komorek albo najgorsze ze bede miec hiperke:( Fajnie ze znalazlam Was i ze wszystkie jestescie z Gyncentrum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×