Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość elusiowo30
Iwona ja wysłałam zaproszenie na fb Łucka. Ja mam krem z kurek i ten bigos co wczoraj go robiłam bo na drugi dzień jest lepszy. Idę schować wieszak z praniem z balkonu bo grzmi u mnie i chyba będzie burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka co do jazdy samochodem to chyba nie powinno być zabronione. Pewnie wszystko zależy od samopoczucia,a nasza Iwcia to wulkan energii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ani jednej chmurki, ale pewnie potem przyjdzie. Malinka ja u mnie tylko po mieście jeżdżę ale dopoki mnie nie rzuca;) na boki to będę jezdzic bo na nogach nie znajdę gdy mąż jest w pracy. Tylko calkiem z kaffe nie uciekajmy bo juz nikt do nas nie dołączy. Potem dam znać jak założę tego fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
cześć dziewczyny:) podzielę się wiedzą o samochodach bo byłam na szkoleniu bezpieczny maluch i tam ratownik medyczny pokazywał jak się zapinać w pasy, polecał też adapter na siedzenie do samochodu jak się ma większy brzuszek bo jak nam pokazał testy z wypadków z udziałem ciężarnych to dopiero sobie to uświadomiłam. A 3 trymestr odpada prowadzenie samochodu dla bezpieczeństwa maluszka, między deską a brzuchem powinno być minimum 25 cm, a jeśli kierownicę mamy przy brzuchu to każda kolizja to uderzenie w dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...ja poczatkujacy kierowca balam sie jezdzic w pirewszym trymestrze gdziekolwiek... e drugim tez unikalam. A teraz mnie nosi... za dlugo w domu siedze. Rzadko jeżdżę ale nie sadzialam ze jest to zakazane. Adaptera nie mam... Balam sie ze jak przez ciążę nie bede jezdzic to pozniej z dzieckiem bede sie bala... Ja tez w sumie w dalekie trasy sie nie wybieram bo zawsze jezdzialam tylko po okolicy. A teraz to juz chyba bede sie bala. A u mnie ani jednej chmurki! Wystawialam moje blade celulitowe pecinki na slonko. Ale mi sie teski za Chorwacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pozakladajcie fauszywe, nr tel nie potrzebny do żadnej rejestracji. Skoro grupa jest zamknieta tylko my sie widzimy. Nie ma opcji. Ja mam dzis pomidorowke i placki ziemniaczane, nio i ciasto rabarbarowo-truskawkowe musi być! Wciąż mnie trzyma ta chcica rabarbarowo. Co do koncentracji w jezdzie zupelnie sie zgadzam... jest słabiej. Duzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaa76
Fif bardzo dobrze zrobiłaś skoro dużo jeździsz, teraz Ty i maleństwo najważniejsze:) Lenka dobrze że to opisałaś. U nas lekarz też wspominał że często kobiety robią błąd poluźniając dolny pas żeby nie dotykał brzucha, a on właśnie ma być pod brzuchem i ciasno do bioder przylegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny grupa zamknięta ale widać wasze profile;)też to takie do duszy.Bo u mnie nikt nie wie o in vitro i nigdy się nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita,póżniej grupę zrobimy tajną. Póki co jest jako zamknięta,żeby dziewczyny mogły dołączyć. Bo jak będzie tajna to tylko na zaproszenie kogoś z grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszeee czego ja się tutaj dzieki Wam dowiaduje..rower nie:( auto nie:( nogi odmawiaja posluszenstwa:( nic tylko do konca ciąży być niczym Ferdynand Kiepski i nie wstawac z fotela;)Malinka co robiłaś za badania? Mi tez jakies skierowanie dala oprocz moczu i morfologi ale nie moge tego rozczytac. Mi wrocily mdłości:( dziś wymiotowalam..a maluch to chyba na wrotkach jeździ tak się przemieszcza mi w tym brzusiu. U mnie tak gorąco ze moj psiak nawet nie chce wyjsc ja dwor. Ja kocham słońce i ciepło ale cieniutko to widzę w tym roku, posiedzialam troche na zewnatrz i zwialam do domku. Jeszcze jak wyjde na slonko to maluch dopiero kopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa razy mi dodało to samo musialam wstawic to zamiast poprzedniego postu znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona jaka ty zdolna jesteś!!! ja to nie wiem jak założyć konto żeby było tajne;)a ty zakładasz konta i to zamknięte,tajne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak Ritta napisała, ja kliknęłam na zamieszczony link i też wszystko widzę. Póki co nie dołączę ze względu właśnie na "tajemnicę" leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rita,konto nie będzie tajne. Grupa będzie tajna :) Możesz podać prawdziwego mejla - nikt nie będzie go widział. wpisujesz jakieś wymyślone dane,telefonu nie musisz podawać. Jak założysz konto,to potem w wyszukiwarce fb musisz wpisać dziewczyny z kafeterii lub kliknąć w linka https://www.facebook.com/groups/1100472229967295/ i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwa grupy nie sugeruje żadnego invitro,żadnego leczenia ani starań. Chcecie to mogę zmienić nazwę grupy,na jaką wam pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia na każdą wizytę robię morfologię i badanie ogólne moczu, a teraz jeszcze miałam powtórzyć cytomegalię i CRP (chyba) określające stan zapalny lub jego brak. Niektóre badania są wymagane kilka razy podczas trwania ciąży np. toksoplazmozę robiłam już dwukrotnie. U nas też upał niesamowity. Dzisiaj byłam w pracy na kilka godzin i jak wracałam to zaczepiłam o spożywczy i dostałam takich uderzeń gorąca że momentalnie się zrobiłam mokra i ledwo do domu wróciłam. Zaraz coś do picia i jedzenia zrobiłam, nogi do góry, sukienka w dół i tak siedzę w biustonoszu i majteczkach;) ale już mi lepiej. Za godzinkę wyruszamy do Bytomia to jutro może Was uraczę jakimiś nowinkami ze szkoły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez Was poogladalam, zjem obiad i założę ale to fikcyjne bo wtedy jestem tylko iwcia;) wstawię zdjecie ale jak juz bedzie to zamkniete bo teraz faktycznie wszystkie Was widac i wszystko o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona dziękuje za szczegółowy opis. Jak już będziecie tam wszystkie i zrobisz z tego tajne coś tam...hahhahaha to założę fb i któraś mnie przyjmmnie;)tylko z forum nie znikajcie bo zaginie;) Bimbałka a ty też wskakujesz na fb?Malinka dopiero jak będzie tajna tajnego fb;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znikam bo dzięki temu forum przetrwałam:) dzięki Wam:) rozwijamy się bardzo a na początku była Iwcia, Tasia, Catarina, Grania i Hope a potem ruszyła lawina;) Oby tak dalej, oby dla każdej było ono szczęśliwe:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jaki świat jest malutki i jacy są okropni ludzie. Iwonka nie ma tam nic o leczeniu ale tu jest.....a czyta nas każdy. Lepiej to blokuj już bo mogą być potem kiedyś jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grupa jest juz tajna. teraz tylko możecie się tam dostać tylko z zaproszeniem od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tajniaczki nie znikajcie całkiem. Sil jak po tabletkach?Bo ja po takich mocnych antybiotykach miałam totalne odloty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimbałka
Ja nie mam kont na portalach społecznościowych miałam nk to jakieś głupoty mi znajomi wysylali jakieś gry i inne p*****ly :) i nic tylko przechwalanie się kto gdzie był co se kupił no i wszędzie chwalenie się dziećmi co mnie mega wnerwialo bo nam się nie udawało :( poza tym mam taką pracę ze nie każde zdjęcie mogłabym umieszczać bo nie przystoi :( wiec bez sensu. No ale może jakieś fikcyjne konto bym se założyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bimbałka właśnie te portale to takie pokazywanie co mają;)no nie wszyscy ale większośc;)może nie padnie nasze forum w końcu tyle mamusiek mamy bo takie szczęsliw jest. Ciekawe co tam u Hope i Anci. Kobietki co tam? Dostałam @ trochę za szybko. Czyli dopiero pod koniec lipca coś u nas ruszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaSkakanka2
hej dziewczyny, suzkam na fb "dziewczyny z kafaterii", ale nie znajduje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×