Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość gość
nie dodało mojego postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania wynik super, teraz niech się ładnie rozwijają:) Catarina mieliscie inseminacje w Antrum u dr H? ja u niego miałam 3 razy, od razu mi powiedzial że tylko 3 mają sens, potem szanse spadają i zostaje in vitro, tylko że on nie mial refundacji i przeszliśmy do Gyn a tam juz sie szybko wszystko potoczylo i z wymarzonym rezultatem czego Wam i Wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia pierwsze 3 IUI mieliśmy w szpitalu ale prywatnie "to jest dopiero numer" a co do kolejnej zostaliśmy trochę zmuszeni w Gyn dr Cz. chciała "to zobaczyć" jak do nich przyszliśmy to już mieliśmy bardzo dużo badan wiec nie mieli na co naciągnąć kasy. Ja próbowałam ją przekonać ale byłam bez szans... teraz czekam na @ która przyjdzie lada moment i zaczynam stymulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny plus jest taki ze w gyn w miarę szybko kwalifikują, bo wiem ze w innych ośrodkach są duże kolejki albo skończyły się fundusze, a ja będzie Duda to nie wiadomo jak to wszystko będzie wyglądało.... pewnie zablokują program i zostanie tylko prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z katowic
Generalnie Pani doktor Cz ma dziwne podejscie do czlowieka. Nieraz czlowiek wchodzil i po 2 minutach po wizycie. Wszystko w biegu, krotko zwiezle, byle przyjac nastepnego pacjenta. Takie mialem przynajmniej wrazenie. O niebo lepszy byl 1 lekarz zony Pan sera ;)) Zobaczymy co powiedza zonie lekarze jutro odnosnie zmiany leku. Jak co dam znac. Pozodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Cz. ja jej nie umiem rozgryźć raz jest fajna innym razem bez kija nie podchodź. ale przynajmniej decyzje podejmuje szybko, co ma swoje zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania super :-) ale dużo jajeczek wyhodowałaś :-) teraz trzymamy kciuki żeby się ładnie zapłodniły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziwne że po 3 inseminacjach kazała jeszcze jedną zrobić Wam u siebie bo wiadomo ze 3 a nawet 2 proby wystarczą do podejścia rzadowego in vitro. Ja miałam pierwsza wizytę w Gyn u dr M, nie mialam nawet ze sobą kartoteki z Bytomia, powiedziałam ze jestem po 3 ins i od razu uznał że to wystarczy, no ale wiadomo o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tóż to wiadomo o co chodzi... ja ma tylko nadzieję ze teraz będzie lepszy rezultat. A tak w ogóle to nie wiem jak to pogodzę z pracą, już jest ciężko z tymi wizytami szczególnie ze muszę dojeżdżać 70 km. Dostanę L4 na ten okres po punkcji i transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
dlatego ja w gyncentrum jak już mam iść to tylko do dr M lub P :) a co jeśli zarodki mrozimy a potem z nich nie chcemy skorzystać ale też nie chcemy ich oddać do adopcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka placisz za kazdy rok mrozenia, jezeli przestaniesz placic to chyba klinika Ci je po prostu zabiera. Dlatego uwazam ze lepiej oddac potrzebujacym niz jesli sie po nie i tak nie wroci mrozic latamiba potem pewnie same nie przeżyją. Catarina teraz się Wam uda:) ja podchodząc do insem szlam z przekonaniem ze to raczej pewniak, malo co czytalam wczesniej az oswiecil mnie dr H z procentami skutecznosci. Potem myslalam że pewniak to in vitro az nie odebralam bety 0 i kolejny szok. Ale potem jakoś chyba nas to umocnilo i po porazkach przyszedl czas na radosc:) te wakacje będą tutaj raczej mamusiowate:) tyle Was podchodzi lub rozpoczyna droge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka 159
to ja wolałabym chyba nie mrozić zarodków a po nieudanej próbie znów się stymulować... nie oddalabym do adopcji- tego jestem pewna, wiem, egoistyczne, ale nie wybaczyłabym sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina5567
Dr J ostatnio mowila mi ze od 30tc jest zalecenie by podglądać malyszka co 2 tyg. Malinka Ty się cieszysz tym ze juz za miesiac...ja jestem przerażona. Tak mi dobrze w tej ciąży. ... W ogóle naciskam poraz kolejny żebyś założyła fikcyjne konto na fb. bo tylko dla Ciebie jeszcze tu wchodze ;) gubie sie totalnie w tym co kiedy kto... w koncu mam papke z mózgu=jestem w ciąży jak czytalam w jakims artykule ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ja tez mogłabym dołączyć do tej grupy na fb jak sie nazywacie to grupa otwarta czy zamknięta? Dobrze czasami pogadać z osobami które maja podobne przejścia ,bo z rodziny to raczej nikt nie wie no może moja mama ale ona i tak się nie łapie w tych wszystkich procedurach terminach. Mimo tego ze bardzo mi kibicuje to i tak nie wie co ja przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka to nie jest egoistyczne, mi też ciezko z taką myślą ale wiem że jak wrócę po 2 to już trzeci raz nie bede podchodzić bo mi nawet finanse jyz na to jie pozwolą. Ty przy inseminacji nie masz tego, problemu takze nic sie nie stresuj:) nic Ci nie będą pobierać. A jesli nawet podchodzilibyscie do in vitro to mozesz zamrozić 2 zarodki a potem w razie niepowodzenia po nie wrocic i w razie powodzenia tez po nie wrocic:) catarina ja chyba tez bardziej jestem przestraszona niż ucieszona że to juz tak malo czasu, juz nas widzę panikary tak w 35-36 tc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania super ilość komórek Ci pobrali:-) teraz trzymamy kciuki zeby się pięknie pozapładniały. A powiedz mi ile płaciłaś za mrozenie tych komórek? Oni mrozą wszystkie "w kupie" czy pojedynczo? Tak pytam bo tez rozwazam mrozenie gdyby udało się pobrać więcej niz 6:-) jak się wyśpisz prosze mi odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina99 napisz namiary na swoje konto fikcyjne lub prawdziwe a potem sobie ten post tutaj może skasuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania11
No właśnie na razie nic nie wiem. Nie powiedzieli mi ile jest dojrzałych ani ile to będzie kosztować. Boję się trochę tej ceny tzn bardziej że może nigdy mi się nie przydadzą ale to ciężka decyzja. Na tą chwilę myślę że do póki się nie uda powinny czekać na mnie. Trochę jestem zmasakrowana tą ilością bolą nie jajniki tym bardziej to cierpienie i kasa zainwestowana w stymuluje musi na razie zostać dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Ja tam od razu podpisalam o oddaniu. Wierze ze jak nie teraz to moze jakis mrozak bedzie i on da rade i bede w ciazy. ;) ogolnie ja mam 11 z czego pewnie z 8 albo i mniej bedzie dojrzalych wiec duzo im nie zostanie. Grania jajniki Cie bola? Mnie nie sle za to podbrzusze juz tak szczegolnie jak cos robie. Bardzo bym chciala w sb transfer ale znajac moje szczescie bedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani___ani
Mezu swojej zony daj koniecznie znac co lekarz powiedzial o zmianie leku. Ja dzis zostawilam troche kasy w aptece i juz mam dosc lutinusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat84
Hej dziewczyny witam nowe i naszego rodzynka;) ja mam 7 oocytow zamrozyn i placilam 1000zl przelewem ;)ja juz jestem po wizycie dr cz skierowala nas na dalsze leczenie a mianowicie immulogiczne bo reszte to mamy byla zawiedziona ze blastycozy sie nie powiodly bo byly bardzo ladne jak to ona powiedziala do nas ze jest wszoku a myslala ze sie udalo a tu lipa;/ w srode jade na pobranie krwi juz wyliczylam ze to koszt1500 zl na wyniki czeka sie 14 dni roboczych jak cos tam wyjdzie nie tak to bedzie dzwonic do immuloga i sama bedzie nas leczyc tak mi powiedziala w czoraj;) pytala sie nas czy bedziemy podchodzic prywatnie bo mrozdzakow brak tylko oocyty czy jeszcze raz i ostatni na NFZ a my jak to my na NFZ i odnowa stymulacja i punkcja i na dodatek jeszcze inaczej mnie bedzie stymulowac tak nam powiedziala ze bedzie starac sie jak nawiecej zeby bylo jajeczek;) znowu bede sie czula pelna i brzuch bede miec jak balon;) ale no coz czego sie nie robi aby bylo dobrze i bobas zeby byl w rodzinie ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ani i graniu ale duzo jajeczek wychodowalyscie bardzo sie ciesze i tylko czekac jak juz bedziecie mialy fasoleczki w swoim domku trzymam kciukole kochane za was jak i rowniez za innych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro z mężem 5 rocznicę ślubu więc muszą być dobre wiadomości z gyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Dzięki za odpowiedzi:-)kurcze 1000 zł to duzo:-( no ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Catarina są 4 dziewczyny o takim nazwisku ale nie wyskakuje mi Bielsko Biała...jaką masz tam fotkę? Dziewczyny może Wy szybciej znajdziecie i zaprosicie do grupy bo mi coś to nie idzie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×