Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

dziewczyny czy któraś przekonała lekarza do tego zeby zamiast tego Lutinus była luteina bo różnica w cenie jest kosmiczna ja ze luteinę na zapłaciłam 3.56 zł wiec same wiecie ile można zaoszczędzić a ponadto kobieta w aptece przekonywała ze to niczym się nie rożni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam 2 mrożaki razem zamrożone nawet nie wiem co z resztą bo byłam tak zestresowana że nie spytałam. Ale 2 to już super . Ja dziś przespałam całe popołudnie a teraz mam zachcianki☺jem natchos w sosem jutro na obiad są nugetsy w frytkami. Na kolację chleb w pomidorem i ogórkiem małosolnym☺ wcześnie co Malisia trzymaj się i staraj się o rządówkę badania to ok 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurek86
mogliby coś zrobić z forum, to jakaś porażka z tym czasem dodawania postów jak kończy się strona :) ale może jestem nazbyt upierdliwa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś przekonała lekarza do tego zeby zamiast tego Lutinus była luteina bo różnica w cenie jest kosmiczna ja ze luteinę na receptę zapłaciłam 3.56 zł wiec same wiecie ile można zaoszczędzić a ponadto kobieta w aptece przekonywała ze to niczym się nie rożni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina - tak Fif przekonała. To wszystko zależy do kogo trafisz. Dr M nie miał problemu jak mu Fif powiedziała, że ją na lutinus nie stać. Dr Cz mówi że minimum 2 tyg lutinusu bo to najważniejszy czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przy pierwszym transwerze dr Cz sama dala luteine a do drugiego dr M lutinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo dobrze:) teraz tylko oczekiwać spokojnie na rozwoj maluszkani czekać kiedy przyjdzie na świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kato to czekamy teraz na wiadomości z pierwszej wizyty;-) Iwcia ty to jesteś ranny ptaszek hihi To pijemy kawkę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom..pijemy, ale ja jeszcze nie wstaje:) linka dostałam takiego kopniaka rano od wewnatrz brzuszka że dalsze spanie nie ma szans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no chybaze tak :-P synuś teraz nie daje spać a co to będzie jak przyjdzie na świat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia dzisiaj wizyta? zaraz pisz jak rośnie Szymuś? imię zostaje albo masz już inny pomysł;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odleciałam z tabletem w dłoni :) telefon mnie obudzil bo pewnie bym spała dalej. Ritta mam na 17 ale tam sie tak dziwnie wchodzi że potem nie wedlug godziny tylko kto kiedy przyjdzie wedlug kolejki, no to po co godzina podawana;) eeee tyle to już wytrzymam. Imię zostaje bo mąż juz mi dał zakaz zmiany:) wszystkich kłamie głupol że damy Rajmund, Achim itp;) u nas nikt nie zna imienia az do porodu. .no Wy wiecie tylko w sumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malisia13
Witam na kawusi :) Dziękuję Wam za wszystkie podpowiedzi dot. badań. Ritta dzwoniłam do gyn i faktycznie będą mieli taką akcję z bezpłatnymi badaniami. Czytałam co pisalyscie wczoraj odnośnie cen leków i jestem w szoku nie wiedziałam, że one też są refundowane. Z ciekawości sprawdziłam i w 2012 placilam: Menopur 225 (15 zastrzyków po 75j) - 1650zl Menopur 225 (9zastrzykow po 75j) - 1430zl Cetrotide 0,25mg 3×120zl Menopur (dodatkowy)75zl Ovitrelle - 110zl no a potem już punkcja 1000zl, IMSI 4800zl, embryoglue - 100zl (miałam promocje bo jak już kiedyś pisałam byłam pierwsza u której go zastosowali - taki królik doswiadczalny) no i 1000zl mrozenie. Czyli gdybyśmy dostali się do programu byłoby taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i 800zl transfer :) A przy okazji znalazłam wszystkie poprzednie bety i pierwsza wynosiła 106 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia z refundacji placisz tylko leki, no i nie wiem jak to z badaniami wyglada bo roznie tutaj dziewczyny piszą że maja ale chyba okolo 1000 zl by wyszło. Leki jezeli wezmiesz luteine tyle nie wyjda bo lutinus jest tak strasznie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Iwcia ale akurat Lutinusu zostały mi 3 opakowania :/ Nie wiem po co mi tyle tego zapisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia startuj do refundacji;) bo to są groszowe sprawy jak sie uda. Koszt całej procedury,punkcji,transferu,kleju,nacinania otoczki i mrożenia odpada!!! Dzwoń i zapisuj się na wizytę bo czas ucieka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisia słuchaj się Ritty;) mnie dzisiaj rozłożyło, tylko bylam z psem i znowu leżę, słaba jakaś jestem. Trochę się stresuje bo teraz się ważyłam i tylko okolo 1kg przytylam przez miesiac a sam maluch powinien prawie tyle przybrać. Musze wytrzymac do 17, albo pojade nawet kolo 16 skoro i tak kazdy wchodzi tak jak przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×