Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Lenka a u Ciebie brzusio rosnie? Ktory masz tydzień, chyba z 13?;) tez nie Wszystkich tutaj ogarniam ale pamięć mam raczej dobrą;) Catarina powodzenia na wizycie! Linka dr M wie co robi a jesli można zacząć to jeszcze lepiej:) leżę bo chodzić nie bardzo mogę. Zobaczę jutro może przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Linka tak byłam jeszcze około 11.30 kartoteki nie mogły kobitki znaleźć i nasiedzialam się trochę Ale wkoncu znalazły tak brałam l4 do środy. Tak blondynka z długą kita;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ja nie wiem z jakiej to firmy te farby bo jak się okazało ze jestem w ciąży to dzwoniłam do mojej fryzjerki I ona obiecała ze poszuka takiej żeby była najlagodniejsza. Linka mało ważne ze 9 dc jak dr M powiedział zaczynamy to zaczynamy:) Iwcia martwisz mnie:( zadzwoń do lekarki i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza to Cię widziałam:-) jak dziewczyny znalazły kartotekę to przepraszały a ja w tym czasie stałam obok, mam krótkie czarne włosy i byłam na szaro:-P Jak napisałaś ze masz w środę punkcje to skojarzyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka do jutra poczekam, jak leżę to nie jest źle. Skoro to jedna noga i w sumie stopa to może sobie coś naciaglam. Nie masz fb to Ci napiszę że Iwona na urlopku z tym plamieniem w szpitalu wylądowala. Usg nie pokazało pecherzykani robią jej betę, oby bylo wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka880
Iwcia brzusio rośnie a rośnie:) ja już zaczynam 16 tydzień ten czas tak leci, ale jak dziewczyny mają stymulacje, punkcje czy czekają na bete to wszystko się przypomina. Mnie zaczyna coś burczeć w brzuchu i zastanawiam się czy to już??? kiedy miałyście pierwsze ruchy i jak to odczuwałyście. Muszę się też zmobilizować do fb tylko założę jakieś konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grania moze zadzwon do Gyn czy to tak zostawic czy co masz robic bo jutro betujesz. Lenka ja pierwszego ruchu bylam pewna w 18tc wtedy juz bylam pewna ze to to. Nie wiem jak opisac to uczucie, jakby rybka Ci w brzuchu pływała..teraz to takie kopniaki są że juz z niczym tego nie pomylisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia informuj nas co z Iwoną:-( oby było wszystko dobrze! Grania plamienie czasem występuje, dopóki nie ma "czystej" krwi to się nie martw jutro tuz tuz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie cisza dałam lutinus aplikator czysty. Muszę jechać na ten głupi egzamin a potem leżę. Jutro już będzie wynik to będzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catarina nic. Oni daja koszule i kapcie jednorazowe, wez sobie tylko zkarpetki, bo siedzisz na tym fotelu i pozniej moga ci stopki zmarznac. Jak wszytsko pojdzie dobrze to zajmie w sumie ok 1,5-2h. Jak tak jak u mnie to troche dluzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Linka to ja Cię nie widziałam:( catarina99 ja biorę wkładki bo po ostatniejpunkcji trochę plamilam jakoś super nie przygotowuje się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika3030
Witam Was kochane dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny:) ale wtym tygodniu sie bedzie dzialo wizyty punkcje transfery i bety łołooo ja tez jak nigdy nie moge sie doczekac kiedy bede zaczynac u nas cisza czekamy na wyniki :) u mnie brzydka pogoda szaro ponuro i na dodatek mam zepsuty dekoder i slucham radia i leze z tele w reku meza nie ma bo jest na mazurach pojechal montowac podnosnik ciekawa jestem czy wroci do mnie z tych mazur bo moze mu sie tam spodobac ahhhh:) graniu ani jak sie czujecie :) iwcia ja na twoim miejscu skonsultowala sie z lekazem z ta twoja noga ;) a ja dzis mialam taki sen ze moja bratowa przyjechala do moich rodzicow i powiedziala ze jest w ciazy chyba za duzo zeczy dzieje sie w moim zyciu i za duzo mysle o dzieciach zwariowac idzie ;) ale no coz ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldzia, catarina99 - super że już macie ustalone terminy punkcji, mocno trzymam kciuki. Grania nie stresuj się. Iwcia ja cię podziwiam, za pamiętanie co która i kiedy. Ja jutro o 12:45 mam wizytę u dr M i powinien nam zrobić usg i przypisać stymulację, tak przynajmniej rozmawialiśmy. Antyków jeszcze mi odrobinę zostało, ech... linkaa28 z jednej strony fajnie, że coś zaczyna się dziać i że dostałaś antyki, z drugiej... 9dc.. masakra. Ja biorę od 3 dc antyki i uważam, że mój cykl został poszkodowany o 2 dni i wciąż się zastanawiam, czy te 2 ostatnie tabletki powinnam zażyć... na twoim miejscu to bym była mega zdenerwowana. Iwcia, lepiej coś z tą nogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Kwiat jeszcze trochę i Ty zaczniesz:) mi się dzisiaj śniło, że juz miałam dzidziuśka w domu i nie potrafiłam mu czapeczki założyć:) boszeeeee co za sny;) człowiek już ma chyba kuku na muniu z lekka. Co do mojej stopy znalazłam coś takiego, także jeszcze nie wyganiajcie mnie do lekarza;) ........ Ból stóp, który najczęściej pojawia się w ostatnich tygodniach ciąży, może być spowodowany obciążeniem wynikającym z przyrostu masy ciała i obrzękami wynikającymi z zatrzymania wody w organizmie. Ponadto przybywa krążącej krwi, średnio o litr, co obciąża żyły i może powodować ból stóp.Ból stóp, który najczęściej pojawia się w ostatnich tygodniach ciąży, może być spowodowany obciążeniem wynikającym z przyrostu masy ciała i obrzękami wynikającymi z zatrzymania wody w organizmie. Ponadto przybywa krążącej krwi, średnio o litr, co obciąża żyły i może powodować ból stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Pęcherzyk na szczęście rósł tak wolno,że ta owulacja nie wypadła mi w nd. Jutro mam inseminacje. Trzymajcie kciuki !! Ja za was wszystkie też trzymam i życzę wam powodzenia. Teraz dużo dobrego dzieje się na tym forum więc myślę że nam się uda zajść w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie co z Iwoną PD ? Pytam o nią bo ona zaszła w ciąże po pierwszej inseminacji a później tak nagle zniknęła z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Iwcia, juz by Cie wyslaly do lekarza, najlepiej niech cie w Gyn poogladaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil no troche mnie to martwi ale ja od kwietnia mam wszystkie cykle rozregulowane po poronieniu:-( co kilka dni jakieś plamienia, okres w 20dc dwudniowy i tak w kółko. Na poprzedniej wizycie dr M kazał mi przez 10 dni brac po 2 tabl duphastonu zeby dostac porządny okres i wczoraj skończyłam ten duphaston a dziś zaczynam antki. Tez się zdziwiłam ale jakbym miała wizytę np za 2 dni to bym cykl przepadł. Ale to skomplikowane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mamy jutro? Syl wizyta, grania i ani ani beta, gość inseminacja... Za kogoś jeszcze trzymać kciuki??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu - IwonaPD jest na urlopie. Miała dziś wracać, ale ma problemy z autem, wraca chyba w środę... Linkaa rozumiem cię. Może ci się poukłada cykl. A ja się wciąż zastanawiam: 19 czy 21 tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fif one mnie tak wyganiają jak ja Tobie nie pozwoliłam urlopować;) kobitki nic się nie martwcie, dr M wie co robi. Może gdyby coś takiego wymyśliła dr Cz to bym się obawiała;)ale jemu akurat ufam. Gośc to jutro trzymamy kolejne kciuki za Ciebie a Iwona jest w szpitalu bo zaczeło ją boleć i plami, robili jej bete hcg ale chyba nie ma jeszcze wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) czytam Was już jakiś czas i postanowiłam się do przyłączyć bo w grupie raźniej. Mam 35 lat o dziecko staram się jakieś dwa lata w ciągu których odwiedziłam 4 lekarzy i klinikę Angelius w której na drugiej wizycie lekarz widząc moje amh (0,3) stwierdził, że tylko in vitro ale nie daje mimo wszystko szans. Więcej tam nie poszłam. Trafiłam do Gyn do doktor Cz, póki co jestem zadowolona. Pani doktor kazała powtórzyć wszystkie badania moje i męża. Tym razem amh 6,1 szoook ale podobno w tych zwykłych laboratoriach badanie amh jest rzadkością i źle obchodzą się z krwią, wróciła nadzieja i motywacja do dalszej walki. Hormony ok, nasienie ok. W maju miałam robione hsg oba drożne. Dostałam na 10 dni luteine a teraz biorę od dzisiaj drugi dzień cyklu do 5 LAMETTE. Czy która z Was to brała ? trochę się przestraszyłam tego leku jak przeczytałam, że stosuję się go w przypadku raka piersi. W 11 dniu będę miałam monitoring i zobaczymy co dalej . Czy któraś z Was podobnie zaczynała leczenie??? Trochę się rozpisałam ale tak naprawdę tylko ja i m wiemy o naszych staraniach i nie mam z kim o tym porozmawiać. Mam nadzieje, że mogę zagościć na Waszym forum Pozdrawaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×