Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Zapomniałam dodać, ze zaczęłam to pic od 1 dc a poleciła mi to znajoma aptekarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde tak się wczoraj rozpisałam na temat inofolicu i nie dodało mi pełnych postów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) Anika no właśnie brałaś od 1dc i dlatego zastawiam się czy moge zacząc brac go w środku opakowania antków ale najwyzej zapytam dr M co mi powie i najwyzej albo zaczne albo nie:-) sama z siebie juz nie eksperymentuje:-P To co kobity pijemy kawe i na słonko wit D łapac ;-) takie upały nadchodzą ze szok:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika czaesem jest problem z dodaniem jak strona na nową przeskajuje. Pieeeeekne słoneczko za oknem, ja uwielbiam lato...woda, słońce...no ale ten rok odpada. Od czasu ślubu co roku jezdzilismy na urlop i tak jakos dziwnie jak w tym roku się na niego nie wyczekuje;) no ale za to wyczekujemy na coś wazniejszego:) a urlop za rok już w czwórkę.. bo psiaka tez liczę oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Mam do was prośbę, czy któraś z was , chętna do pisania :P, mogłaby mi opisać jak wygląda krok po kroku kwalifikacja ? tzn pójdę do doktora przekaże mi leki i co dalej ? jak się je bierze, kiedy jest transfer i co dalej ? Nie wiem za dużo na ten temat , dlatego pytam , proszę się nie śmiać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopytajcie dziewczyny jeszcze dr M, ciekawa jestem co powie :-) No i Malinka mogłaby się wypowiedzieć na ten temat. Inofolic głównie stosowany jest przy pcos i wspomaga rozwój komórek jajowych. Poczytajcie sobie też wypowiedzi na necie. Miłego dnia kochane, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam metformax 500 a lekarz w provicie powiedział że lepszy jest ten infolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transfer jutro o 11 mam być w Gyn :). Wszystkie 6 komórek na razie się ładnie zapłodniło i dzieli. Jutro wielki dzień, Pani pytała się też czy przygotować dwa zarodki - ozywoście potwierdziłam, że tak :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do prośby Edyta_GYN i jeszcze w którym dniu cyklu przyszłyście na kwalifikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope dies last. SUPER!! Teraz musi już iść wszystko gładko. Fajnie, że możesz mieć 2 zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope super wiadomość! :-) poproś jeszcze o klej zawsze to większe szanse i wcinaj ananaska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Hope powodzenia życzę. Na pewno wszystko pójdzie jak po maśle :) Ja przy moim PCOS też biorę metformax,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Linka a co tobie powiedział lekarz, dlaczego nie udaje się u ciebie ? Wiadoma jest przyczyna poronienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Hope powodzenia jutro:** jutro obie mamy wazny dzien.. bo ja sie wybieram na bete az sie boje co to bedzie:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope...będę czekać znowu na Twoj transwer i betke jak ty czekałaś kiedys na moj:) Malami wyciszylas sie na forum i zapomnialam calkiem że betujesz..udzielaj nam się wiecej;) Dziewczyny ja nie wybieralam dnia cyklu na wizyte, po prostu zadzwonilam zarejestrowali mnie na jakis tam dzien, pojechalam na wizyte, dr M obejrzal, papiery i powiedzial ze wstepnie nas kwalifikuje ale mamy przyjechac za tydzien i bedzie to juz oficjalna kwalifikacja i wtedy powie od kiedy i jakie leki brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem rozpisal leki, od kiedy brac i kiedy przyjechac na wizyte. Przed punkcja jest kilka wizyt bo oglada jek pecherzyki rosną, jezeli juz są prawidlowej wielkosci i endo jest odpowiednie powie Wam kiedy punkcja, potem czekacie na telefon tak jak teraz Hope z info czy komorki sie zapladniaja, dzielą i kiedy transwer...a po transwerze macie najgorsze z 10 dni oczekiwania;) to tak w skrocie, może ktoś inny dokladniej Wam to opisze:) ja z kuli kopiącego malucha jestem ograniczona i wytłumaczenia takimi krotkimi wyjasnieniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hope powodzenia, będę mocno trzymała kciuki:* Dziewczyny co do infolicu to ja mam pco i oprócz sioforu brałam właśnie infolic nawet dwie saszetki dziennie. Na pewno brałam przy stymulacji clo i stymulacji do iui. No ale bez skutku. Przed stymulacja do in vitro juz go nie brałam wiec nie powiem Wam na ile on jest skuteczny. Kupowałam ostatni w sierpniu wiec maksymalnie do września brałam. Stymulację miałam od października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Hope, malami trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Malinka dzięki za odpowiedz:-) Małami to jutro kciuki zaciśnięte kurcze zeby się udało!!! :-) Edyta w sumie dr Cz stwierdziła ze tak się zdaza:-( i wysłała nas na bad kariotypów i do immunologa. Mi wydaje się ze przyczyną mogły byc moje mięśniaki których mam niestety kilka, a z nimi nie da się nic zrobic, do tego mam jak się ostatnio dowiedziałam hashimoto i czytałam na necie ze tez mogło to spowodowac poronienie:-( ja to cała jestem jakaś felerna;-) ale licze bardzo na dr M w ostatnim podejściu, tak se myśle ze gdyby były zerowe szanse na powodzenie to by nam chyba powiedział? W kazdym razie licze na jego wiedze, szczęście i cud :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
no ja też mam jednego mięśniaka, ma 2,5 cm :/ nie wiadomo czy go wytną czy nie. Zarówno mój lekarz jak i dr M stwierdzili że w niczym on nie przeszkadza ale w sumie to nie wiadomo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym wycięciem to różnie słyszałam, mogą go wyciąc ale jak coś pójdzie nie tak to wtedy wycinają całą macice:-( póki co nie dam się narazic na takie ryzyko. A tak z drugiej strony kobiety mają mięśniaki, rodzą dzieci i wszystko jest dobrze:-) Edyta jakoś to będzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Iwcia dziękuję za odpowiedź . Leki bierze się tylko do transferu czy potem też ? Jak wygląda sam transfer ? No własnie mój lekarz twierdzi że nie ma sensu wycinać tego mięśniaka bo w niczym on nie przeszkadza. Zobaczę co powiedzą po tej histeroskopii. Mój M ma mieć jeszcze raz badane nasienie bo ostatnio morfologia słabo wyszła bo tylko 2% ale za to bardzooo duża armia więc w sumie lekarz powiedział że jest ok. Brał przez 2 miesiące androvit , zobaczymy może coś pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Edyta gdzie będziesz miała tą histeroskopię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Dziewczyny jakie mialyscie objawy po transferze? Kurcze mnie nic nie jest i już panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj Iwcia bo jakoś próbowałam się wyciszyć,nie myśleć wiecznie o tym-ale cały czas Was podczytuję:P Oczywiście zrobiłam sikacza i duupa---jutro chyba zwariuję...już całą noc spać nie będę;/ a jutro w pracy to chyba zwariuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldza to ja już też tak panikuję:P ani plamienia nic...cycki też nawet nie bolą...jedynie podbrzusze co mnie pobolewa...:( Niby brak objawów to dobry objaw no alee...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami a o której będziesz miała wynik? Ostatnio mamy na forum odczarowane szczęśliwe piątki więc Twój wynik to formalność hihi zycze Ci z całego serca:-* :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Edyta po transwerze bierzesz leki tak srednio do 12tc jak się łożysko wytworzy, ja bralam fragmin, lutinus, duphaston, estrofem, encorton. Potem stopniowo sie odstawia ale to zalezy od przypadku bo np Bimbalka pisala se fragmin ma brac do konca ciąży. Aldza mnie jakos w 3dpt pobolewalo podbrzusze i mialam kłucia z lewej strony, nie mialam plamienia, piersi mnie wcale nie bolaly i ciagle czulam se zaraz przyjdzie @. Tez nie mialam jakiś szczegolnych objawów a udało sie, takze trzymam kciuki dziewczyny. Malami a ktory masz dzisiaj dzień pt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×