Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
virpi

Katowice GYNCENTRUM - komu pomogli

Polecane posty

Gość Sil_sb
Hope dies last - mocno trzymam kciuki za dzień jutrzejszy. Daj znać co i jak, czy przypiszą ci lutinus czy luteine, czy bierzesz superżel? Anika3030 kurcze zastanawiam się, czy mogłabym ten inofolic brać. Przedwczoraj Metformax skończyłam, dr M powiedział mi, że mogę go brać do punkcji, ale jak powiedziałam, że opakowanie skończy mi się przed 1 dc, to powiedział, że nie będziemy kolejnego opakowania przypisywać... Boziu, tak się boję, że nic z tej stymulacji nie będzie :( malamii89- trzymam kciuki za jutrzejszą betę. Mam nadzieję, że będziesz szczęśliwą mamusią z piątku :) A u mnie wciąż brak @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil a kiedy wzięłaś ostatnią tabletke? Tak to kurde jest jak ma byc @ to nie ma a jak nie ma to jest wcześniej ehh :-) Ja jeszcze pół opakowania tak mi się dłuzy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia tabletka była wczesnym rankiem w poniedziałek (w zasadzie jeszcze ciemna noc była). Dziś jest w zasadzie 3 dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil doskonale Cię rozumiem bo też czekałam z utęsknieniem na @ a ta małpa nie chciała przyjsć;/ tak to zawsze jest jak chcemy by jej nie było to jest a jak ma być to nie ma;/ Ja mam dzisiaj 8dpt-jutro o 7 idę oddać krew do szpitala ale wynik będę miała dopiero po pracy więc ok godz 17-stej... Jutro będę miała ciężki dzień...muszę meliskę już dzisiaj sobie wypić na zapas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Malami 8 dpt to czasami nie zawczesnie na betę, ja najwcześniej robiłam 11 dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Kurde jaki ja mam dziś problem z lutinusem cały czas mi wylatuje tak się zastanawiam po co go brać jak i tak wylatuje. Jakby w razie" w " nie udało się to następnym razem powiem lekarzowi żeby mi przepisał jakieś tabletki , zastrzyki przynajmniej to się wchłonie bo ten lutinus i luteina to są daremne moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Na karcie mam napisane ze w 10dpt mam robic bete. Jutro mam 9dpt bo w sobote nie bede miala gdzie zrobic to ide jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catarina99
Aldza ważne żeby substancje aktywne lutinusa/ luyteiny sie wchłonęły reszta co wypływa to wypełniacze ale i tak to jest wkurzające. Jak się czujesz ja dzisiaj świetnie, pogoda mnie tak dobrze nastawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aldza Mnie lekarz zalecił dwie luteiny dopochwowo na noc. Aplikuję tuż przed samym spaniem i w nocy mało co wylatuje. Trochę tylko z rana jakby nierozpuszczona tabletka ale co ma wchłonąć przez noc to już chyba wchłonie. Także radzę na noc i już po nic nie wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Malami w sumie to masz rację je kiedyś też robiłam betę w sobotę i na wyniki czekałam do poniedziałku 9,10 dzień jak się zarodek zagniezdzil to betka wyjdzie. Trzymam kciuki;) gościu ja na noc mam luteine 200 jedną tabletka a w ciągu dnia o 6 i 14 biorę po dwa lutinusy. W sumie racja cos się wchłonie zawsze, ale jest to kłopot z " wyciekami" catarina99 kochana czuję się świetnie nic nie boli oprócz cyckow, ale stwierdzam że ból byl mocniejszy po punkcji niż teraz. Na początku zawsze mi wylatywaly takie małe niteczki krwi starej a teraz nic mimo że biorę acard i cieszę się ni tego u mnie jeszcze nie było, a krew mi się źle kojarzy. Chodź są kobiety którym mimo plamien udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sporo masz tych tabletek i współczuję wycieków ale jak ma się udać dzięki temu to już można się z wkładkami przemęczyć. Gorzej jakby się nad wodę wyjechało w kostiumie kąpielowym to wtedy trzeba uważać bo teraz lato albo przy obcisłych spodniach żeby plamy nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami Ty miałaś blastocyste? U mnie przy blastusiu beta wyszla w 7dpt. Jutro powinno juz coś wyjść, współczuję czekania na wynik:( Hope powodzenia! Zabieraj maluchy i nie wypuszczaj z nowego domku. Mi gdy lutinus tak wyplywal i pytalam o to dr P to powiedziala ze co ma się wchlonąc to się wchlania a resztenorganizm wydala i że to normalne. Gorsze przeboje mialam z luteiną, ta mi dopiero wylatywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety po transferze się bierze tyle tych tabletek:-( po inseminacji tyle nie kazą a kiedy robisz betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami na sikacza to było jeszcze za wczesnie, wiesz że mi tez nie wyszedl a brzusio juz wielki;) Fif tez miała bete 8 w 9dpt takze test by jeszcze nie wykryl a ciaza juz byla:) takze się testem nie stresuj. Hope...dzieciaczki dzisiaj czekają wiec zabieraj je i odpoczywaj. Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Czesc dziewczyny:)) Hope 3mam kciuki za dzieciaczki.powodzenia:)) A ja juz siedze pod labolatorium i czekam:)) Dzisiaj to mi sie bedzie dluzyc...wiemIwcia ze z tymi testami tak jest ale jakby dwie krechy wyszly to wcale bym sie nie obrazila hihi:)) Milego dzionka dla Was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldza
Malami powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami, Hope powodzenia trzymam kciuki:-) Iwcia o matko ta godzina;-) znowu spac nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka nawet nie pytaj, tutaj juz weszłam po dłuższym czasie lezenia bo jajko juz znosilam to potem po necie zaduwam; ( nie wiem, coś się poprzestawialo żeby miec takie problemy pod koniec ze spaniem. We wtorek mam wizytę to o tym wspomnę bo potem w ciagu dnia nawet tego nie odsypiam..robokop jakis normalnie się robię..!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta_GYN
Malami powodzenia :) kiedy wyniki ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :-) Sil kurde nie wiem co Ci doradzić, ten inofolic jest bez recepty ja sobie dokupię jedno opakowanie bo zostało mi się 10 saszetek a do punkcji mam jeszcze minimum 20 dni. Ale będę go brała tylko do punkcji skoro dr M tak Ci poradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza82
Hope dies last i małami trzymam kciki! iwcia10 dzięki za info. A za tydzień po tej wstępnej kwalifikacji jaki to był dzień cyklu. Miałaś świeże badania AMH, FSH, LH i Estradiolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Iwcia to Ci współczuje:-( a w dzień w takie upały tez ciężko się zdrzemnąc. Masz juz ustalony termin cc czy we wtorek się dowiesz? Ale to teraz śmignie ten czas:-) a wcześniej Catarina pod koniec lipca ma cc a Malinka kiedy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika to będziemy miały punkcję w podobnym czasie ja tak licze za jakieś 22-23 dni :-D chyba ze po antykach na @ będe wiecznie czekac tak jak Sil:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka ja do 14 lipca robię zastrzyki z gonapeptyl daily. 13 lipca mam wizytę u dr M i jak będzie wszystko ok to będą kolejne zastrzory z gonalu i menopuru :-) może nawet wypadnie nam punkcja w tym samym dniu :-) Też czekam na @ ostatnią tabletkę anty brałam w środę wieczorem to myślę, ze do niedzieli ta małpeczka powinna przyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia10
Iza nie wiem jaki to był dzien cyklu, wczesniej wcale na to nie zwracalam uwagi bo nawet dokladnie nie wiedzialam na czym to wszystko polega, że bierze sie leki od 2dc itp. Na tej drugiej wizycie dostalam leki i rozpiske kiedy mam zaczac je brac i kiedy przyjechac. Linka we wtorek chyba juz sie dowiem bo ostatnio mowila ze musimy dokładnie obliczyc na nastepnej wizcie kiedy robic cc, a tym bardziej ze od 3-10 lekarka ma urlop a wolalabym zeby ona mi robila. Tylko ze za wczesnie na sile tez nie chce zeby mi dzieciaczka wyciagali bo wiadomo ze czym dluzej w brzuszku tym lepiej i albo zrobi mi ktos inny albo umowie sie z nią na 11 gdy wroci, mam nadzieje ze dotrzymam;) chyba ze sie umowimy na ten 11 a gfyby cos sie dzialo to wtedy startuje na szybko do szpitala:) kurcze wczesniej sie tak balam a teraz jakos luzik...tylko ciekawe do kiedy;) Catarina ma chyba termin cos koło 8 sierpnia a Malinka koniec lipca czyli idzie pierwsza a ja trzecia:) no chyba ze ktoras z nas namiesza w kolejce. Mam nadzieje ze Malinka juz po, powie ze nic nie bolało i bylo extra;) bo ja nawet jak nie bedzie mocno bolało to będę się darla jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sil_sb
małami jak tam? Hope kciuki zaciśnięte. Moja wredna małpa dalej nie przyszła. Już zastosowałam wszystkie dostępne mi metody. Piję dziurawiec, wieczorem lampka wina, gorący prysznic i nawet tulę się do małża... i nic. Poddaje się. Jak do poniedziałku nie będzie to dzwonie do Gyn, niech mi coś przypiszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Sil ja mam to samo, stosuje co się da i nawet intensywne przytulanie i nic, ale zaczęłam od wczoraj brać duphaston mam nadzieje że podziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope dies last
Dzień dobry, bardzo wam dziękuję za trzymanie kciuków i proszę trzymać dalej. Nasze zarodki dzisiaj były najlepsze jak to ujął dr M wszystkie 6 klasa 5aa :) zapytałam tez o ten żel i dr poszedł porozmawiać z embriologami, no i dostałam. Wiec teraz leże bo to dzień księżniczki jak to mówią położne ;) wiec obiadu nie ma i nie będzie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×